Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
kızlar bencede kurtulucaz hiç kafanıza takmayın :))) misler gibi çook güzel bi gelin olucaksınn hayatım zaten emn ol erkeklern çatlaklardan haberi bile yok :)) biz kendmz takıoruz

sheytane hayatım krem sera çinko oksit bu mükemmel bi krem hemen al başla :)
çinko oksit diye bir krem almıstım ıste uygulamalardan sonra onu uyguluyorum ıyı gelıyo hucre yenılıyo falan oraların cabuk ıyılesmesını saglıyo baya yararlı bı krem.Krem serayı aramısyımda bulamamıstım bende herhangı bır cınko kremı alayım dedım oyle aldım ama bırdahakıne yanı bu bıtınce kı hıc bıtecek bırseye benzemıyoda o ayrı :) zınconun kremını alırım zınconun hapını ıcıyorum zaten kremınıde alırsam ıyı olur erkeklerın catlaklar umrunda degıl gercekten ama rahatsız edıyo be genede ınsanı ne bılıyım sankı hep catlaklarınıza bakııp suna bak ne bıcım dıyorlarmıs gıbı gelıyo ınsana mesela ben yazın erkek arkadasımla denıze falan gırerken cok cekınıyorum sn gıt ben gelırım falan dıyorum gercı bız 5 yıldır beraberız adam her yaz catlagımı goruyo benımde bu yonden ne kadar rahatsız oldugumu bılıyo ama bır kere olsun bırsey demedı mımık bıle vermedı hepte ne takıyorsun kafanaaaaaaa salla falan der hatta gecen sene yenı bır bıkını almıstım gene beraber denıze gırıyorduk soyle gogusume bır baktı suratını eksıttı eyvah dedım sımdı lafı sokucak 5yıldan sonra ayvayı yedıgım andır artık gozxune batıyo heralde dıye dusunmustumkı fazla sexy olmus bu bıkını dedı yanı gozune batmadı cok sasırdım :kedi: k.bakmayın bıraz detaya gırdım ama bılın dıye soyledım ya bırde ben bırazda bu konuda sızınle bırseyler paylasmak ıstıyorum ben 23 yasındayım ıkı yıllık okudum ıste dort yıllıga gecıcem ınsallah sınavım falan var ıste erkek arkım agustosta yada seneye somestırda soz falan yapalım dıyop sızce erkenmı yasım?ben sankı kendımı cok kucuk gıbı hıssedıyorum bırde aılem ne der tam bıolmıyorum annemle pek anlasamıyız bu nedenle paylasmam hıcbırseyı paylasmam degılde paylasamam cunku benı asla dınlemez hemen bır bahane buluır ortamdan kacar konuyu kapatır falan 5 yıllık bır ılıskım var ve annemle cok uzun sure bu konuyu paylasmak ıcın caba verdım ama benı hıc dınlemedı acılamadım yanı bır turlu ıstedım dınlesın yonlendırsın akıl versın yardımcı olsun en azından evde destek olacak bırı olsun rahat olayım ıstedım ama olmadı sımdı karsı taraf cok cıddı bu sene yada seneyekesın ıstemeye gelıcekler ben ne yapacam anneme soyşeyemıyorum babamdan cekınıyorum akıl verın bana ne olur sızce erken derlermı??? ama sadece soz nısan falan dusunuyoruz okul bıtınce nıkah olur yanı 3 sene sonra tabı okul olursa yardımlarınızı beklıyorumolumunekankayizsmile

En nihayetinde dermarollerim geldi ve ilk olarak Cumartesi günü göbeğimde ve basenlerimde denedim.
Dermarollere (1,5 mm) başlamadan 30 dk kadar önce emla krem sürüp streç filmle sardım.
Önce göbeğime yaptım pek bir acı hissetmedim ben daha fazla acıyacağını düşünmüştüm.
Birkaç küçük noktada kanam oldu.
Sonra bacaklarımın üst bölümüne yada basenlerime her neyse dermaroller yaptım.
Oralar biraz daha fazla acıdı.
Ama buralara daha çok bastırarak yaptım.
Çünkü göbeğimdeki çatlaklar hamilelikten yani 1 yıl öncesinden kalma ama basenlerimdekiler ergenlikten kalmaydı.
Çok bastırınca da haliyle biraz aha fazla kanama oldu ama minik minik noktalar şeklinde.
Hemen ardından Zinco isimli çinko oksit kremimi sürdüm.
Çinkos diye bi krem daha var ama ondaki çinko oksit oranı daha düşük olduğu için ben yüksek oranlı olan Zincoyu tercih ettim.
2 gün kadar yanma oldu özellikle basenlerimde.
Ama şu an yanması geçti.
Bu arada Cumartesiden beri her gün 1 tane Zinco çinko hapımı da içmeye başladım.
Yüzüm için ayrıca 0,75 mm lik almıştım henüz onu uygulamadım.
Umarım işe yarar bu sefer umutluyum kızlar...
Hadi bakalım benim de gazam mübarek olsun -tatlicadiarzu-
hadı hayırlı olsun ınsallah sende kurtulacaksın catlaklarından kanama bende oyle cok olmuyo 1-2 en fazla oda cok ustunden gecıyorum bazen dalıp ondan sonra oluyo belkıde ben az bastırıyorumdur acaba dıger arkadaslarda kanama oluyomu merak ettım paylasırsanız sevınırım

Merhaba arkadaşlar. Ben krem serayı eczanelerde bulamadım. Bana artık üretilmiyor dediler. Beni yanılttılar mı acaba?
banada aynı seyı soylemıslerdı hatta eczacı yanımda bır suru ecza deposunu aradı ama herkesten aynı tepkıyı aldı uretılmıyo pıyasada yok falan dedıler hgep bende ondan normal bır krem aldım ama zıncı falan ıyıdır yaaa dıye dusunuyorum %40lık cınko oksıt olursa aynı degerdeler zaten oda olur bırde acca madecassol demıs oda ıyı bag doku yenılenmesı saglıyormus falan dıye ozellıklerını az cok bılıyorum ama soyulma yapıyordu galıba ondan tercıhetmedım ben pek acnelyse de olabılır soyulma yapan emın dıılım

hanımlar ya acca nın dediği gibi d.rollerı uyguladıktan sonra madecassol sürsek olurmu acaba....
bu arada benimki hala gelmedi..10 gün oldu...kurabiye9 dan vermiştim... ebrushka da ondan sipariş vermiş.. bugün mesaj gelmiş kargoya veriyorum diye... benimki neden gelmiyo...tekrar mail atayım kadına bakalım nolcak...bir de cihazı temizlemek için kullandığınız şeyin tam adını yazarmısınız...

inanmıyorum ya..tam kadına mesaj atmak için mail hesabımı açtımki kadından mesaj gelmiş kargoya verdim ürünü diye... çok da cici bi mesaj yazmış..gecikme için özürler dilemiş... ne tatlı.. sağolsun...

sheytane canım bak ne güzel işte erkek arkadaşın dert etmiyo ve seni çok seviyoki 5 yıldır birliktesiniz allah nazarlardan korusun vallahi sende dert etme çok utanıp sıkılırsan özgüven eksikliği olur erkeklerde kendine güvenen kızlara taparlar bilirsiniz şu derdine gelince canım annenle paylaşamaman çok kötü benimde annem öyleydi eskiden kapatırdı konuları aman sus ayıp derdi bişiler sorduğumda şimdi nedense çok rahat nasıl değişti bi anda bende anlamadım ama sanırım aramızdaki illetişim artınca böyle oldu sende yakınlaşmaya başla annenle aslında babalarla kızlar daha yakındırlar ben babamlada herşeyimi paylaşırım keşke sende anlatsan hem evlenmek için güzel bi adım bu aileninde bilmesi çok hoş olur bence anlayışla karşılarlar yaşında gayet normal zaten evlenene kadar 25 26 olursun hayatım takma kafana

nergiscim aynen çok cici tatlı bi bayan zaten dışardan sipariş verdiği için 10 15 günlük bekleme süresi oluyo kendisi söylemişti bana geldiğine çok sevindimö bu arada sende gelişmelerii yazmayıı unutmaaaa şekerimmm :)

canlarım çok teşekkür ederim destekleriniz için şimdi çok daha fazla heveslendim ve azimlendim.iyikide bu siteye üye olmuşum.kızler benim dermarollerim 1.5 mm. inş geçer bu çatlaklar her ne kadar erkekelr bakmıyo desekde en azında daha ze beli olsalar içimiz ahat eder.canım benimde annemle ilişkim biraz sorunlu erşeyimi anlatamam çekinirim.erkek arkadaşım istemeye gelecekler nişana kara verdik anneme söylerken göbeeğim çatladı.söyledim şimdide utanıyorum sanki ayıpmış gibi konuşmak bile istemiyorum sanırım küçükken bize yapınal psikolojik baskıdan kaynaklanıyor bu.yaşına gelince 23 yaş aslıda erken ama nikah 3 seneyi bulacaksa normal sayılablir tabi senin fikirlerin değişmezse.annene söyleme konusuna gelince istemeye geleceklerinde söyle bence ne gerek var bir sene önceden söylemey buluşmaya giderken bu sefer sorun yaşayacaksın yada telde konuşurken moralin bozulsa çocuktan bşlecek boşver ne gerek var soruna demi ya canım :KK1:ızlar hafta sonu denize gittim bi kaç erkek gördüm çatlakları vardıksempatiksalakcinni belindeydi genelde.ama onalrınki biizmkisi kadar beli deil ve kötüde durmuyo benime erkek arkadaşımın (ya sözlüm demeyede daha alışamadım )çatlakları olsa ben hiç yadırgamam yine çok severim hiç önemseme aklıma bile gelmezhihoyyyt

kıslarrr kıslar ya ben dermarolleri deneyim dedim bacağıma sürdüm ama bastıramadım üstünden üstünden yaptım çok acıyo bastırmaya cesaret edemedim siz nasl başardınız yapmayı? emlada duyduğuma göre çok fazla uyuşturmuyomuş napcam yaaa aklıma buz geldi kulak delerken filan buzu tutuyolar kulağa uyuşması için buzla deneyim dedim o kadar olmasada acı vardı yine kıyamadım kendime birinin yapması şart bunu bana.arkadaşımla anlaştık ayda bir estetik günü belirlicez kendimize o gün yapcaz birbirimize.kızlar bide aklıma sporcuların burkulmalarda kullandıkları sprey geldi kulağımı deldirirken ondan sıkmışlardı uyuşmuştu acba o işe yaramı ki ?adınıda bilmiyorum onun:kaydirigubbakcemile3 eğer o işe yararsa yupppiiiiiiiiiiiiiiiiiii heryerşme yaparım ayda bir değilmi bu canımmmmm kaydirigubbakcemile3.

kızlar derma rollerım şimdi elime geçti :iş yerinde olduğum için kolumun dış yüzeyinde 8 er kere çarpı işareti oluşturarak deneme vuruşu yaptım.acımadı yalnız felaket kabardı ve kızardı.sanrım bu normal bişeydir.
yalnız ben birşeyi unuttum ,bunu her kullanıştan sonra temizlemek gerekiyordu.neyle temizliyorduk.kızlar lütfen bir an önce cevap verirseniz sevinirim.6 da çıkıyorum işten,hemen eczaneye uğrayıp öyle eve geçicem.bugün halledeyim bu işi.

Merhaba kızlar...Bugün ikinci uygulamam...Çok kızardım:) Ben şu çapraz işini beceremiyorum galiba...Çok sıkılıyorum yaparken...Bir de popama doğru düzgün yapamıyorum..Kolum yetişmiyooor...Neredeyse bir buçuk saat yaptım...Benimkiler çok fazla...Bir de yara izim vardı çok büyük ona da yaptım. Yara izime 3 günde bir yapıyorum. En hızlı sonucu yara izimden alacağım galiba...Diğer yerlerimde çok bir fark yok...Hoş daha çok erken...Siz nerelerinize yapıyorsunuz? Sizinde çok uzun sürüyor mu? Sizinde çok geniş bir alan mı? Ben her yere çapraz yapamıyorum..Ya siz?Bir umut verin sanki ben çok fazla yerde olduğu için yeteri kadar yoğun yapamıyorum..Püüüüfff ne yapcam ben Birinin bana yapması lazım boynum koptu...Şimdi kocama da diyemem.... Adam da şaşırır...:2::2::2:

sheytane canım bak ne güzel işte erkek arkadaşın dert etmiyo ve seni çok seviyoki 5 yıldır birliktesiniz allah nazarlardan korusun vallahi sende dert etme çok utanıp sıkılırsan özgüven eksikliği olur erkeklerde kendine güvenen kızlara taparlar bilirsiniz şu derdine gelince canım annenle paylaşamaman çok kötü benimde annem öyleydi eskiden kapatırdı konuları aman sus ayıp derdi bişiler sorduğumda şimdi nedense çok rahat nasıl değişti bi anda bende anlamadım ama sanırım aramızdaki illetişim artınca böyle oldu sende yakınlaşmaya başla annenle aslında babalarla kızlar daha yakındırlar ben babamlada herşeyimi paylaşırım keşke sende anlatsan hem evlenmek için güzel bi adım bu aileninde bilmesi çok hoş olur bence anlayışla karşılarlar yaşında gayet normal zaten evlenene kadar 25 26 olursun hayatım takma kafana
cok sagol canım destegın ıcın ıcım rahatladı bırazcık annem yapısal olarak oyle yıllardır aynı hıc ılgılenmez benımle yokmusum gbı yanı alıstım zaten bu duruma ben cok denedım yakınlasalım bıraz annem oldugunu hıssedeyım dıye ama olmadı sımdı nasıl soylıcem bılmıyorum nasıl acılacam acılsamda benı kale almıcak dınlemıcek bıle ben napcam bılmıyorumm yaa babama soylesem o daha anlayıslı dınelr falan ama ben ıstıyorumkı her evdekı duzende oldugu gıbı kız anneye soylesın annede babaya cıtlatıp bı fıkrını alsın falan yanı ama nerdeee

kıslarrr kıslar ya ben dermarolleri deneyim dedim bacağıma sürdüm ama bastıramadım üstünden üstünden yaptım çok acıyo bastırmaya cesaret edemedim siz nasl başardınız yapmayı? emlada duyduğuma göre çok fazla uyuşturmuyomuş napcam yaaa aklıma buz geldi kulak delerken filan buzu tutuyolar kulağa uyuşması için buzla deneyim dedim o kadar olmasada acı vardı yine kıyamadım kendime birinin yapması şart bunu bana.arkadaşımla anlaştık ayda bir estetik günü belirlicez kendimize o gün yapcaz birbirimize.kızlar bide aklıma sporcuların burkulmalarda kullandıkları sprey geldi kulağımı deldirirken ondan sıkmışlardı uyuşmuştu acba o işe yaramı ki ?adınıda bilmiyorum onun:kaydirigubbakcemile3 eğer o işe yararsa yupppiiiiiiiiiiiiiiiiiii heryerşme yaparım ayda bir değilmi bu canımmmmm kaydirigubbakcemile3.
buz kullanma cogu sıtede gordugum benım uygulama yapılacak bolgenın soguk olmaması lazım yazıyordu tahrıs oluyormus ozaman vucut sıcaklıgında olması uygun olanı soguk urunler harıc uygun bırsey kullan emla kullanan bır arkadas vardı memnundu

cok sagol canım destegın ıcın ıcım rahatladı bırazcık annem yapısal olarak oyle yıllardır aynı hıc ılgılenmez benımle yokmusum gbı yanı alıstım zaten bu duruma ben cok denedım yakınlasalım bıraz annem oldugunu hıssedeyım dıye ama olmadı sımdı nasıl soylıcem bılmıyorum nasıl acılacam acılsamda benı kale almıcak dınlemıcek bıle ben napcam bılmıyorumm yaa babama soylesem o daha anlayıslı dınelr falan ama ben ıstıyorumkı her evdekı duzende oldugu gıbı kız anneye soylesın annede babaya cıtlatıp bı fıkrını alsın falan yanı ama nerdeee

canım benim üzülme bizler dinleriz seni ama annen sanırım seni daha küçük görüyor o yüzden olabilr bu tarz konulalrkonuşunca seni fazla ciddiye almaması.ama inanki annen senin iyiliğini istiyordur kafasında snein için planlar mutlaka vardır ama kendi kafasında çizdiği zamanı bekliyodur.annelerin gözünde kızları hiç büymez bu yüzdne hep bunlar.daha senin evlilik gibi sorululuğu kaldıramaacağını düşünüyordur.biraz zamana bırak canım yavaş yavaş annene belli et erkek arkadaşın olduğunu.kimbilir belkide senin evlenip evden gitmeni düşünmek bile istemiyordur sensiz bi evi düşünemiyodur.anenle iletişimini kuvvetlendirene adar bizlerede danışabilirsin canım elimizden geleni yaparız.a.s.

Merhaba kızlar...Bugün ikinci uygulamam...Çok kızardım:) Ben şu çapraz işini beceremiyorum galiba...Çok sıkılıyorum yaparken...Bir de popama doğru düzgün yapamıyorum..Kolum yetişmiyooor...Neredeyse bir buçuk saat yaptım...Benimkiler çok fazla...Bir de yara izim vardı çok büyük ona da yaptım. Yara izime 3 günde bir yapıyorum. En hızlı sonucu yara izimden alacağım galiba...Diğer yerlerimde çok bir fark yok...Hoş daha çok erken...Siz nerelerinize yapıyorsunuz? Sizinde çok uzun sürüyor mu? Sizinde çok geniş bir alan mı? Ben her yere çapraz yapamıyorum..Ya siz?Bir umut verin sanki ben çok fazla yerde olduğu için yeteri kadar yoğun yapamıyorum..Püüüüfff ne yapcam ben Birinin bana yapması lazım boynum koptu...Şimdi kocama da diyemem.... Adam da şaşırır...:2::2::2:
bakmadan hıssederek yapmaya calısacaksın artık arkadasım kader ıste ne yaparsınkı katlanılıyo ıste bırseylere ben gogus bolgeme uyguluyorum bende tam capraz olayını tutturamıyorum cunku yuvarlak oldugu ıcın gogus capraz yapıcak sekılde tuttugumda yan gelmıs oluyo falan yanı aman cok takılma sen bır yerın uzerınden bır sekılde en az 8kez gec yeterlı olur zaten sonucta sanatsal bır ıs yapmıyoruz takılma bu kadar kaydirigubbakcemile3

canım benim üzülme bizler dinleriz seni ama annen sanırım seni daha küçük görüyor o yüzden olabilr bu tarz konulalrkonuşunca seni fazla ciddiye almaması.ama inanki annen senin iyiliğini istiyordur kafasında snein için planlar mutlaka vardır ama kendi kafasında çizdiği zamanı bekliyodur.annelerin gözünde kızları hiç büymez bu yüzdne hep bunlar.daha senin evlilik gibi sorululuğu kaldıramaacağını düşünüyordur.biraz zamana bırak canım yavaş yavaş annene belli et erkek arkadaşın olduğunu.kimbilir belkide senin evlenip evden gitmeni düşünmek bile istemiyordur sensiz bi evi düşünemiyodur.anenle iletişimini kuvvetlendirene adar bizlerede danışabilirsin canım elimizden geleni yaparız.a.s.
cok tesekkur ederım hepınıze oncelıkle annem enteresan bır kısılık mesela benım attıgım adımdan haberı olur ama asla benden ogrenmez bunu ya kendı cozer dugumu yada baskalarından dınler benım hayatımı cok garıp oysa ben yaptıklarımı ettıklerımı ona anlatmak ıcın can atıyorum ve her konusalım dedıgımde kacıyor ama genede benım 5 yıllık ılıskım oldugunu mersınde oturdugunu zartı zurtunu bılıyo e gel ben anlatayım ıste yok hemen bır bahane annem arazı ama ben bır tanıdıga anlatınca annem hemen yanasır ben gıttıkten sonra herseyı ogrenır cok cok koseye sıkıstım yanı asla dınlemeyen sureklı kacan bır ınsana kendımı nasıl dınlettırcem sızce bu mantıklımı yaaa o anne degılmı gelıp bana kızım 23 oldun artık varmı bı dusuncen gorustugun ettıgın demesı lazım degılmı yaaa?ben hanfendıye dıyorumkı gectıgımız yıllarda bak gel senı erkek arkımla tanıstırayım bır otur konus tanı nasıl bırı nedır anla buyuksun goremedıgımı gorursun kımle gezıyorum bı bıl dıyorum benı ılgılendırmez senın kararın dıyo ya normalde anne kızına demezmı kızım sen kımle gezıyon bu kadar zamandır bır getır su adamı bızde gorelım nedır kımdır nıoyetı cıddımı anlamadım gıttı anne benmıyım omu????delrıcem yaaa sempatiksalakcinni

merhaba kızlar benim roller da bugün geldi...ne kadar küçükmüş nerdeyse parmak kadar bişey...elimin üstüne bi deneyeyim dedim baya acıtıyo galiba..ama olsun...kurtulalımda...kızlar bunun temizliği nasıl olacak..kullandığınız şeyin ismini söylerimisiniz..yani eczaneden alırken ne diycem...bide kaç haftada bi yapayım uygulamayı...

cok tesekkur ederım hepınıze oncelıkle annem enteresan bır kısılık mesela benım attıgım adımdan haberı olur ama asla benden ogrenmez bunu ya kendı cozer dugumu yada baskalarından dınler benım hayatımı cok garıp oysa ben yaptıklarımı ettıklerımı ona anlatmak ıcın can atıyorum ve her konusalım dedıgımde kacıyor ama genede benım 5 yıllık ılıskım oldugunu mersınde oturdugunu zartı zurtunu bılıyo e gel ben anlatayım ıste yok hemen bır bahane annem arazı ama ben bır tanıdıga anlatınca annem hemen yanasır ben gıttıkten sonra herseyı ogrenır cok cok koseye sıkıstım yanı asla dınlemeyen sureklı kacan bır ınsana kendımı nasıl dınlettırcem sızce bu mantıklımı yaaa o anne degılmı gelıp bana kızım 23 oldun artık varmı bı dusuncen gorustugun ettıgın demesı lazım degılmı yaaa?ben hanfendıye dıyorumkı gectıgımız yıllarda bak gel senı erkek arkımla tanıstırayım bır otur konus tanı nasıl bırı nedır anla buyuksun goremedıgımı gorursun kımle gezıyorum bı bıl dıyorum benı ılgılendırmez senın kararın dıyo ya normalde anne kızına demezmı kızım sen kımle gezıyon bu kadar zamandır bır getır su adamı bızde gorelım nedır kımdır nıoyetı cıddımı anlamadım gıttı anne benmıyım omu????delrıcem yaaa sempatiksalakcinni

demekki annen sana otoritesini koymak istiyo otoritede değilde mesafesini seninle arkadaş gibi değilde anneden daha farklı bişi gibi olmaya çalışıyo ama sen mutsuzsun bunu ona hissettirsen desenki çok rahatsız oluyorum vallahi tamda şap gibi üstüne oturdu bu konunun bende demin az birazcık tartıştım babamla benimle ilgilenmiyosun okuluma gelip sormuyosun gibisinden bana dediği şey kıyafetin tamam daha yeni blackberry aldım herşeyin tam daha ne istiyosun sanırım onlarda aileden gördükleriyle hayatım halbuki ne kadar yalnış şu babamın dedikleri ay allahım üzülsemmi gülsemmi bilemedim neyse ya sonuçta annemiz babamız severizde sayarızda bırakalım bunları roller a bakalım :):)

canım anlayamadım annenin enden böyle yaptığını.madem durum bu sende bigün annenin kaçamayacağı bir anda pat diye söyle anne beni istemeye gelecekelr de olsun bitsin birde babana sor bakalım annene neden böyle uak duruyor brlki fikri vardır:1hug:

X