Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
bende ggden aldım sonra ebayı kesfettım ınanamadım aradakı farka hatta oradan getırtenler oldular ama sonrada ortaya soyle bır ıddıa atıldı ebaydan alınanların ıgnelerı plastık gıbıymıs ve ggden alınan gıbı degıl oyuncak gıbı duruyo falan dıye bu topıgın ılk baslaında konusulmustu bunlar valla bende saglık olsun dedım verdık bı kere parayı dedım memnundumda derıme ne cok gırıyo ne hıc gırmıyo kucuk delıkler acıyo bunu farke dıyorum en azından bende bastırmadan kullanıyorum memnunum aslında ben devam edıcem ıste bgn baslarım heralde devam etmeye

canım ebayden aldım ve iğneleri de plastik filan değil valla bizzat kontrol ettirdim dermatloğa :) ordan alanklar ucuz diye daha korkarak yaklaşıyodur ebnce ki ggdekiler de ebayden getirtiyo yada ithal ediyolar çinden falan :)bende memnunum yaparken acımıyo gıdıklandım hatta ilkinde ama aradan 5 dk geçi bi baktım delik delik kırmızı olmuş uyguladığım yerler.. bi de benim acı eşiğim yüksektir. favori ve çeneme iğneli epilasyon yaptırmıştım, bi ah demedim belki ondan, ama inan başta işe yaramıyo diye düşündüm. ikinci uygulamamı yapıcam artık.. denemeye devam :KK66: birazcık da tca düşünüyorum ama lazer epilasyon palnlarım var onu erteliycem galiba :KK43: hepimize sağlıklı günler olsun....

kızlar bende acnelyse denemiştim ama kahverengi leke yapmıştı sonradan bıraktım ben hala dermoroller ın etkinliğinin yaşa bağlı oalrak geliştiğini düşünüyorum kolejen ler yaş ilerledikçe azalırlar çünkü. sanırım burda olumlu sonuç alan 2 3 kişiyiz açıkcası çok üzüldüm keşke herkes sonuç alabilse benim çatlaklarımda tamamiyle geçmedi ama eskisine oranla ten rengime yaklaştı daraldı ve parlamıyorlar bu bile beni mutlu etti medacassol krem sera kullanıyorum ben bu arada şu diğer şüphelendiğiniz kişiyide açıklasanızda kızlar bizde ona göre hareket etsek?

kızlar bende acnelyse denemiştim ama kahverengi leke yapmıştı sonradan bıraktım ben hala dermoroller ın etkinliğinin yaşa bağlı oalrak geliştiğini düşünüyorum kolejen ler yaş ilerledikçe azalırlar çünkü. sanırım burda olumlu sonuç alan 2 3 kişiyiz açıkcası çok üzüldüm keşke herkes sonuç alabilse benim çatlaklarımda tamamiyle geçmedi ama eskisine oranla ten rengime yaklaştı daraldı ve parlamıyorlar bu bile beni mutlu etti medacassol krem sera kullanıyorum ben bu arada şu diğer şüphelendiğiniz kişiyide açıklasanızda kızlar bizde ona göre hareket etsek?

şüphe edilen kişi ben değilim çünkü 4 aydır kullanıyorum fark yok bende:çok üzgünüm: bunu zaman zaman söyledim ben. o kişi bulunsada önemli değil benim için artık bu ürünün etkinliğine inanmıyorum

şüphe edilen kişi ben değilim çünkü 4 aydır kullanıyorum fark yok bende:çok üzgünüm: bunu zaman zaman söyledim ben. o kişi bulunsada önemli değil benim için artık bu ürünün etkinliğine inanmıyorum

hayatım seni suçlamadım ki :) nerden çıkardın bende biliyorum senin uzun zamandır kullanıp sonuç alamadığını ve şaşırıyorum neden bazılarımızda iyi sonuç verirken bazılarımızda tam tersi acaba uygulayış tarzımı :/ bilmiyorumkismile

hayatım seni suçlamadım ki :) nerden çıkardın bende biliyorum senin uzun zamandır kullanıp sonuç alamadığını ve şaşırıyorum neden bazılarımızda iyi sonuç verirken bazılarımızda tam tersi acaba uygulayış tarzımı :/ bilmiyorumkismile

beni suçlamadığını biliyorum canım. öyle bir düşünceyle yazmadım zaten. bu olay bizi hassaslaştırdı sanırım. 3 haftada bir kullanıyorum madecassol sürüyorum olmuyor.

vücut tipi ya öyle galiba canıım
bende 18 yaşındayım ergenlikte çk kilo aldım ondan oldu ama mesela annem bana hamileliği süresince 20 kilo almış karnında çatlak var hafif bacaklarından falan ama benim dha bu yaşımdan heryerimde maşallah

böyle olduğu zaman herkes zan altında kalıyor çok üzücü bi durum
burda herkes iyi yada kötü herşeyi , her deneyimini paylaşıyor kimsenin kimseyi kandırmaya hakkı yok
ben çatlaklar konusuyla ilgilenmeye başladığımda burada kahve limonu görmüştüm
onu denemeye başladım
çok zahmetli geldiğinden bıraktım ve hiçbir faydasını da göremedim belki uzun süre yapmadığımdan belkide iyi gelmediğinden bilemiyorum
sonra yine bu forumda gördüğüm bir konu olan madecassol acnelyse ikilisine başladım 20 nisan 2010 tarihinde
2şer kutu bitirdikten sonra yine burada sürekli gördüğüm ama hiç girmediğim bu konuya da baktım önce korkutucu geldi iğneli bi mekanizma , yok ben ilgilenmem dedim kendi kendime sonra doktor olan kuzenime laf arasında sordum o da türkiye de çok fazla yaygın olmadığını ama yurt dışında fazlasıyla kullanıldığını söyledi özellikle de kırışıklık sarkmalar için ama çatlaklarda da uygulanan yöntemler arasında en iyisi dedi bende sipariş verdim normalde hiç cesaret edemezdim ilk defa gg denilen siteden bir ürün aldım hatta..
ve ne yazıkki o minel denen arkadaşın da tavsiye ettiği satıcıdan hatta !
kullanıyorum 4.uygulamamı da birkaç gün önce yaptım
bugüne kadar yaşadıklarım ise; madecassol + acneylse ikilisinden çok fayda gördüm resmen pul pul soyuldum soyuldukça yenilendi derim
sonra dermarollere başladım diğer kremleri de beraberinde kullandım şuan gözle görülür şekilde azalmış durumdalar çatlaklarım
ve ben hala diğer ikili kreme devam ediyorum acnelyseyi yaz boyunca güneşte leke yapar dendiği için kullanmadım ama ten rengim açılmaya başladığı için 1 haftadır yeniden başladım madecasolü üse hep kullandım
şimdi sonuç olarak katettiğim yol hem bu kremler hemde dermaroller sayesinde beni mutlu edici nitelikte..
ve ben dermarolleri yüzüme de uyguluyorum sivilce izlerim ve renk tonu bozukluklarım olduğu için
yüzümde gerçekten sonuç aldım ki herkes yüzüne ne oldu çok düzelmiş diyolar
benim durumum bu kızlar
sonuç alamayan arkadaşlarıma da üzülüyorum bu siteye girip te insanların duygularıyla oynayanlara da çok kızıyorum inançlı biriyim kul hakkı yiyerek ne kadar günaha girdiklerinin hepimiz farkındayız
ben kendi çabalarımla biraz da olsa sonuç aldığım bu yolda sizleri her durumdan haberdar etmeye çalışıyorum umarım aklınıza kötü bişey getirmiyorumdur çünkü gerçekten çok üzülürüm
accanında dediği gibi diğer şüphelenilen kişi açıklanırsa kimse zan altında kalmamış olur çünkü iftira insanı çok üzüyor ..
herkese sevgiler

ben hala alıp almamakta kararsızım kimisi iki ayrdır kullanıom bi işe yaramadı dio kimisi yaradı kme inancaımı şaşırdım

ben hala alıp almamakta kararsızım kimisi iki ayrdır kullanıom bi işe yaramadı dio kimisi yaradı kme inancaımı şaşırdım

canım sen ne yapmak istiyosan onu yap bende burayı ilk bulduğumda sonuç alamayanlar vardı ama ben merak ettim aldım ve denedim sonuçlarınıda gördüm ama alıcaksan eğer sakın gg den alma ebay den al eğer imkanın varsa zaten ben de gg de satış yapan kişilerin ebayden alıp burda daha pahalıya sattıklarını düşünüyorum

canım burda bi arkadaşada sormuş dediki gg dan falan almayın onalrın iğneleri çıkıyor gerçek dermarolleri sittesinden alın biraz daha pahalı ama dierleri riskli demişti

bu mouse seklınde olanlar resımdede goruldugu gıbı sadece bacak bolgesı falan ıcın cunku ıgnelerı cok kucuk boyutta sadece selulıt kremı kullanların kremı daha ıyı emmesı ıcın yapılan bır urun bızım kullandıgımız 1 mm lıkler gıbı etkın amacı yok yanı sadece kremı yedırmek ıcın genıs bolgeye uygulamak ıcın onun altında 3 adet ıgnelı rulo var

bende ggdan aldım urunumu ıgnelerı sapasaglam duruyo herkeste aynı etkıyı gostermeme konusunu bu konuyu acarken zaten ılk bastada acıkladım yasa catalagın yılına vucut yapısına herseye gore degısıyor ama bu uygulamayı yapan bır doktorun sıtesınde zaman farkı olsada ıse yaramayan hastamız yok yazıyordu.yanı genel olarak baktıgımızda bır kremde bıle kısıden kısıye fark edıyor kımının husresı daha cabuk yenılenıyo kımınkı yavas yenılenıyo bunlarada baglayın bıraz bende alıp almamada cok kararsızdım ben baska acıdan tatmın ettım kendımı ya catlagı gecırmezse sıvılce ızlerımı gecırır dedım olmadı annemın lekelerını gecırır dedım yada krem emılımınde kullanırım falan dedım

bende son dermarollerimi uygularken çok zor döndüğünü farkettim sizde de böyle bi durum oldumu kızlar
ben çok sıcak suda dezenfekte ediyorum ondanmı acaba
kabınıda atmıştım sıcak suya sanırım genleştimi ne olduysa kapanmıyor kapakları biribirine sempatiksalakcinni
diğer iğneden hariç kısımlarıda plastik olduğu için genleşti sanırım dönerken kenarları değiyor zor dönmeye başladı
sizde varmı böyle sorun kızlarakannehir
artık çok fazla sıcak suda bekletmiyorum

arkadaşlar mrb bişey sormak istiyorum aranızda ebayden dermaroller alan var mı acaba ben rollerımı ggdan almıştım şimdi kardeşimede almaya karar verdik bidaha eğer fark yoksa fazladan para vermek istemiyrm

arkadaşlar mrb bişey sormak istiyorum aranızda ebayden dermaroller alan var mı acaba ben rollerımı ggdan almıştım şimdi kardeşimede almaya karar verdik bidaha eğer fark yoksa fazladan para vermek istemiyrm

canım ben de ebayden aldım 15 liraya maloldu kargosu dahil.bence ebayden al...istersen özelden aldığım satıcının adını yada ebyade nasıl işlemd yapıldığının bilgisini verebilirim.

X