Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
canım bende evde uyguluyorum 1,5 mm ve dermatoloğuma götürdüm oda onayladı benmkiler inanlmaz ölçüde azaldı gönül rahatlığıyla kullanablrsn cnm ama 750 çok pahalı ne gerek var al kendn uygulamaya başla 50 tl nerde 750 tl nerde

canım bende evde uyguluyorum 1,5 mm ve dermatoloğuma götürdüm oda onayladı benmkiler inanlmaz ölçüde azaldı gönül rahatlığıyla kullanablrsn cnm ama 750 çok pahalı ne gerek var al kendn uygulamaya başla 50 tl nerde 750 tl nerde

cnm nerendeydi çatlaklar kaç yıllıktı yarık yarık mıydısempatiksalakcinni.

canım benim 4 5 yıllık ergenlk çatlakları ama baya derindi ince değil kesnlkle ama şimdi inceldiler yırtık gibidi resmen

arkadaşlar mrb ben yeni üye oldum çatlaklarla ilgili okumadığım edinmediğim bilgi kalmadı ama şuna eminim ki dermatolog dr bile onaylıyor dermoroller ve madecasol aolumlu sonuç verirmiş eski çatlaklarda düzelme yenilerde kesin çözüm sağlıyor çoğu kullanıcı memnun bende salı günü dermoroller siparişi verdim çarşamba günü geldi korktum ilk önce iğneleri görünce sonra hemen test etmek için bacağımda denedim biraz acıyo ama dayanılmayacak kadar şiddetli değil bende ilk uygulamamı hafta sonu yapıcam ve ben seanslar arasında 3 hafta bekleyeceğim bu arada kısa vadede düzelme beklemememizi söylüyor dermatologlar yani sabır ve istikrar gerekiyor neyse umarım bende dahil olmak üzere herkesin çatlakları düzelir çatlaksız günler :sm_cool:

buuju canım ben yüzümdede kullanıyorum ve çok memnunum ama güneşe çıkmadığım zamanlar olmasna dkkat ediyorum çok bastrmıorum bi duruluk gelio

cuttygirl hayrlı olsun tatlım :)

Slm, acca.. sen 0,2mm mi kullanıyosun? ben de almak istiyorum ama karar veremedim, 0,5mmile 0,2mm arasında kaldım, ben hem yüzümde hem de gözaltımda kullanmak istiyorum, cildim kalın ve gözenekli.. bana 1,5 mm nin uygun olacağını söylediler, ama o da kanlı oluyomuş. senin cilt tipin nasıl? 0,2 mm den fayda gördün mü? hem yüzünde hem de gözaltında.. kızarıklık ya da herhangi bişey oluyor mu? ne gibi gelişmeler oldu cildinde? sonuçta iğne girecek yüzüne :) teşekkür ederim.

ya kızlar allahaşkına sizlerinde böyle bi baktığınızda silikleşme gözlemlendiğiniz bi baktığınızdada çatlaklarınız gene eskisi gibi gözüktüğü durumlar varmı kafayı yicem çünkü az önce baktım daha iyi bi ilerleme vardı sanki eskisine yakın bi hal almış cidden morelim bozuldu

evet var bir bakıyorum azalmış bir bakıyorum eskisi gibi olmuş anlamadım gitti neden böyle oluyor.

mayıs ayından beri dermoroller uyguluyorum belirli aralıklarla. en ufak bir düzelme bile yok bende. sanırım dermarollerde işe yaramayacak bende. umudumu tamamen kaybettim artık. oysa siparişimi verirken ne kadar mutlu ve umutluydum.

bence umudunu kaybetme 3 veya 5 veya 10 yılda oluşmuş çatlağın 3 ayda azalmasını beklememek lazım tamamen yok olması imkansız bu yöntemle ama en azından uzun süreli kullanırsak dermarolleri eskisinden daha iyi hale getirebiliriz.

bence umudunu kaybetme 3 veya 5 veya 10 yılda oluşmuş çatlağın 3 ayda azalmasını beklememek lazım tamamen yok olması imkansız bu yöntemle ama en azından uzun süreli kullanırsak dermarolleri eskisinden daha iyi hale getirebiliriz.

çatlaklarım 5 yıllık. uzun süreli kullanıcaz umarım hepimiz fayda görörüz

işi en zor olan benim galiba. 15 yıl önce çatlamaya başladım.yani ergenlikle beraber :s oyuzden pek ümit waadeden bir vaka oldugumu sanmıyorum..

Slm, acca.. sen 0,2mm mi kullanıyosun? ben de almak istiyorum ama karar veremedim, 0,5mmile 0,2mm arasında kaldım, ben hem yüzümde hem de gözaltımda kullanmak istiyorum, cildim kalın ve gözenekli.. bana 1,5 mm nin uygun olacağını söylediler, ama o da kanlı oluyomuş. senin cilt tipin nasıl? 0,2 mm den fayda gördün mü? hem yüzünde hem de gözaltında.. kızarıklık ya da herhangi bişey oluyor mu? ne gibi gelişmeler oldu cildinde? sonuçta iğne girecek yüzüne :) teşekkür ederim.

canım ben yüzüm için kullanmıyorum çatlaklarım için kullanıyorum yüz için 0.5 olanların ideal olduğunu duymuştum ama sitede yüz için kullananlar var oraya bi bakabilirsin

canlarım kimse canını sıkmasın daha yeni başladık 15 yıllık olsun dene bence cnm ne kaybetceksn benm bu güne kadar kullandığım en mantıklı doktor onaylı tedavi şekli bu kızlar o yzden umutluyum :) yenigelen canım 1,5 mm kanlı olmuo :S ben hç kanatmadm

arkadaşlar ben bugün dermatoloğa gittim doktorum yaşlı çok şirin deneyimli ve açık sözlü biri.ona dermarolleri sordum yüzümdekii çukurlar için sordum tabi çatlaklarada hiç bir işe yaramaz dedi her duydugunuza inamayın bunların çözümü yok yeni izler oluşturursun dedi:/

bizlerde zaten tamamen yok edebilceğine inanmıyoruz değil mi? sadece inceltsin farkedilmicek hale gelsin diye uğraşıyoruz ve sonuç alanlar var. ki bende gözlerimle şahit oluyorum denemeden lütfen yorum yapmayalım

aynen öyle ben çok büyük oranda sonuç aldım birsürü sonuç alan var ben bu insanları anlamıorum ya :S benmde doktorum onayladı niye bu kadar karamsarsınız :S bencede denemeyen insanlar yorum yapmasın lütfen siz geçen günde her uygulama için bir derma roller kullanılmalı yazmıştınz yanılmıosam :S

kim benmi yazmışım öle bişi yazdığımı sanmıorm çünkü kullanmadım ayrıca ne hakla denemeden yorum yapma diosunuz sanamı sorcam ben kişisel yorum yapmadım doktorumun sölediğini aktardım zerre çıkarım yok insanın asabını bozmayın şurda araştırıyoruz zaten kullanmaya megiilli olmasam desteklemsem sırf bunu sormak için para verip doktora gitmem hayret bişi ya

kızlar
doktorlukta yenilik gerektiren bir meslek
eğer yeni uygulamaları araştırıp üzerinde okumalar yapmamış bir insan sa bu doktor , çok bişey beklememek lazım
verilen bilgileri klasik ilaçlarla tedavi etmekten başka bir amacı olmayan birinden doktor da olsa ne bekleyebilirsiniz ki
100 doktora sorarsın 80 i başka şey söyler 20 si başka
ben sorduğum bir doktorun bu yüzdelik dilimin hangisine girdiğiyle ilgilenmem kendim dener bakarım
yaklaşık 3 uygulamadır yapıyorum
yarık yarık olan çatlaklarım belli belirsiz şimdi
sönük düz ve ten rengine yakın
peki ilk başta nasılmıydı ? büyük pütürlü ve cilt renginden bambaşka
o yüzden ben 90 doktor hayırrr dese bile kendim deneyip memnun kaldıysam yoluma bakarım
deneyip memnun kalanlar yoluna devam etsin
diğer yorum yapanlar da madem kullanmayacaklar ve inanmayacaklar bıraksınlar bu konuyu fazla irdelemesinler
mesela bende kahve-limon olayını denemiştim , bende bir işe yaramadı cildim tahriş oldu ve çok uğraştırıcı bişey olduğunu düşündüğüm için bıraktım ve olumsuz yorumlarımı asla yazmadım
sonuçta benim seçimim inanmıyorum ve diğer kişileri de kendi seçimlerine bırakıyorum
ve ayrıca ben madecassol acnleyseyi ilk uygulamaya başlayınca bir sürü olumsuz yorum okudum leke kalıyor tahriş oluyor ama buna rağmen devam ettim tahrişleri yaşadım kremi azalttım sonra devam ettim ve büyük yol katettim
herkesin cilt yapısı vücut yapısı farklı farklı
ben şuan inandığım ve bana yararlı olan yoldan ilerliyorum
madecassol ve acnleyse + dermaroller
inanmayan ve işe yaramayan varsa kendine başka yöntemler bularak devam etsin bence
ben kendi doktor olan kuzenimden bilgileri aldım ve yoluma devam ediyorum
hatta ondan aldığım bilgilerle sadece çatlaklarıma değil yüzüme de uyguluyorum
burada da elimden geldiğince gelişmeleri aktarmaya çalışıyorum
hepimizin tek istediği bu lanet olası çatlaklardan kurtulmak
inşallah güzel yollar katederiz
herkese sevgiler...
a.s.

kızlar benimde ten rengmle nerdeyse aynı şuan o yüzden epey silikleşti ama bende daralmada var zannediorum ilk uygulamalrda renk değiştirio sonra yoketmeye başlıo hadi bakalım hayrlısı ben çok inanıorum

ne kadar süredir kullanıyosunuz dermorollerı bende aldım umarım işe yararda kurtuluruz şu lanet çatlaklardankaydirigubbakcemile3

ay nede güzel konuşmuşsun rosebatumcum umarım iyi gelir kökten çözüm bulursun bizleride olumlu gelişmelerden haberdar etmeyi unutma olur mu vereliniortak

X