Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Olsun artık...Aldım artık:) Bir problem çıkmaz heralde...Gönderirler inşallah...Bu arada bu alet sadece 1 yıl mı kullanılıyor? Sonra yenisini mi almak gerek? Bir de işlemi yaptıktan sonra ne sürüyorsun?Aleti ne ile temizliyorssun?Çok soru sordum di mi:kedi::kedi::kedi:
urunun kullanımı banada bır yıl denmıstı tabı bu kullanımada baglı ıgneler bır yerden sonra korelıyormus hıssedersınız falan demıstı satıcım bana bende cınko kremı suruyorum ya o bu degılde bu cınko kremınden memnun bırı vardı kk da ama forumu bulamıyorum drek burdan google krem sera yazınca kk ıle ılgılı lınke sahıp ılk konuya bakarsanız orada bır bayan krem sera dıye bırsey kullanmıs ve kurtuldum falan yazmıs bende arastırıp oyle kullanmaya baslamıstım memnunumda bırtek onada ıyı gelmıyo acık yaraua surun anında kapatıyo kucultuyo deneyın

Ya arkadaşlar. Gitti gidiyordan aldım ürünü. Satıcı şimdi kargoya vermiş. Bana onay ver diye msj geldi. Ürünü teslim alınca mı onayladınız sizler? O konuda bilgilendirmediler çünkü...3 gün içinde onaylamam lazımmış...Yardııııım:uhm::uhm::uhm:

urunun elın gecmeden sakın onaylama arkadasım paran yanar satıcıya soyle urunumu almadan onay vermem de

merhaba arkadaşalr ben bulamadım o ürünü.çatlak önleyici demiyor.göz için selülüt için var.hangisini alacağım.birde gg de hangi bölümde.cevaplarsanız sevinirim.

günaydın kızlar :)
krem sera içinde çinko oksit bulunduğu için çatlaklar da kullanılıyormuş.
sheytanecim,o yazıyı bende okudum kk de.krem sera kullandım bitti çatlaklar diye.hemen google dan arattım ,hamilelerde ve doğum sonrası çatlaklarda etkilidir diyor.hatta bende çinko kremi yerine onu alayım diye düşünmüştüm.aslında herikisinin de içeriği aynı.
kızlar birde dün bu emla uyuşturucu krem varya,onu araştırdım internetten.kullanımından bir süre sonra hissizlik hissi verirmiş.mesela göğüs çatlaklarında kullanılacak diyelim,o bölge hissizleşebiliyormuş ve hiçbişey hissetmiyorsun zamanla (sürmediğinde bile).zaten sanırım çoğunuz uyuşturmadan derma rollerı kullanıyorsunuz.eğer kullanacak olanlar varsa da dikkatli olsunlar diye düşünüyorum.

bir şey soracaktım unuttum :)
siz bu derma rollerı hangi spreyle temizliyorsunuz.(adını alabilirsem sevinirim şekerlerim)
satıcı bana ne kadar temiz bakarsan ürüne okadar daha çok kullanırsın demişti.ama 1 yıl gibi bir süre de vermişti.

Günaydıııııın! Ürünüm şimdi geldi. Düm sipariş verdim bugün geldi...Beyaz saplı ucu yeşil kutunun içinde. sizinki de mi böyle? Çok şaşırdım hemen gelmesine.....Sizinkiler geç gelmişti di mi?

evet albeyazcım.ben 18 inde sipariş vermiştim.o gün bana 15 gün sonra gelir demişlerdi.yani temmuz başında ancak alabileceğim.şanslısın...ama bende bu dönem içinde bol bol havuza girip, güneşleniyorum.olumlu tarafından bakmaya çalışıyorum :))

evet albeyazcım.ben 18 inde sipariş vermiştim.o gün bana 15 gün sonra gelir demişlerdi.yani temmuz başında ancak alabileceğim.şanslısın...ama bende bu dönem içinde bol bol havuza girip, güneşleniyorum.olumlu tarafından bakmaya çalışıyorum :))

Bak şu işe...Herşeyim ters gider, bir bu işim düz gitti...Bunda da bişey çıkmaz inşalllah...Ben de hemen başlayamayacağım...Bu ay gebelik testi yaptırdıktan sonra yaptıracağım...Gebelikte kullanımıyla ilgili birşey görmedimm...ama yine de tedbirli olayım diyorummm...Değilsem hemen başlayacağımmm....İnşallah hamileyimdir de başlamamkaydirigubbakcemile2 Bu arada hiç kullanmazsam mantıken süresi geçmez heralde.....Ay hamile çıkıyım da 10 tane dermaroller feda olsunnn.....

cnm bildiğim kadarıyla gebelikte kullanılmıyor.ben dün bir yazı göndermiştim.istersen sen de bir bak.e kolay net de, gebelik olup olmadığına bakılıyor gibi bişeyler yazıyordu.çok ilgim olmadığı için çok üstünde durmamıştım.
eğer istiyorsanız inş.bebeğiniz olur tatlım.yalnız hamileysen çatlakların oluşumu önleyebilirsiniz,bunun içinde araştırma yapmanda fayda var bence.yoksa oluştuktan sonra çareler bulmak zorlaşıyor.
ayrıca hiç kullanmadığın -kullanmaya başlamadığın bir şeyin süresi geçmez diye düşünüyorum.nasıl kremlerin açılmadığı sürece saklama süresi varsa,bunun da aynıdır bence.
sen bir gebelik testi yaptır,sonra kullanma süresini hep beraber araştırırız cnm :))

cnm bildiğim kadarıyla gebelikte kullanılmıyor.ben dün bir yazı göndermiştim.istersen sen de bir bak.e kolay net de, gebelik olup olmadığına bakılıyor gibi bişeyler yazıyordu.çok ilgim olmadığı için çok üstünde durmamıştım.
eğer istiyorsanız inş.bebeğiniz olur tatlım.yalnız hamileysen çatlakların oluşumu önleyebilirsiniz,bunun içinde araştırma yapmanda fayda var bence.yoksa oluştuktan sonra çareler bulmak zorlaşıyor.
ayrıca hiç kullanmadığın -kullanmaya başlamadığın bir şeyin süresi geçmez diye düşünüyorum.nasıl kremlerin açılmadığı sürece saklama süresi varsa,bunun da aynıdır bence.
sen bir gebelik testi yaptır,sonra kullanma süresini hep beraber araştırırız cnm :))

İlgin için çok sağol canım:1hug:Yok kullanmam şimdi hiç riske atmam...Bekleyeceğim bu arada birçok siteden araştırma yapıyorum...Herkes çok memnun...Ben de süresinin geçeceğini sanmıyorum...İğneler durduk yerde bozulcak değil ya elma armut mu di mikaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2Suya değmediği sürece sorun çıkmaz zannetmem...

saclarn ıcın sarımsak kullanmayı dusunuyorsan bır tavsıyem olacak sana sarımsakla beraber hakıkı defne yagını karıstırıp kullanın en az ıkı saat kafanızda kalsın uzerıne poset takın hem cevredekılerde rahatsız olmaz okadar hemde poset terlemeyle gozeneklerı acacagı ıcın daha kolay derı altına ıner yag ve sarımsagın etkı maddelerı bır arkadasımbu yontemle saclarını kalın tellı ve gur hale getırmıstı kuaforu bıle sasırmıs oyle anlatıyordu acılmalar vardı ondada gectı hepsı antakyada okudugum ıcın ben oradan bılıyorumdefne yagını vs mesela bende sac dokulmem ıcın hakıkı ev yapımı defne sabunu kullanırım sac dokulmem azaldı hemde cok azaldı ama bazı ınsanalrın alerjısı olabılıyor oncelıkle vucudun bır bolgesınde denemek lazım tabıkı :) mesela yerlı hataylılar hep dene sabunu kullanıyorlar saclarını bır gorun yaaa kalın ve okadar cok kkı kafalarından fırlıcak saclar neredeyse herkse tavsııye ederım defne yagı -sarımsak ve defne sabununu hoscakalın

tavsiyen için çok sağol ama bu yağlar hep kafamı karıştırır saç köklerini tıkar gibi geliyor birde herşeye alerjim var kafa derim çok kaşınır iyice kaşındırmaz mı kullanan arkadaşında saçmı çıktı bu yöntemle bunu okuyunca çok heyecanlandım defne sabununu kesin alırım ama yağda kararsız kaldım ya iyice dökerse zaten az saçım var daha doğrusu çoktu azaldı:sinifsinif: kesin arkadaşınla konuşsan ve neler yaptığını tamtamına öğrensen kafası kaşınmışmı sarımsağın suyunu mu almış yani suyla karıştırarakmı sadece suyuyla yağımı yoksa dilim sarımsağı kafaya sürüp ardından mı yağı koymuş ve hergünmü yapmış nezaman saçları çıkmış çok sordum ama sen bana yardım etmek istedin artık kurtuluşun yok :jeyyar:

birde hakiki defne yağını nerden bulucam aktarda 5 tlye satılanlar hakiki değildir gg ye de baktım orda da saf yok

günaydın kızlar :)
krem sera içinde çinko oksit bulunduğu için çatlaklar da kullanılıyormuş.
sheytanecim,o yazıyı bende okudum kk de.krem sera kullandım bitti çatlaklar diye.hemen google dan arattım ,hamilelerde ve doğum sonrası çatlaklarda etkilidir diyor.hatta bende çinko kremi yerine onu alayım diye düşünmüştüm.aslında herikisinin de içeriği aynı.
kızlar birde dün bu emla uyuşturucu krem varya,onu araştırdım internetten.kullanımından bir süre sonra hissizlik hissi verirmiş.mesela göğüs çatlaklarında kullanılacak diyelim,o bölge hissizleşebiliyormuş ve hiçbişey hissetmiyorsun zamanla (sürmediğinde bile).zaten sanırım çoğunuz uyuşturmadan derma rollerı kullanıyorsunuz.eğer kullanacak olanlar varsa da dikkatli olsunlar diye düşünüyorum.
uyuşturmadan kullanmak en ıyısı yaaa oyle dene bak agrısız olucak zaten ya bız agdaydı epılasyondu dayanıyoruz dermarollermı korkutacak bızı hey yavruuuuuuuuuuum heeeeeeeeyyyyyyyyy kaydirigubbakcemile3

Günaydıııııın! Ürünüm şimdi geldi. Düm sipariş verdim bugün geldi...Beyaz saplı ucu yeşil kutunun içinde. sizinki de mi böyle? Çok şaşırdım hemen gelmesine.....Sizinkiler geç gelmişti di mi?
hayırlı olsun benım urunumde aynı seffaf sap yesıl roll bende senın gıbı sanslı olanlardandım satıcının elınde vardı hemen ıkıncı gun elıme gecmıstı kımı uzun beklıyo ıste kısmett

Bak şu işe...Herşeyim ters gider, bir bu işim düz gitti...Bunda da bişey çıkmaz inşalllah...Ben de hemen başlayamayacağım...Bu ay gebelik testi yaptırdıktan sonra yaptıracağım...Gebelikte kullanımıyla ilgili birşey görmedimm...ama yine de tedbirli olayım diyorummm...Değilsem hemen başlayacağımmm....İnşallah hamileyimdir de başlamamkaydirigubbakcemile2 Bu arada hiç kullanmazsam mantıken süresi geçmez heralde.....Ay hamile çıkıyım da 10 tane dermaroller feda olsunnn.....
hadı bakalım ınsallah ıstedıgın oluryaaa ınsallah nasıp olur allah her cocuk ısteyene versın yarabbım:CüvCüv:

birde hakiki defne yağını nerden bulucam aktarda 5 tlye satılanlar hakiki değildir gg ye de baktım orda da saf yok
guvendıgın bır aktardan al bızım bulundugumuz bolgede her evde yapıyorlardı ondan arkadasımızın annesınden ıstıyorduk verıyordu ama guvendıgın bır aktardanda alabılrısın tabı arkadasım bır dıs sarımsagı doverdı ıcıne kafasına surdugunde her tarafını kaplayacak mıktarda defne yagı koyardı bunu kendı goz kararı belırlerdı yanı ama bır dıs sarımsak koyardı ondan emınım haftada bır yapardı 2saat kafasında dururdu yagı surdukten sonra yıkanınca cogu gıdıyo zaten bır sonrakı banyodada hıc bırsey kalmıyo kafada hep oyle yaglar yanı yagı derımız emıyo ustunde kalmıyorkı tıkasın dıye dusunuyorum karar senın gene ama bır arastır ıstersen bu defne yagını falan netten aktarına sor sonra karar sana kalmıs benımkı bı onerıydı canım bendede var sac dokulmesı falan cok mesakatlı bır ıs sarımsak yag falan ondan hıc ugrasmıyorum yoksa bende yapıcamda surda dermarollerı zorla uyguluorum kac gundur aksatıyorum suan hala uygulucam mesela zahmet oluyo hersey bana bu aralar kendınıze ıyı bak

ya arkadaşlar sizlerden sonra bende almaya karar verdim.bir sürü çeşit var.bende 1.5 mm olanını alacağım.ama 99 tl 79 tl 59 tl olanı var.galiba sizinki yeşil olan.ama anjelina jolie kullandığı sarı olan.99 tl olan.siz ne tavsiye edersiniz.hemen cevap verirseniz bugün alacağım.bide kurabiye diye satıcı yok.kimden alayım.

Ben daha dün aldım. Ama kullanmadım:) 59 YTl olan...Siparişimin ertesi günü geldi. Satıcının adı dermarollerplanet. Çok değil, hiç beklemedim yani:) Şanslıymışım:) diğer arkadaşlar 49 YTl olandan almış. Ben onu bulamadım..Ama benimkinin aynısıymış...Onlar memnun...Pahalı olanlara gitme derim...Ben biraz araştırdım bunların çok uçuk fiyatlıları da var...Ama herkes bunu kullanıyor...

O satıcı berbat ılgısızın bırı kurabıye9 u bulabılsem ah bı bulamıyorum vallaahıııı kahroldum :)

X