Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
mehaba zuzucan rosebatum arkadaşım linki vermiş.bende benzerini vereecektim.hafif kan gelene kadar diyor.ayrıca seans araları 2-3 hafta olması iyi.

rosebatum ve senanur canlarım çok teşekür ederim şimdi daha iyi anladım demekki kan gelene kadar demek istediği tahriş olup kan gelen kadar demekmiş bende iğneleri dibine kadar batırcaz sanıyodum. bu arada kızlar dermarolleri denedimalkisalkisalkiskızardı
denizde yanınca canın acır ya öyle acıdı canım tüm gün çinkos kremimide sürdüm bugün baktım parlaması geçmiş çatlakların sanırım işe yaricak daha öncedende dizime 2-3 kere deneme yaptım ama kremimi sürmedim ama çatlağın parlaması geçti ve rengi ten rengine yaklaştıkkaydirigubbakcemile2:hooray:

bende bugün yaptım kızardı ve inanılmaz yanıyorum şuan umarım yarına geçer ve inşallah çektiğimiz acılara değerde yok olur bu çatlaklar

benimde aynısı oldu ve şuan kahverengi izler kaldı 3 aydır var ve geçmiyo acnelyse kullanma sakın ben bu izleri nasıl geçirceğimide bilmiyorum :KK43: çatlaklar yokmuş gibi bide bu iz geldi çok iğrenç :eek:klava:

tatlım bende iz kalmadı,4 gün boyunca hiç acnelyse sürmedim madecassol sürdüm sabah akşam biraz iyi hale geldi şimdi yeniden acnelyse sürdüm bakalım umarım geçer :KK43:

kızlar ben bu acnelyse ve madecasol ikilisini hala kullanıyorum
benimde bir dönem çok fena olmuştu anlatamam resmen kan akıyor hale gelmişti
ama acnelyseyi 1 hafta ara verince ve sadece madecassol sürünce hepsi geçti
o lekelerden korkmayın geçiyor
ama acca seninki neden öyle oldu bilemiyorum
çokmu fazla sürmüştün
ben dermaroller+acnelyse +madecassol devam ediyorum ve dermaroller çok farkettirdi bende daha 1.uygulamam olmasına silikleşti
ama acnleyse ve madecassolün büyük etkisi var sanırım bunda

6-7 uygulama baya farkettirmiştir zeynepcim demi
fazlamıydı çatlakların
benim taaa ergenlikten kalma
ben şaşırıyorum ama dediğim gibi o iki kremde baya farkettirmişti dermaroller de üstüne gelince daha etkili oldu

kızlar vucutta rollerı kan gelene kadar mı kullanıyorsunuz??:1shok:
aa ben karnıma goguslerıme
kollarıma yapmıstım ılk aldıgımda ıyıce de bastırdım 30 ar gecıs yapmıstım ama kan cıkmamıstı???bilmiyorumkismile
kan cıkması neden gerekıyormus ?
rose sen ne ıcın kullanıyorsun canım catlak mı selülit mi?
acaba yağ eritme gibi bir etkisi olabilir mi? arka bacak popo altında kullanan var mı?
yağları da eritiyor mu? birazcık fazlalık varsa mesela bilmiyorumkismile

jayjaycim canım benim popo kısmımda hafif hafif kan çıkıyo ama mesela yüzümde falan uygularken olmuyo
ama çok bastırmamak gerekiyomuş
ben ne hafif yapıyorum nede bastırıyorum tam orta kararda yapıyorum
ben hem çatlaklarım için yapıyorum basen bölgeme
hemde yüzüme
lekelere falan iyi geliyormuş sanırım
hani böyle selülit gibi pütürlü doku varya benim kayboldu resmen
ama aynı zamanda ben spora da gidiyorum fitness belki onunda çok faydası olmuştur sıkılaşmam da
jayjay yüzde ne gibi olumlu sonuçlar aldın
birbirimize bilgi alışverişi yapalım
ben çatlaklarıma uyguluyorum
henüz 1.uygulamam aynı zamanda madecassol ve acnleyse de kullanıyorum (20 nisandan beri ) dermarolleri de 1 seferdir yaptım
ama gelişmeler çok olumlu
annem kardeşim falan şaşırıyor :nazar:
inşallah hepimiz istediğimiz sonuçları alırıza.s.

kızlarr incelme var gibi çatlaklarımda bana öyle geliyo
ama annem aynı sanki diyo
nolur incelsiiin

sempatiksalakcinniresmini çekseydim keşe ben başta
aslında hep aklımda vardı ama erteledim üşene üşene
ama kesinlikle benimkiler %50 yoklarkaydirigubbakcemile2

rosebatum senin bu söylediklerin bana umut oluyo canımolumunekankayizsmile
ya bide benim 1 hafta sonra soyulmaya başladı çok hızlı geldi bana delirdim kaşırken yaralar oluştu

benimde okadar çok soyulduki 20 nisandan beri yapıyorum derim kalmadı sanırım
ama çok etkisi oldu
bide dermaroller eklenince çok güzel oldu:CüvCüv:
ben çok umutluyum
geçen arkadaşıma gösterdim amanııın dedi en son ilk tedaviye başladığımda görmüştü
başkaları şaşırınca bende anlıyorum ne kadar düzeldiğiniopuyorumnanaktan
çünkü insan kendinde farketmiyor ilerlemeyi:lepi:

haklısın canım :d
peki nasıl kullanıyosun sen
ben sabah acnelyse ardından öğlenede doğru madecassol sonra akşam gene madecassol ve en son yatarken acnelyse sürüyodum
şimdi bitti bikaçgündür bu şekilde uygulayamadım
bide madecassol kullanırken böyle pürüssüzdü derim çatlakları elimle hissetmiyordum ama şimdi bikaç gündür kullanmadım onu dokunduğumda hissedebiliyorum eyvahedigeldismile

Kıızlarr bayadır takip ediyordum bu sayfayı tatilden bugün döndüm ve döndüğüm gibi dermarollerımı aldım. ebaydan aldım ZGTS diye bir marka altın rengi 192 tane titanyum iğnesi varmış diğerlerinden daha kaliteli görünüyor diye bunu aldım:) Gitti gidiyorda baktım benimkinin aynısı 70 lira benimki kargo dahil 20ye geldi.. Karlı iş valla ben de mi girsem diye düşünmeden edemedim tek satıştan 50 lira kar vay canına:)
Neyse umarım işe yarar gelişmeleri paylaşacağım hele bir gesin de. yanında madecassol krem kullanacağım. Bu arada ben bir parfümeriden queen helene marka 1000 ml lik(dev gibi) bir kakoa yağı almıştım(22 lira) çok güzel nemlendiriyor sizce dermaroller kullandıktan sonra onu kullansam nasıl olur kako yağı da çatlaklara iyi geliyor diyorlar:)

Kıızlarr bayadır takip ediyordum bu sayfayı tatilden bugün döndüm ve döndüğüm gibi dermarollerımı aldım. ebaydan aldım ZGTS diye bir marka altın rengi 192 tane titanyum iğnesi varmış diğerlerinden daha kaliteli görünüyor diye bunu aldım:) Gitti gidiyorda baktım benimkinin aynısı 70 lira benimki kargo dahil 20ye geldi.. Karlı iş valla ben de mi girsem diye düşünmeden edemedim tek satıştan 50 lira kar vay canına:)
Neyse umarım işe yarar gelişmeleri paylaşacağım hele bir gesin de. yanında madecassol krem kullanacağım. Bu arada ben bir parfümeriden queen helene marka 1000 ml lik(dev gibi) bir kakoa yağı almıştım(22 lira) çok güzel nemlendiriyor sizce dermaroller kullandıktan sonra onu kullansam nasıl olur kako yağı da çatlaklara iyi geliyor diyorlar:)
sen 20ye nerden aldın link atarmısın yüzümde çukurlar var benimde bu sorun için kullanıp çözüm bulan varmı

Ben ebay den aldım ZGTS veya derma roller diye aratınca birsürü çıkıyor hepsi neredeyse aynı fiyat..

single needles ı ben de duymuştum ama bir yerde uygulanmasının zor olduğunu profesyonelce uygulanmasının doğru olduğunu okumuştum sanırım dövme falan geçirmek için kullanılıyor..

X