Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
hayırlı olsun canım güle güle günlerde kullan zemuszemus
hepbirlikte burda sonuçlarımızı paylaşalım
bende madecassol sürmeye karar verdim kuzenimle de konuşunca içim iyce rahatladı
ben ilk uygulamamı yaptım diğerine kadar nasıl sabretcem bilmiyorum
sen uyguladınmı canım
opuyorumnanaktan

cevabın için teşekkür ederim canım.ya bugün heryerde sprey aradım.bir yerde buldum.artık yarın yapacağım.dedimya benimki sarı kafalı olan.99 tl olandan bakalım sonuçları aldıkça sizlerle paylaşacağım.ama gerçekten madcassol işe yarıyor.ayrıca buzuda tavsiye ederim.

ben bir aya yakındır yağ kullanıyorum işte bikaç karışım;ama bi işe yaradıkları yook.

ben kehve limon kullandım,nerden kullandım onu bi umur belki geçer diye ama geçmek ne kelime nasıl belirginleştiler sanki genişledi ya :KK43:

sen de mi ? :KK43: ben 2 yaptım ve olmayan yerdekiler görünür oldu ?!! eminim yoktular orda çok takıntılı olduğum için ztn nerde ne kdr var her gün bakarım.demek ki herkeste farklı etki yapıyor of nolur bu işe yarasın yaa:gitme:

kızlar ben dayanmıyorum günler geçse de 2.uygulamamı yapsam
ama ben madecassol ve acneylse sayesinde baya gelişim kaydettimolumunekankayizsmile
neredeyse yarı yarıya kayboldu
madecassol acayip farkettiriyor
yüzümde de dermaroller uygulamıştımya
daha 5-6 gün olmasına rağmen bi duruluk farkediyorum
3 hafta içinde farkedilirmiş faydası
bakalım günden güne bekliyorum:hulya:

ama ben madecassol ve acneylse sayesinde baya gelişim kaydettimolumunekankayizsmile

tatlım sen yüzüne ne için kullanıyorsun?
birde yüzde kızarma ve kabarma olmuyormu?ne sıklıkla kullanıyorsun?
benim vücumda bile ,ki vücut derisi yüze göre daha kalındır,çok fazla kızarma ve kabarma oluyor.buda 2 gün sonra ancak geçiyor.

bende madecassol sayesinde biraz iyileşme gördüm yalnız acnelyse leke yapıyo hala bende kahverengi lekeler var:/ bende yüzüme uygulıcam sivilce lekelerim var

yüzüm için elastikiyet kazansın diye uyguluyorum
ayrıca yüz için sivilce lekelerine , çizgi ve kırışıklıklara , geniş gözeneklere de çok faydası varmış
bende kırışıklık yok ama biraz eskiden kalma lekelerim var
o yüzden yüzüme de uyguluyorum
renk tonu bozukluklarını bile çok ciddi anlamda geçiriyomuş
kolajen üretimini destekliyomuş
yüzüme yaptığımda çok az kızarıklık oldu
hani banyodan çıkınca cilt böyle kızarır parlarya aynen öyle oldu
ama 2 - 3 saate geçti
en fazla 1 gün sürüyor ama benim o kadar bile sürmedi tatlım
tavsiye ederim ben daha ilk uygulamamı yaptım ama çok hafif bi duruluk oluştu
görenler bilmemelerine rağmen naptın güzelleşmişsin yüzüne diyolar seviniyorum
bu aralar düzenli güzel besleniyorum yeşil çay içiyorum hep belkide ondan bilmiyorumsempatiksalakcinni
işte böyle tatlım
yüz içinde çok faydalıymış iz kalmıyor 1 günde geçiyor ama fazla bastırma
sadece gezdirmek yeterli dedi benim kuzenim
sevgiyle kal
allahım yüzü falan geçtimde şu çatlaklarımdan bi kurtulsam lokum dağıtcam zemuszemuskaydirigubbakcemile3

ahahah aynen bende çikolata alıp dağıtcam yeşil çay çok faydalı bende içiyorum bide şu aralar diyet programm var onunlada sanırım yüzüm daha iyi olucak beslenme en büyük faktör şeker tüketmeyinn vallahii kolajenleri donduruyomuş esnekliklerini kaybederlermiş doğru beslenme herşeye bedel çatlaklar geçicek ben eminim bu roller la

merhaba kızlar nihayet bende yaptım.çok acımıyormuş.kullanma şeklini okudum hafif kan gelene kadar batırın diyor bende öyle yaptım.önce çok kızardı.kızarması iyi oldu bu dayede nereye yaptığımı anlamış oldum:)
kalçadan aşağıya kadar yaptım çatlak sülilüt...
kızlar bişey soracağım ben kullanmadan önce antiseptik solüsyon sürdüm.eski adıyla tentürtiyot.ya rengi iğrenç siz ne kullanıyorsunuz merek ettim.sonra medicassol sürdüm.şimdi iz miz yok hemen geçti.hatta bayağı batıdım.çok az yerimde kırmızılık kaldı.bende kararma olmadı.makine çok küçük yap yap bitmiyor.inşallah sonuç aldıkça buraya yazarım.

kizlar aklima birsey geldi köy ineklerimiz vardi bazen memelerinde sigiller cikardi hayvanin memesi acidigi icin sagamazdik annem biryerden duymustu yemisin beyaz sütünü bu sigillere sürmüstü sonra birkac gecince yara oluyordu ve kuruyup düsüyordu hayvanin memesi tekrar pürüssüz hale geliyordu bildiginiz cild soyucularin etkisini yapiyordu yani acaba catlaklara sürsekmi gerci suanda benim öyle bir imkanim yok aklinizda bulunsun diye söylüyorum
yemisin beyaz sütü ne anlamadım

kızlar yüzde en çok ben uyguladım galiba
vucutta en cok uygulamayı kım yaptı derma roller ile?
kaşıntı oluyor mu sizde de benim karnım çok kaşınmıştı roller uyguladıgımda

sen de mi ? :KK43: ben 2 yaptım ve olmayan yerdekiler görünür oldu ?!! eminim yoktular orda çok takıntılı olduğum için ztn nerde ne kdr var her gün bakarım.demek ki herkeste farklı etki yapıyor of nolur bu işe yarasın yaa:gitme:

umudumuzu kaybetmeyelim canım
geççek,inanalım buna :KK43:

kızlar yüzde en çok ben uyguladım galiba
vucutta en cok uygulamayı kım yaptı derma roller ile?
kaşıntı oluyor mu sizde de benim karnım çok kaşınmıştı roller uyguladıgımda

dün 7. uygulamamı yaptım çatlaklarım için. uygulamaya başladığım günle şimdi arasında hiçbir fark yok maalesef:gitme: 2 .aydan sonra etkisi görülmeye başlarmış benim 2.ayım yeni bitti. umarım şimdiden sonra etkisini görmeye başlarım. yoksa umudumu kaybetmeye başlıyorum:çok üzgünüm:

dün 7. uygulamamı yaptım çatlaklarım için. uygulamaya başladığım günle şimdi arasında hiçbir fark yok maalesef:gitme: 2 .aydan sonra etkisi görülmeye başlarmış benim 2.ayım yeni bitti. umarım şimdiden sonra etkisini görmeye başlarım. yoksa umudumu kaybetmeye başlıyorum:çok üzgünüm:

canım sen dermorelleri uyguladıktan sonra bir krem kullanmıyormusun? birde 2 ayda 7 uygulama çok fazla 3-4 haftada 1 uygulama yapmak lazım çünkü cildin kendini yenlemesine izin vermek lazım.bence bundan sonra aralıkları uzun tutu ki faydası olsun sanırım aralıkları kısa tutuğun için vücudun alışmış dermarollerin verdiği tahribata ve cevap vermiyor.krem kullanmak istersen içinde %40 çinko bulunan çinkos krem var eczanelerde fiyatı 5 tl.çinkonun cildi yenileme özellii var bebeklere bile pişiklerde veriliyor. dene derim ben canım.bde dermarolleri ne kadar batırıyorsun?köküne kadarmı yoksa sadece üzerinde gezdiriyormusun?

canım sen dermorelleri uyguladıktan sonra bir krem kullanmıyormusun? birde 2 ayda 7 uygulama çok fazla 3-4 haftada 1 uygulama yapmak lazım çünkü cildin kendini yenlemesine izin vermek lazım.bence bundan sonra aralıkları uzun tutu ki faydası olsun sanırım aralıkları kısa tutuğun için vücudun alışmış dermarollerin verdiği tahribata ve cevap vermiyor.krem kullanmak istersen içinde %40 çinko bulunan çinkos krem var eczanelerde fiyatı 5 tl.çinkonun cildi yenileme özellii var bebeklere bile pişiklerde veriliyor. dene derim ben canım.bde dermarolleri ne kadar batırıyorsun?köküne kadarmı yoksa sadece üzerinde gezdiriyormusun?

ilk 5 uygulamamı haftada 1 yaptım. bunun yanlış olduğunu öğrendikten sonra 2 haftada bir uygulama yaptım. uygulama arasını daha mı uzun tutmalıyım yoksa 2 hafta iyi mi? uygulama sonrası madecassol sürüyorum. dermarolleri çok bastırmıyorum, çokta yüzeysel gezdirmiyorum açıkcası

bende dayanamayıp hemen yapmak istiyorum ama aralıklar ne kadar uzun tutulursa okadar iyiymiş kızlar
mecbur beklicez
ben hergün acnelyse ve madecasole de devam ediyorum
bıktım artık yeter geçsinler
gerçi benimkiler çoğu yerlerde gözükmüyor hatta eskiden balonun esneyen yerleri gibi pütür pütür elime gelirdi artık dokununca dümdüz derim baya gelişme var madecasol ve acnleyse ile
birde dermaroller aldım hemen sonuç alayım diye onunda işe yarayacağını düşünüyorum çünkü bir çok merkezde yapıyorlarmış bunu

arkadaşlar mrb uzun zamndır forumu takip ediyrm sonunda üye oldum dermaroller en mantıklı tedavi bence geçen cuma ilk uygulamamı yaptım çinko oksit krem kullandım ilk uygulamamda pek bi değişiklik yok 5 gün sonra 2. uygulamamı yapıcam contractubex kremle yapıcam daha önce doktora yazdırmıştım ama sadece krem işe yaramadı bende bu kreme tekrar dönmemde bu forumda bi arkadaş memnun kalmış sadece kremi kullanarak ben ikisi bir arada işe yarar diye düşünüyorum umarım faydası olurda herkes kurtulur şu çatlaklardan :nazar:

X