Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
bu kaçıncı ürün satıcısı böyle yeter artık bee. ben dermarolleri 4ay belirli aralıklarla kullanıyorum bende bir değişiklik yok. ürünlerini satabilmek için şu yapılana bakın. allah bilir çatlağı bile yoktur bu kişilerin bizim gibi mağdurların umutlarıyla oynuyorlarlmaz:

anammm papatya satıcımıymışş.. estetik bölümünde de var dermaroller başlığı orda da yazıodu bende ciddiye aldım onu.. medacasssol mudur nedir onu kullanın sonrada falan yazmışş..ben o demeden önce almıştım dermaroller zaten.. ama o da benim baya geçti falan yazmıştı demek sallamış.. ben dermaroller den umutluyum ama iki seans yaptım yeni oluşan çatlaklarımda etkili oldu..

başka satıcı olmayan kullanan sonuç alanlar sonrasında hangi ürünleri kullanıolar yazarlarsa çok memnun olurum.. öpüldünüzopuyorumnanaktan hepiniz..

rose valla bende çok yedim bayramda ama sporu eksik etmedim kiloda almadım spor sen neelre kadirsin :)

kızlar bu arada seyrekleşiyo çatlaklarım daha 2 ay oldu bufün başlayalı ama iyi ilerleme kaydettim

kızlar mümkünse seans aralıkllarını ne kadar tuttuğunuzu söyler misiniz ben ayda bir yapıorum ama.. daha mı sık yapmalıyım ??

arkadaşlar böyle terbiyesizlere pabuç bırakmamak lazım bir daha gelicektir bu arada ben 2 aydır yapıyorum ilerleme kaydettim kimse morelini bozmasın aralıkları 3 hafta 4 hafta gibi tutuyorum işime yarıyo dermaroller

ben bgn bi siteyi aradm sordum bu ürünün türkiye bayısı onlrmıs adam bana 100 euro ddi şok oldum 49 lirayada war ddm onlrın igbeleri wucutta kalabiliyr ddi ben waz gectm kızlar ama evigen ampul + medacasssol kullanmayı dusunuym bunlarla yasamayı ögrenicem artık ama ortada gercktn böle bi dolap dönüyosa kızlar cok büyük günah insanlrın umutlarıyla oynamak yinede kimsenn günahnı almamak lazm ii gecelr...

merhaba kızlar
tahmin ettiğim gibi papatya satıcı çıktı
uzun zamandır dikkat ediyorum yazdıklarının yüzde doksanı sürekli alışveriş sitesi ve satıcı ismi vermek
şüphelendim ama kondurmak istemedim önce, sonra bugüne kadar yazdığı iletilere bi baktım sadece dermaroller ve satıcı üzerine yorumlar
süper oldu , geçti , kadın çok bilgili cart curt..
ben acıyorum sadece gerçekten
ama sonunda foyaları ortaya çıkıyor aslında kendilerini kandırmış oluyorlar
geçmişte yine aynı şey oldu ne yazıkki ki devamı da olacaktır böyle insanlar var oldukça
sadece gerçekten kullananlarla yolumuza devam edebiliriz umarım
herkese sevgiler..

gg daki kurabiye imiş dersen bide düşüp bayılıcam şimdi akannehirakannehir

valla hangisi olduğunu bilmiyoruz herkesin kafasında bişiler vardır rose da anlamış benim gibi zaten bende giriş tarihlerine bakıyorum sizde onları takip edin

aslında ben birinden daha şüpheleniyorum ama emin değilim.yalnız konu çatlaklar ve nedenlerinde açılmış dermoroller dışında bir konu ama övülen ürünü evde kullanmak oldukça tehlikeli bu kadar rahat insanlara tavsiye etmesinin sadece ticaret mantığı olan birinden çıkabileceğini düşünüyorum ama hayırlısı bakalım.yapmayın kızlar hem sağlığımız hemde duygularımızla oynuyorsunuz.

kızlar ben başından beridir diyorum ki,ben 5 seans yaptım ve hiç bir fark yok.ama hep 13-14 yıllık çatlaklar olduğu içindir, diye kendimi kandırıyormuşum.hatta burada geçmiş sayfalara bakıldığında en umutsuz kişi bendim sanırım.3-5 yıllık çatlakları olan bana göre yeni olduğu için ilerleme kaydetmişlerdir diyordum.ama bu dermarollar gerçekten de bir düzmece sanırım.
hatta inancım kalmadığından bayadır buraya da girmiyordum.taaki bugüne kadar...
ben 1 kişiden daha şüpheleniyorum.yakında onun da kokusu çıkar.ayrıca mielin teşvikiyle bende kurabiye nickli kişiden almıştım rollerimi.bende dedim şeker bir bayan ,ilgili diyee...ama ben hep benimkiler geçmiyor diye buraya yazdım.
ayrıca bikaç seansta geçebileceğini veya ten rengine yaklaşacağını zaten sanmıyorum.sadace göz yanılsamasıdır diye düşünüyorum.papatya sahtekar çıktığına göre,şimdi aramızda en iyi sonucu alan kişi acca.yanılmıyorsam 2 seans yaptığını ve ten rengine yaklaştığını söylüyordu.o yüzden aramızda en şanslımız ve bu dermaroller üzerinde başarılı olanımız acca.
buarada bende acnelys ve medicassole başladım.sanırım rosebatum bu konuda çok ilerledim demişti.dermarollerdan umudum kalmadığı için bu ikiliye yöneldim.soyulmalar oldukça kaybettiğim umudum yeniden yerine geliyor :)

kızlar ben de daha önce yazdım ebay den alın gg'de 3 katı pahalı diye...para tuzağı resmen.. aman dikkatli olun...gerçi buraya hiçyakışmıyo böyle üyeler.keşke hiç olmasalar çünkü ben şahsen burda okuduğum deneyimleri kaale alarak bazı şeylere karar veriyorum...böyle yanlış yönlendirmlerle sitenin de güvenilirliğini sarsacaklar...

bu arada rosebatum arkadaşım araştırmayı akıl etmen de süper olmuş.bende gg'de bazen ürünün fiyatını arttırmak için teklif verenden şüpheleniyorum bu şekilde 2-3 tane satıcı tespit ettirdim ve site onlara gerekli işlemi yaptı...

kızlar mümkünse seans aralıkllarını ne kadar tuttuğunuzu söyler misiniz ben ayda bir yapıorum ama.. daha mı sık yapmalıyım ??

ben bayadır kullanmıyorum ama kullanırken bana satıcım haftada bır yap demıstı sonra buradakı arkadaslarla konusurken 2haftada bır yapma kararı almıstım ben 5 uygulama yaptım sadece devam etsem ıyı sonuclar alırdım ama onunla ugrasacak vaktım kalmadı sımdı tekrar baslama kararı aldım bırde yaz gırdı araya ondan dolayı yapmak ıstemedım terlıyoruz yanıyoruz falan cıldıme zarar vermek ıstemedım evıme dondugume gore tatılımde bıttıgıne gore tekrar baslayacagım 2haftada bır uygulayacagım eskısı gıbı ben uygulamadan sonra bırde hodan yagı ve cınko kremı suruyorum normaldede catlaklara ıyı geldıgını bıldıgım ıcın onalrı tercıh etmıstım uzattım ama son olarak bendekı gelısmelerı yazayım tekrar benım catlaklarım gogus bolgemde ve ergenlık donemımden kalma cıddı catlaklar hıcte az gorunur hafıf derecede degıllerdı ama kullanmaya basladıktan sonra rengınde duzelme yanı ten rengıme yakınlasma olmustu ve daralmalar olmustu dedıgım gıbı duzenlı kullanamadım ama kullansam ıyı sonuclar alacagımı bılıyordum neyse yılmak yok devam zaten bunun ustune tca uygulamayı dusunuyorum ondan sonra tekrar yazarım sıze hoscakalın

bende ggden aldım sonra ebayı kesfettım ınanamadım aradakı farka hatta oradan getırtenler oldular ama sonrada ortaya soyle bır ıddıa atıldı ebaydan alınanların ıgnelerı plastık gıbıymıs ve ggden alınan gıbı degıl oyuncak gıbı duruyo falan dıye bu topıgın ılk baslaında konusulmustu bunlar valla bende saglık olsun dedım verdık bı kere parayı dedım memnundumda derıme ne cok gırıyo ne hıc gırmıyo kucuk delıkler acıyo bunu farke dıyorum en azından bende bastırmadan kullanıyorum memnunum aslında ben devam edıcem ıste bgn baslarım heralde devam etmeye

kızlar tüm bu olanlardan sonra ben iyice umudumu yitirmeye başladım yaa
acnelyse kıpkırmızı yaptı derimi kabuklar olştu hafif hafif ama şimdi bakıyormda duruyo çatlaklar
ne kadar sıkıntı çekiyoz ama hala bişe yook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…