Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
peki dermaroller sayesinde çatlaklarından :%60 tan fazla kurtulan var mı?
ayrıca benim kalçamdaki çatlaklara kaç mm önerirsiniz?

arkadaşlar ben bugün dermtoloğuma gittim.dermarollerin iyi sonuç verdiğini;ama %100 geçirmediğini söyledi.ben tca,medicasol acnelyse miydi neydi onu ve dermarolleri sordum en iisi dermaroller dedi.hatta uygulayan bi dermtalog varmış arkadaşı kartını da verdi.sonbaharda başlamamı önerio bakalım :KK70:

yüzde yüz geçirmez banada öyle geliyo nette gördüüm fotoğraflarıın çoğusuda yalan gibi ama hafifletse bile güzel bişi yırtılmaları bir nevi azaltır inci çizgileride tamamiyle kaybettirir diye düşünüyorum ben ama bakalım

peki dermaroller sayesinde çatlaklarından :%60 tan fazla kurtulan var mı?
ayrıca benim kalçamdaki çatlaklara kaç mm önerirsiniz?

tatlım ben sana şöyle söyliyim
ben 20 nisan tarihinden beri madecassol ve acnelyse ikilisini kullanıyorum
benim kalçamdaki resmen bembeyaz yırtıklı çatlaklar yarı yarıya azaldı
kardeşim annem çok şaşırıyor görünce
ve ben yine bu forumlarda dolaşırken dermarolleri gördüm
benim kuzenim doktor plastik cerrahı o bana daha önce de söylemişti bu tedaviyi ama ilgiyle dinleyipte üstünde durmamıştım
daha sonra burda görünce hemen aldım
ve 1 senas uygulamamı yaptım
3 hafta aralıklarla uygulamaya devam edicem
cilt ne kadar uzun dinlendirilirse okadar faydalı imiş
benim diğer kremlerden zaten yarı yarıya bi iyleşme vardı
şimdi hem kremleri hem dermarolleri uyguluyorum
ben 1,5 mm aldım
çatlaklar için onu öneriyorlar
yüzüme de yapıyorum
cilt lekelerine , sivilce izlerine çok iyi geliyormuş
hemde kolajen %200 artıyor cilt esneklik kazanıyormuş
ben bu konunun sıkı takipçisiyim ve kesinlikle çok yararlı olduğunu kuzenimden de bilgi alarak öğrendim
uyguluyorum bakalım yeterki geçsinde (hatta gözükmeyecek kadar incelmesine bile razıyım ) 100 seans da yaparım sempatiksalakcinni
sevgiler
umarım istediğin sonucu alırsın :asigim:

tatlım ben sana şöyle söyliyim
ben 20 nisan tarihinden beri madecassol ve acnelyse ikilisini kullanıyorum
benim kalçamdaki resmen bembeyaz yırtıklı çatlaklar yarı yarıya azaldı
kardeşim annem çok şaşırıyor görünce
ve ben yine bu forumlarda dolaşırken dermarolleri gördüm
benim kuzenim doktor plastik cerrahı o bana daha önce de söylemişti bu tedaviyi ama ilgiyle dinleyipte üstünde durmamıştım
daha sonra burda görünce hemen aldım
ve 1 senas uygulamamı yaptım
3 hafta aralıklarla uygulamaya devam edicem
cilt ne kadar uzun dinlendirilirse okadar faydalı imiş
benim diğer kremlerden zaten yarı yarıya bi iyleşme vardı
şimdi hem kremleri hem dermarolleri uyguluyorum
ben 1,5 mm aldım
çatlaklar için onu öneriyorlar
yüzüme de yapıyorum
cilt lekelerine , sivilce izlerine çok iyi geliyormuş
hemde kolajen %200 artıyor cilt esneklik kazanıyormuş
ben bu konunun sıkı takipçisiyim ve kesinlikle çok yararlı olduğunu kuzenimden de bilgi alarak öğrendim
uyguluyorum bakalım yeterki geçsinde (hatta gözükmeyecek kadar incelmesine bile razıyım ) 100 seans da yaparım sempatiksalakcinni
sevgiler
umarım istediğin sonucu alırsın :asigim:

peki dermaroller ı nerden ve ne kadara aldın canım? yerimseniben

gitti gidiyorda dermaroller diye aratırsan çıkıyo fiyatlar 50 tl den başlıyo

ya kzılar emla bir işe yaramıyor uyuşmuyo yine acıyomafoldumben soğutucu spreyde işe yaramıyo. siz nasıl dayanıyorsunuz anlamıyorum ben ya hafiften gezdirince bile acıtıyo bastıramıyorum ben.eğer dermarollerin hepsini sokmicaksak deriye ne anlamı kaldı 1 mm yada 1.5 mm olmasının? aklım oraya takıldı. ya lütfen bişey söyleyin akıl verin kurtulmak istiyorum bu çatlaklardan seneye düğünüm var ve sırf bu yüzden evlenmek istemiyorum:gitme:ben netten bir kaç video izledim dermarollerin uygulanışı hakında uygulayan kişi öyle basıtıyor ki kadının yüzünden kan geliyo:2: ya nasıl dayancan ben anca içip içip birine yaptırmak lazımdelikafadulden.kızlar noluyy bişey söyleyin daha adam aklııl deneyemedim sadece dizimde bir tek çizgi üzerinde denedim daha yapmam gereken bi sürü yer var.buz deniyorum oda üşütüyo onada dayanamıyorum bi akıl verin kızlar yada gaz verinsırnaşık şey

kızlaaar delirmek üzereyiim,sinirlerim acayip bozuuuk
artık şu çatlaklar ya geçsin ya geçsiin
başım cok agrıyodu ama bacakalarıma uygulamam gerekiyodu başladım uygulamaya
ama bitmiyo bi türlüü nasıl çatlamışsam artık
sinirden deliye döndüm,bide başımın agrısı bide iğnenin acısı
bıktım artık ben ya,sabah akşam krem sür,iğnelerle ugraş
ne bitmez çilemiz varmış

ya kzılar emla bir işe yaramıyor uyuşmuyo yine acıyomafoldumben soğutucu spreyde işe yaramıyo. siz nasıl dayanıyorsunuz anlamıyorum ben ya hafiften gezdirince bile acıtıyo bastıramıyorum ben.eğer dermarollerin hepsini sokmicaksak deriye ne anlamı kaldı 1 mm yada 1.5 mm olmasının? aklım oraya takıldı. ya lütfen bişey söyleyin akıl verin kurtulmak istiyorum bu çatlaklardan seneye düğünüm var ve sırf bu yüzden evlenmek istemiyorum:gitme:ben netten bir kaç video izledim dermarollerin uygulanışı hakında uygulayan kişi öyle basıtıyor ki kadının yüzünden kan geliyo:2: ya nasıl dayancan ben anca içip içip birine yaptırmak lazımdelikafadulden.kızlar noluyy bişey söyleyin daha adam aklııl deneyemedim sadece dizimde bir tek çizgi üzerinde denedim daha yapmam gereken bi sürü yer var.buz deniyorum oda üşütüyo onada dayanamıyorum bi akıl verin kızlar yada gaz verinsırnaşık şey

kıyamam canım ya benim şuan çok canım acıyo,yanıyo resmen,benimde yaparken çok acıyo ne hassas tenimiz varmış :) dayanmaya çalış sonunun güzel olacagını düşünelim

kıyamam canım ya benim şuan çok canım acıyo,yanıyo resmen,benimde yaparken çok acıyo ne hassas tenimiz varmış :) dayanmaya çalış sonunun güzel olacagını düşünelim

dayanmaya çalışıyom cnaım ama saplayamıyorum iğneleri üstünden üstünden geçiyo ne sinir bozucu yaa emla filan kar etmiyo dibine kadar sokmazsam iğneyi nasıl işe yaracakki? tam olarak anlamadım ben bu iğnelern ne kadar gireceğinikafamçokkarıştı

dayanmaya çalışıyom cnaım ama saplayamıyorum iğneleri üstünden üstünden geçiyo ne sinir bozucu yaa emla filan kar etmiyo dibine kadar sokmazsam iğneyi nasıl işe yaracakki? tam olarak anlamadım ben bu iğnelern ne kadar gireceğinikafamçokkarıştı

ben baya bastırıdm bugün kanadı kıpkırmızı oldu madecasssol sürdüm şimdi hafif kalmış kızarıklık

merhaba arkadaşım çatlaklar hakikaten başa dert.arkadaşım var.kız kilolu verip alıyor.hatta çocuk doğurdu.kızda doğru düzgün çatlak yok.genetik olması üzücü.zuzucan benim okuduğum kadarıyla çok dibine kadar değil ama hafif kan gelene kadar batırıyorsun.hatta benim diz kapaklarımda kırmızı nokta kaldı ilk önce.sonra 1 kaç günden gitti.bana acı vermiyor.emla kullanmama rağmen beni etkilemiyor.belki aşağı tarıfımı yıllardır ada yapmamdandır.emin ol ada işlemi o kadar acıki bunu köküne kadar batırsam az kalır.bu arada medicassol bende kullanıyorum.her gün olmasada.arkadaşın biri yazmışya contractubex jel kullandım diye.kayınvalideme aldırdım o jelden.60 tl ama onlar 6 tl ödüyor.zaten her doktor yazmıyormuş onu.ama aldım.belimdeki çatlaklara deneyim dedim.inanırmısın kırmızı renk aldılar.yani ucuz olsa hemen her zaman kullanırım.eğer alabilirisen onuda kullan.aslında lekeler için ama bana iyi geldi.bu arada üzülme canım benim emin ol herkeste var.uzaktan kimsede yokmuş gibi duruyor ama her bayanda var.bu arada erkekler ona pek bakmıyor:)kolay gelsin.

kızlaar :KK43:
acnelyse ve madecassol sürüyodum ya ben
çok kötü oldu
inanılmaz kaşındı galiba tırnaklarımın izi kalcak orda:KK43:
şuanda çok kötü böyle pul pul dökülüyo

merhaba arkadaşım çatlaklar hakikaten başa dert.arkadaşım var.kız kilolu verip alıyor.hatta çocuk doğurdu.kızda doğru düzgün çatlak yok.genetik olması üzücü.zuzucan benim okuduğum kadarıyla çok dibine kadar değil ama hafif kan gelene kadar batırıyorsun.hatta benim diz kapaklarımda kırmızı nokta kaldı ilk önce.sonra 1 kaç günden gitti.bana acı vermiyor.emla kullanmama rağmen beni etkilemiyor.belki aşağı tarıfımı yıllardır ada yapmamdandır.emin ol ada işlemi o kadar acıki bunu köküne kadar batırsam az kalır.bu arada medicassol bende kullanıyorum.her gün olmasada.arkadaşın biri yazmışya contractubex jel kullandım diye.kayınvalideme aldırdım o jelden.60 tl ama onlar 6 tl ödüyor.zaten her doktor yazmıyormuş onu.ama aldım.belimdeki çatlaklara deneyim dedim.inanırmısın kırmızı renk aldılar.yani ucuz olsa hemen her zaman kullanırım.eğer alabilirisen onuda kullan.aslında lekeler için ama bana iyi geldi.bu arada üzülme canım benim emin ol herkeste var.uzaktan kimsede yokmuş gibi duruyor ama her bayanda var.bu arada erkekler ona pek bakmıyor:)kolay gelsin.

canım nerden okudun dibne kadar batırılmayacağını bende okumak istiyorum linki yazarsan sevinirim canım:ecrin_bebek:

kızlaar :KK43:
acnelyse ve madecassol sürüyodum ya ben
çok kötü oldu
inanılmaz kaşındı galiba tırnaklarımın izi kalcak orda:KK43:
şuanda çok kötü böyle pul pul dökülüyo

benimde aynısı oldu ve şuan kahverengi izler kaldı 3 aydır var ve geçmiyo acnelyse kullanma sakın ben bu izleri nasıl geçirceğimide bilmiyorum :KK43: çatlaklar yokmuş gibi bide bu iz geldi çok iğrenç :eek:klava:

Dermaroller Nasıl Uygulanır ?
Dermaroller'ın ince iğneleri cilde çok hafif uygulamada dahi kolayca batar. Uygulama sırasında Dermaroller'ın tüm modellerinin çok hafif bastırılması (yaklaşık 250 gr.) yeterli olur.

bu da süresi zuzucanım
Seanslar arasında ne kadar süre bırakılmalıdır?

Uygulamanın sıklığı ve programlaması işlem yapılacak bölgenin durumuna göre değişir. Genelde tatmin edici sonuçlar için 2 ya da 3 haftalık aralarla 5 seans önerilir.

X