Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
rain ürünün hayırlı olsun canım
ürünün nasıl bizimki gibi yeşil saplımı

kızlar evet krem konusu önemli aslında
ben bugün kuzenime sorucam sizlerede bilgi veririm
ben hala madecassol ve acnelyse ye devam ediyorum
kuzenim bana çatlaklar için madecassolun mucize bi krem olduğunu söylemişti
içindeki bi madde çatlakları onarmada çok iyiymiş
belki o da olabilir
bugün sorucam mutlaka
sevgiler herkese hayalindeki çatlaksız günler kaydirigubbakcemile2

evet içindeki gotu kola mıydı neydi tam hatırlamadım o madde çok yararlıymış bide bakır da çok iyiymiş bakır ve çinkoyu tavsiye ettiler

kızlar ben dün ikinci uygulamamı yaptım.dayanamadım :) (1 hafta arası olmuştu)
ilkinde olduğu gibi gene kabardı ve kızardı.ama bu defaki daha çabuk kendi rengine döndü.(yani 1 gecede)
yalnız dün ben selülitli bölgelerim için de kullandım.ama yıldız şeklinde değil.kalçamdan dizeme kadar tek seferde düz ve yatay geçtim ardından da selülit kremimi uyguladım.
çatlaklar için ben derma rollardan sonra medicassol kullanıyorum.hücre yenileyici olduğu için.neden bilmiyorum ama boşa uğraştığımı sanmıyorum.bu defa umutluyum.

ebrushka çok haklısın tatlım kesinlikle boşa uğraşmıyoruz
kızlar kuzenime sordum bu piyasada satılan çatlak kremlerine hiç boşa para verme dedi illaki etkili ama dermaroller uygularken en önelisi cildi tamir edecek bi kremmiş içeriğinde çinko olan kremler de etkiliymiş , onlardan da alabilirsin dedi içeriği %40 çinko içeren herhangi bi çinko kremi olur dedi
madecasol de çok etkili olur dedi
diğer çatlak kremleride etkiliymiş ama okadar paraya değmez aynı etkiyi diğerlerinden de alırsın dedi
bugün çinko kremi sorucam eczaneye
madecasolle dönüşümlü kullanırım
yüzüm için de uyguluyorum ya ben dermarolleri i
yüz içinde dermaroller uyguladıktan sonra normal kullandığımız nemlendirici de olurmuş
arada bir de kayısı yağı yada kayısının kendisini püre haline getirip cildimize sürmek de faydalıymış

kızlar banada bugün geldi.artık yarın uygularım.bende sizinle paylaşacağım.adam bana sarı olanı göndermiş.normalde 99 tl idi onun fiyatı.bakalım nasıl sonuçlar alacağız.ben madicassol süreceğim.birde yaz günlerin olduğu için buz uyguluyorum.inanırmısnız vücudum sıkılaştı.
bilsem ergenlikten bu yana hergün krem sürerdim.eğer bir kızım olursa erkenden uyaracağım onu alıştıracağım krem sürmeye.sizde söyleyin kızlarınız olursa.banyodan sonra bebe yağı da sürüyorum.

hayırlı olsun canım güle güle günlerde kullan zemuszemus
hepbirlikte burda sonuçlarımızı paylaşalım
bende madecassol sürmeye karar verdim kuzenimle de konuşunca içim iyce rahatladı
ben ilk uygulamamı yaptım diğerine kadar nasıl sabretcem bilmiyorum
sen uyguladınmı canım
opuyorumnanaktan

rain ürünün hayırlı olsun canım
ürünün nasıl bizimki gibi yeşil saplımı

kızlar evet krem konusu önemli aslında
ben bugün kuzenime sorucam sizlerede bilgi veririm
ben hala madecassol ve acnelyse ye devam ediyorum
kuzenim bana çatlaklar için madecassolun mucize bi krem olduğunu söylemişti
içindeki bi madde çatlakları onarmada çok iyiymiş
belki o da olabilir
bugün sorucam mutlaka
sevgiler herkese hayalindeki çatlaksız günler kaydirigubbakcemile2

evet tatlıım sapı şeffaf iğne olan kısım yeşil
ya haklısınız bende napcamı şaşrdım
şimdi ne süreyim ben
çinko kremi almayı düşünüyodum eczaneden
hangisi iyi gelcekse onu yapcam artık cok sıkıldım bu çatlaklardaan
kızlaaar bu yaaz bu işi hallediceez inşşş kaydirigubbakcemile3

kızlaaaar birazdan ilk uygulamamı yapcaam,galiba korkuyooom mafoldumben
neyse halledicem bu işii :lepi:

hiç korkmana gerek yok canım benim
acımıyor öyle ahım şahım

kızlaaar yaptıım
yaa acıdı biraz ama ben hiçbişeye dayanamam zaten ağdada bile bağırırım deli gibi:KK70:
hafif bi kızarıklık oldu
yaptıktan sonra acnelyse ve madecassol sürdüm
hadi hayırlısıı

kızlaaar yaptıım
yaa acıdı biraz ama ben hiçbişeye dayanamam zaten ağdada bile bağırırım deli gibi:KK70:
hafif bi kızarıklık oldu
yaptıktan sonra acnelyse ve madecassol sürdüm
hadi hayırlısıı

acnelyse sürme bence zaten onu sadece soyma özelliği var ben sadece madecassol u tercih ediyorum

evet rain35 bence de hemen ardından acnelyse sürme madecassolü sür
ama 3-4 gün sonra o ikili tedaviyi uyguyalaybilirsin

evet rain35 bence de hemen ardından acnelyse sürme madecassolü sür
ama 3-4 gün sonra o ikili tedaviyi uyguyalaa.s.bilirsin

kızlar kararma nasıl oluyor ya
bende olmadı
acaba çok derine mi batırıyorsunuz iğneleri
ben sadece gezdiriyorum üzerinde
kuzenim (doktor olan )çok batırmadan sadece gezdir dedi çünkü
siz nasıl uyguluyorsunuz

canım demek istediğin iğneler köküne kadar girmiyor demi?baskı uygulamadan üstünde gezdiriyorum ven ama yinede kızarıyor. doğru şekildemi uyguluyorum acaba ?çünkü iğneler girmiyo gibi geliuyo bana iğne batmasu kadar acıtmadığından ama kızaroyor hatta kızarıklık ertesi güne kadar sürüyor.arkadaşım köküne kadar sokmuş iğneleri çok acımış ama iki kere anca geçebilmiş üstünden yılsız şekli filan yapamamış.kafamçokkarıştı

kizlar bazi igneler titan bazilari celikmis hangisi daha iyi hangisi uzun ömürlü bilgisi olan varmi

yok zuzucanım köküne kadar sokıcaksın
öyle yanlış bir kullanımmış
bende öyle sanıyodum
ama hafifçe gezdirilcekmiş cilt üstünde
benimde kızarıyo ama geçiyo bikaç saate
kararma olmuyo

kizlar aklima birsey geldi köy ineklerimiz vardi bazen memelerinde sigiller cikardi hayvanin memesi acidigi icin sagamazdik annem biryerden duymustu yemisin beyaz sütünü bu sigillere sürmüstü sonra birkac gecince yara oluyordu ve kuruyup düsüyordu hayvanin memesi tekrar pürüssüz hale geliyordu bildiginiz cild soyucularin etkisini yapiyordu yani acaba catlaklara sürsekmi gerci suanda benim öyle bir imkanim yok aklinizda bulunsun diye söylüyorum

X