Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
cnmm bnmmm cok tsk ederimmm adam yerine koyup cevap verdiğin için :) son birkaç sey soracagım nerden aldın acaba?ben gaziantep teym eczanede falan varmıdır? bir de krem falan kullanıyormusunuz gögüslerimdede rahatlıkla kullana bilirmiyim sanada iyi bayrmlar cnm bnm şimdiden teşekkürler.

benim nacizane fikrim gün ışıgında bakmanız yönünde bende yüzümdeki çukurlar için kabak kesesi kullandım aşınan yüzüm kendini yenilemeye başladı sonucun dogru olup olmadııgını en güzel gün ışıgında ayırt ediyorum

canım ben gg dan aldımm 49 lira güzellk uzmanı bi bayan bana madecassol önerdi çok memnunumm :) aşk olsun tatlım ne demek :)

buju ben günışığındada bakıyorum cnm epey gittiler buarada ben keseleri denedm hiçbi işe yaramadı bende

cok oldum biliyorum ama bu konu beni çok heycanlandırdı ben tamamen olmasada baya baya kurtulabilicemi düşünüyrum bu çatlaklardan bu konu beni çok heycanlandırdı... şimdi bunu bi şekilde teymin edecegm.5 ay falan kullanmayı düşünüyorum sonrasındada tca yı denemeyi ama tca dan cok korkuyorum ya bu konuda cok bilgisizim kullanan arkdslr bana bişey desn diyecegm ama:) umarım cevap verirsinz bu bnm için cok önemli papatya sanada cok tşkr ederm cnm...opuyorumnanaktan

ya benim arkadaşaımda kullanmaya başladı fakat kullandıgı yerler parlıo yanmış gibi o eski ten rengiyle aynı hali alıomu

alıo gayet ve ışıl ışıl oluo bebek cildi gibi :)) ben çok çok memnunum acca dada aynı etkiyi yapmış :) kaymak gibi oluruz inşallah :)

sss tatlım derma rollerı bi dene derim ben tca yı ben hç blmiorum ama gg daki satıcı kadına sor güzellk uzmanımış illaki biliodr ama ben korkarm ondan iz falan kalır die

deneyecegim ama nasıl teymin edecegim hakkında kafam cok karıstı:S almanyada akrabamız var acaba orda varmıdır bana alıp yollasalar ben pek güvenemiyrum intermet sitelerine bilmiyrm...

sssssss forumda tca başlığı var oraya bi bak istersen burda soruna cevap alıcağını sanmıyorum tca uygulamasını o başlıkta yapan arkadaşlara danışsan senin için daha iyi olur

sssssss forumda tca başlığı var oraya bi bak istersen burda soruna cevap alıcağını sanmıyorum tca uygulamasını o başlıkta yapan arkadaşlara danışsan senin için daha iyi olur

acca aslında bnm asıl sorunum gögüslerim we diz arkalarım cok beyazım nerden bulucam bu dermarolleri o önemli gg dn istemyrm diğer sitedende ben bi tane buldum googleye dermaroller yazzınca cıkan ilk site bi bna yardım edinde bunu alim bide sahtesi falan denmiş kafam cok karıstı... acca senn catlklr ne durumda:?:jeyyar:

cnm ben gg dan aldım sahte falan diil gayet memnunum doktorada gösterdim oda onayladı ordan alablrsn bende senn gibi pimpirikliyimdr hemen araştrdım zaten kadın uzman işi bilio ama Almanya danda bi sordur öle bi imkanm yoktu benm hayatım

acca canım ne alemdesinn :) sen ve rose yazınca kendm kadar seviniorum inan gelşme gösterenlere nolur kurtulalım artık şunlardan

ya papoşş:) şu gg nin bna acıklamsını özel msj atsana ben anladm ama yanlıs anlamıs olmim diye :)yarın inş vercem sipariş

kızlar bilirsiniz benimkiler kollarımda en hassas bölge diyorum ben oraya :) çatlaklarım daraldı böyle ten rengimi aldı ama daha ilerlemem lazım yeni çatlaklarda daha etkili oluyo tabikide eski çatlaklarımla zor baş ediyorum bide spor yapıyorum ben sıkılaşmak için ssss canım gg ye güvenebilirsin şahen ben ordan aldım ve memnunum ilgili bi satıcı buldktan sonra sorun değil papatya inan burdaki herkes sonuç aldıkça ben çok mutlu oluyorum çünkü bu çatlaklar insanda özgüven bırakmıyo mesela ben askılı bişi giymiyorum çok vahim bi durum

bbende baslıyrm yarın resmi olarak spora rejime gerek yok az yiyorm ztn... saol papatya bna cok yardmcı oldunuz kızlar umarım gercektn işe yarar 5 6 senelk bnmkler butun bi kıs uygulayacagm bunu yanlız yaptıktn sonra kremlices ya mikrop falan kapmaz demi.

Merhaba fıstıklar :lepi:
bayramdı seyrandı derken giremedim hiç
hani yeni uygulamamı yapcaktımya 6.ekimde
ozamanda adet oldum canım çok yanar diye yapamadım
bayramda araya girince yapamadım ve bugün ancak vakit bulabilicem ve akşam yapıcam kızlar
sizler ne alemdesiniz
bayramınız nasıl geçti
üff ben çok yedim bayramda göbeğim ve simitlerim çıktı
1 haftadır da fitness a gidemiyorum yarın gidebilicem
yarından itibaren spora devam kızancıklar :kedi:
bu akşam uygulamamı hem çatlaklarıma hemde yüzüme yapıcam
bana kolay gelsin inşallah naniknanikdelikafadulden
kendinize çok iyi bakına.s.

canım senin çatlakların kaç yıllık?

rose valla bende çok yedim bayramda ama sporu eksik etmedim kiloda almadım spor sen neelre kadirsin :)

kızlar bu arada seyrekleşiyo çatlaklarım daha 2 ay oldu bufün başlayalı ama iyi ilerleme kaydettim

ya kızlar bu sert yerlerde dahamı etkili sanki sıkı olan yerlerde yani karnımdaki çatlaklarda bi ilerleme yok gibi geliyo bana siznlerin nasıl

zuzucanım benim çatlaklar 13-14 yıllık
delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…