Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
işi en zor olan benim galiba. 15 yıl önce çatlamaya başladım.yani ergenlikle beraber :s oyuzden pek ümit waadeden bir vaka oldugumu sanmıyorum..

sanırım seni en iyi ben anlayabilirim :)

benimkiler de aşağı yukarı 10-14 yıllık çatlaklar..bizim işimiz 3-5 yıllık olanlara göre biraz daha zor.ben 5.uygulamamı yaptım.ama derin yerler hala derin,bazı bölgemde (ince olan çatlaklarda)hafiflemiş gibi görünse de bazı yerler hala çok kötü.sanırım bizim,çok yolumuz var :))
ben de senin gibi ümitsizliğe kapılıyorum ara ara.ama en güzeli kafana takmamak :)düşünsene biz bunlarla kaç yıldır yaşıyoruz.haa olmadı mı,dermaroller işe yaramadı mı,boşverrr...en azından denedik deriz :) ben bu şekilde yaklaşıyorum.dermarollerımın süresi bitine kadar da devam edicem.
her tedavide olduğu gibi,dermaroller da da aynı : yeni oluşan çatlaklar tedaviye daha çabuk tepki verir,eskiler daha yavaş :KK43: malesef olay bu.

kızlar sizler kendinize göre problemli olan yerlerinizi önemsemediğiniz takdir de,erkekler hiç önemsemiyor :) evli bir bayan olarak nacizane fikrim bu :)

ay ebrucum hakkatenmi ya ben mesela diyorum kocam bu çatlaklarımı önemsicek :) aslında erkeklern çatlaktan selülitten haberi bile yok ama ne biliim takıorum arada :)

kim benmi yazmışım öle bişi yazdığımı sanmıorm çünkü kullanmadım ayrıca ne hakla denemeden yorum yapma diosunuz sanamı sorcam ben kişisel yorum yapmadım doktorumun sölediğini aktardım zerre çıkarım yok insanın asabını bozmayın şurda araştırıyoruz zaten kullanmaya megiilli olmasam desteklemsem sırf bunu sormak için para verip doktora gitmem hayret bişi ya

önce konuşma üslubunu düzelt ondan sonra gel birlikte tartışırız konuşuruz

canım ben 6. uygulamayıda yaptım ve epey hafifledi hatta ince çatlaklarım artık yok o kadar belrszki sanki silgiyle silinmiş gibi dağıldılar inş kurtulucaz kızlar

bide kızlar sizdede oluomu bilmiorum ama özellkle rose ve acca uygulamayı yaptığım bölge ışıl ışıl diğer taraflara göre net bi şeklde parıldıo :))

evet canım parlıyor değilmi daha pürüzsüz daha yumuşak geliyor elime

nerde gördüm hatırlamıyorum ama bir arkadaş çok minik gibi bi yorum yapmış.hakikaten oyuncak gibi birşey mi merak ettim.netteki ölçüsü aldatıcı olabilir.kullananlar arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

acca aynen benimde öle kaymak gibi oldu uyguladığım yerler :))
canım evet ufak ama oyuncak gibide diil kullanım için uygun bence daha büyük olsa yüz için falan uygulama zorluğu çekilirdi

kızlar gg den dermaroller almış ve memnun kalmış olan biri özelden bana aldıkları satıcıyı söyleyebilirmi ?? 1.5 luk olanından almak istiyorum ben çatlak için olanından ..

kızlar çatlaklarım daralmasa bile ten rengime çok yaklaşmıştı beni o kadar rahatsz etmiyodu ama şimdii birden o kadarcok belirginleştilerkii,niye böyle oldu ya mafoldumben

kızlar ben bgn gördm böyle bişey oldugunu ama yorumların tumunu okuyamadm basım catlıyr cünki okuduklarındanda bişey anlamdım... bilgisi olan biri bana detaylı anlatırmı lütfen kızlar rice ediyrum anlatın şu olayı bana cevapları bekliyrum nolur lütfen...

kızlar çatlaklarım daralmasa bile ten rengime çok yaklaşmıştı beni o kadar rahatsz etmiyodu ama şimdii birden o kadarcok belirginleştilerkii,niye böyle oldu ya mafoldumben

canım bazen banada öyle geliyor sonra bidaha bakıyorum daralmış soluk renkte kesinlikle psikolojikmen olduğunu düşünüyorum hayır bu çatlaklar beni o kadar etkilediki psikolojikmen böyle şeyler olmasıda doğal karşılanabilir sanırım sende benim gibisin:) annem ışıktanda kaynaklanabilir diyo

ayneen ya:KK70: zihnim o kadar doluki çatlaklarla diyorum noluyo sana niye yoruyosun bu kadar kendini ama biliçaltımıdır nedir çkmıyo aklımdan
şimdi baktım o kadar belirgin değiller,sinir bozucu
baktığım an belirginleştiklerini görünce böyle nasıl anlatsam inanlmaz bişe oturuyo içime

sss canım ben anlatiim :)) rain acca dertliler şimdi :) ucunda iğneler var bu aletn ben kadınlar kulubündeki yorumlardan etkilenip aldım ve çook çok memnunum epey azalmış durumdalar güzel bi alet çatlak bölgeye uyguluosun iğneler batıo vücut yara olarak aldıladığı için oraya kolojen gönderiomuş bölece iyileşio cnmm çatlaklar için 1,5 mm kullanıyoruz biz tatlım

X