Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
acca cnm sana linkini buldumda burda yazamadm

gerçekten çok ilgili ve ürünü orjinal bende etkisini gösterdi birde bana önerdiği çinko kremi çatlaklara müthiş iyi gelen bişi kesnlkle işini bilen biri

Ya bi de sahte olduğunu nasıl anlıyorsunuz? Ben bişeyle kıyaslıyamıyorum ki...anlamdım ki orjinal mi değil mi..Nersine bakmak lazım:1shok:

$big_24035896ae4.jpg Benim aldığım ürünün birebir aynı resmini buldum

Amanınn....İyi ki beni kandırmamış...Zırt pırt mesaj attım..Ne zaman yollayacaksın, yok bu şöyle mi, böyle mi diye...İptal edeceğim zannetti sanırsamkaydirigubbakcemile3Hemen yolladı. Bu arada hamile değilmişim..Yumurtlamamışım bile...:sinifsinif:Bunu duyunca ben de bugün uyguladım.. Ama benim kızarıklıklarım hemen geçtii..ilk başta cayır cayır yandım tabi....Ya siz bir yerin üstünden kaç defa geçiyorsunuz? Kaç dakika uyguluyorsunuz?Bastırıyor musunuz?Okadar çok çatlağım varmış ki nereme süreceğimi şaşırdımkaydirigubbakcemile3Ya bide o küçücük şeyle bütün heryeri yapmak eziyet valla...Boynum tutuldu...Şöyle paspas gibi geniş yapsalardı ya iğne olan bölümünükaydirigubbakcemile2Beni anca paklardı...Bu ürünü almadan önce bu kadar çatladığımı görmemiştim...Bunun yanında bir kutuda antidepresan alamak lazımohaoldumsmile Ya inşallah etkisini görürüm...Sabahtan beri orama burama bakıyorum ama bir kızarıklık bile kalmadı...
bne bır yerın uzerınden bır sekılde on kere gecıyorum zaten yıldız seklınde uyguluyorsun duz paralel ve capraz aynı yere on kere uzerınden gecıyorsunuz 30 edıyor o bolgenın uzerınden gecılme sayısı ben dun aksam 6,uygulamamı yaptım suan hala hafıften kırmızılar ve gunes yanıgı gıbıde acıyorlar elınızı korkak alıstırmayın gecın ustunden heryerın hamıle olmamanıza uzuldum ıstıyordunuz gercekten cunku ınsallah kısmet eder allah

kızlar sahte roller olmaz, hepsi aynı işte
ama plastik ambalajı yoksa kullanılmış ürünü yeniden paketletip size satıyor olabilirler
herkes kar için satıs yapıyor ,ucuzsa vardır bir illleti yani
elalemin vucuduna batırdıgı seyi size yeni gibi gönderirler valla

Çok sağolun canlarım benim. Çok istiyordum hamile olmayı ama bu ay da nasip değilmiş...Dediğiniz bütün isteyen bayanlara sağlıklı bir şekilde bebişlerini kucağına almayı nasip etsin.Bu arada ben haftada 2 defa kullanmaya karar verdim. birçok yerde okudum. Haftada iki kere uyguluyorlarmış.

kıslar kimse çatlaklarından bahzetmyo yaaa geçtimi geçmedimi yüzde kaç geçti soruyorum kimse cevap vermiyo:gitme:

valla bende 20 gün önce mesajlaşmaya başlamıştım kızlar hani nasıl alıcağım konusunda sonra bi tatile gittim ki o ara daha kargoyla gelicekti bana 10 günn süre vermişti bende gelir öderim siz getirtene kadar demiştim bana sonra sizin ürününüzü verdim başka birine şimdi tekrardan sipriş edicem 10 gün daha bekliceksiniz dedi ben ona yapıcağımı bilirim terbiyesiz eminim ki ebayden 3 4 $ a sipariş ediyor bizi burda kazıklıyo ah biraz ingilizcem olsaydıda ebayden alabilseydim bende vallahi deli etti o ssatıcı beni bilgisayar başında krizler geçirdim sorumsuz mielcim çok saol profili buldum mesaj attım nasıl sevindim anlatamam umarım artık elimde olur beklemek istemiyorum daha fazla sabredemiyorummmm :):)

ya kıslar çatlak olan ve geçen yerlerinizin resmini koysanız olmazmı bi görsek hı:kedi:
yuzde olarak bır tahmın yurutemıcem neden cunku ılk hallerını unuttum kaydirigubbakcemile3 ama soyle dıyelım eskıden kalındılar ama artık ıncecıkler 6. uygulamamı yaptım ben ve cok fark var yanı anlatılmaz yasanır gercekten ılerleme var daraldıkları gozle gorulur halde renklerı artık ten rengıme ıyıce yaklastı sadece bır ıkı tana dıgerlerının ıkı katı genıslıgınde olan tam gogus kenarımda olanlar var onlarda cok bı ılerleme yok oda zaten oralar kol kenarında kalıyo dıye ben pek yapmadım oralara sadece gogus ustune uyguladım ben resım nasıl eklenıyo bılmıyorum ama sanırım artık benım resım eklemem ıcın cok gec cunku uygulama yaptım aslında gogus altıma hıc uygulamadım oradakılerle aynıydılar gogus altımla ustunun fotograflarını cekıp koyabılırım ama resım nasıl konur ogrenmem lazım hallederız yaaaa olumunekankayizsmile

slm kızlar ben bende dermaroll aldım çatlaklarımdan kutulmak için.mielcim ve şeytanecim resim koyacakmışsınız çok iyi olur en azından çatlaklarınızın ne kadar belli olmadığını görürüz hatta bide başlamadığınız yerleri koyacakmışsınız bu da çok iyi. resmi çekip pc ye ekleyeceksiniz bu mesaj bölümünde ataç işareti var ona tıklayınca yükle diye bi seçenek çıkacak resmi bulup yükleyeceksiniz.zaten yükleye basınca pc içindeki dosyaların adı gelecek oradan resim nerdeyse seçip yükleye basacaksınız.kızlar bu dermaroller herkezde etki edermi?etmediği olurmu yoksa etki eder ama süresindemi farklılık olur? bası arkadaşlar etki etmedi pek filan yazmış moralim sinirlendi okuyunca off yaaa kendimi çatlaksız görmek istiyorum nasıl olurum acaba?boshayallersmile böyle salına salına bikini giymek ay ne güzel bi duygudur plajda oramızı buramızı saklamadan gezmekzemuszemus içimi döktüm kızlarbaya dolmuşum.seneye evlencem ne halt yicem bilmiyom çatlaklarımdan dolayıkendime güvenim kaçıyo:sinifsinif:ya kızlar bu dermarolleri bastırarakmı yapcaz iğnelerin hepsi dibine kadar girecekmi deriye?bilmiyorumkismile

slm kızlar ben bende dermaroll aldım çatlaklarımdan kutulmak için.mielcim ve şeytanecim resim koyacakmışsınız çok iyi olur en azından çatlaklarınızın ne kadar belli olmadığını görürüz hatta bide başlamadığınız yerleri koyacakmışsınız bu da çok iyi. resmi çekip pc ye ekleyeceksiniz bu mesaj bölümünde ataç işareti var ona tıklayınca yükle diye bi seçenek çıkacak resmi bulup yükleyeceksiniz.zaten yükleye basınca pc içindeki dosyaların adı gelecek oradan resim nerdeyse seçip yükleye basacaksınız.kızlar bu dermaroller herkezde etki edermi?etmediği olurmu yoksa etki eder ama süresindemi farklılık olur? bası arkadaşlar etki etmedi pek filan yazmış moralim sinirlendi okuyunca off yaaa kendimi çatlaksız görmek istiyorum nasıl olurum acaba?boshayallersmile böyle salına salına bikini giymek ay ne güzel bi duygudur plajda oramızı buramızı saklamadan gezmekzemuszemus içimi döktüm kızlarbaya dolmuşum.seneye evlencem ne halt yicem bilmiyom çatlaklarımdan dolayıkendime güvenim kaçıyo:sinifsinif:ya kızlar bu dermarolleri bastırarakmı yapcaz iğnelerin hepsi dibine kadar girecekmi deriye?bilmiyorumkismile

Hayırlı olsun zuzucancım, ben de çok merak ediyorum o plajda salına salına yürümek nasıl bir duyguydu çünkü epey uzak kaldım hatırlamıyorumkaydirigubbakcemile3 Etkisi şöyle herkese etki ediyormuş ama dediğin gibi cilt tipi ve sorunun derinliğine göre tedavi süresi değişiyor. İğneleri ne kadar bastırırsan aldığın boy iğne kadar etki yaratmış olursun. Mesela 1 mm aldın, hafif bastırarak yapınca anca 0.7 mm giriyor. Ama biraz daha bastırarak yaparsan 1 mm tam olarak giriyormuş. Sen kaçlık aldın zuzucan?

resım konusunda yardımcı oldugun ıcın sagol en kısa zamanda koyarım resımlerı etkı konusunada gelınce herkeste aynı etkıyı gostermıyo yas cılt ozellıgı ve catlagında olusmasından sonra gecen sure falan bunların hepsı etkılıyı ama herkeste memnun edıcı sonuclar verdıgıde kesın dıye yazmıslardı bır sıtede derıye kadar gırmesıne gerek yok okadarda bastırmıcaksın zaten dermarollerın kullanımı falan yaz google a cok aydınlatıcı bılgıler edıneceksın emınım şiiiiiiiiiişşşşşşşşşşştttttttttttt sen bana bır bak bakayımmmmm sen hıc merak etme emın ellerdesın olumunekankayizsmile once dermaroller uyguluyoruz sonra yaz bıttıkten sonra tca topıgıne atlayıp oradan bılgı edınıyor tcalarımızı sıparıs edıyoruz ve bu seferde tca uygulamaya baslıyoruz kaydirigubbakcemile hadı savasa hazır ol bakalım kankaaaaa senı mıs gıbı gelın yapıcaz ınsallah tabı bende dıger kankalarda mıs gıbı gelın olacaz artık ıcımız rahat rahat mayo gıycez gezcez eglencez evlı olan saygıdeger ablalarımızda bu dertten kurtulup ınsaallah ıkıncı balayını yasayacaklar mıs gıbı olacaz mıs mıs hıc kafanıza takmayın ben yıllardır tak tak psıkopat oldum enson sempatiksalakcinni guclubacismile sakın olun halledıcez bak bır arkadasım doktor tavsıyesı almıs dermaroller tca sonrada lazer demıs bız bu yontemı coktan bulduk caaaanııııııııııııım keske bıze sorsaydı kaydirigubbakcemile3 neyse saka bır yanada bılındık yontemler uygulayıp kurtulucaz ha kurtulamama ıhtımalımızde var ama en azından cıddı ılerleme kaydedıcez emınım bundan oldugu kadar sonrada daha da ugrasmam

ay evet zaten kızlar takmayın erkeklerin gözü çatlaklarda olmaz bence çok önemsemezler onları tabi iyi bi vücudu kendimiz için istiyoruz o ayrı ben bugün bir sitede daha okudum baya popüler bi sitede bu dermaroller hakkında merkezlerde dermaterapi olarak yapılmaya başlanmış sık yerde ama seans ücretleri 200 tl civarı deniyodu çok şaşırdım

En nihayetinde dermarollerim geldi ve ilk olarak Cumartesi günü göbeğimde ve basenlerimde denedim.
Dermarollere (1,5 mm) başlamadan 30 dk kadar önce emla krem sürüp streç filmle sardım.
Önce göbeğime yaptım pek bir acı hissetmedim ben daha fazla acıyacağını düşünmüştüm.
Birkaç küçük noktada kanam oldu.
Sonra bacaklarımın üst bölümüne yada basenlerime her neyse dermaroller yaptım.
Oralar biraz daha fazla acıdı.
Ama buralara daha çok bastırarak yaptım.
Çünkü göbeğimdeki çatlaklar hamilelikten yani 1 yıl öncesinden kalma ama basenlerimdekiler ergenlikten kalmaydı.
Çok bastırınca da haliyle biraz aha fazla kanama oldu ama minik minik noktalar şeklinde.
Hemen ardından Zinco isimli çinko oksit kremimi sürdüm.
Çinkos diye bi krem daha var ama ondaki çinko oksit oranı daha düşük olduğu için ben yüksek oranlı olan Zincoyu tercih ettim.
2 gün kadar yanma oldu özellikle basenlerimde.
Ama şu an yanması geçti.
Bu arada Cumartesiden beri her gün 1 tane Zinco çinko hapımı da içmeye başladım.
Yüzüm için ayrıca 0,75 mm lik almıştım henüz onu uygulamadım.
Umarım işe yarar bu sefer umutluyum kızlar...
Hadi bakalım benim de gazam mübarek olsun -tatlicadiarzu-

kuzucuklarım herkese iyi günler :)))
kurabiye9 dan mesaj geldi.kargomu bugün veriyormuş.sanırım en geç 2 güne kadar elime geçer :)
tahminimce en geç çarşamba akşamı deneme şansım olur.ben uygulama sonrası krem sera sürmeyi düşünüyorum.mielcim de onu kullanmaya başlamış ,sanırım beğenmişsin tatlım.

Merhaba arkadaşlar. Ben krem serayı eczanelerde bulamadım. Bana artık üretilmiyor dediler. Beni yanılttılar mı acaba?

bende daha araştırmadım ama,bulamazsam da çinko kremi alırım diye düşünüyorum.netice de ikisinin içeriği de aynı.sadece krem sera çatlak tedavisinde kullanılıyor başlığı altında bir artısı var.

ay acaba medacassol kullansak nasıl olur oda doku yenileyici ya bide aman her bulduğumuzu sürüyoruz belki ondanda işe yaramıyodur ha vallaha neyse kızlar umarım dermaroller geçirir amaan amaaaan trileyleeeyyyy bayraam ederizzz vallaahiiiiiiiiiii

X