Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ya kızlar ben dermarollümü denedim ama anlamadığım bişey var üstüne kuvvet vereek uygulamaıdm ama yinede kızardı uyguladığım yer.yani iğnenin battığını hissetmedim saddce derimin üstünde gezdi sanki.bu doğru uygulammaı yokda kuvvet uygulayıp bastıra bastıramı yapcam dibine kadarı sokcam iğneleri? kıslarbilmiyorumkismile noluyyy yardım edinnnnnn

ya kızlar ben dermarollümü denedim ama anlamadığım bişey var üstüne kuvvet vereek uygulamaıdm ama yinede kızardı uyguladığım yer.yani iğnenin battığını hissetmedim saddce derimin üstünde gezdi sanki.bu doğru uygulammaı yokda kuvvet uygulayıp bastıra bastıramı yapcam dibine kadarı sokcam iğneleri? kıslarbilmiyorumkismile noluyyy yardım edinnnnnn

Çok bastırmayacaksın canım...Ben de ilk bşta bastıracağım sandım. Ama öyle değil...İnternetten uygulama kurallarına bir bak istersen...Çok hafif de değil, çok sert de değil.

kızlar ya çatlaklarınız geçiyormu ne kadar azaldılar ben yüksek miktarda verdiğim kilodan dolayı çatlak bankasına döndüm diyebilirim yok eder umuduyla alıyorum bunu umarım yıkılmam
merak etme buyuk olcude faydasını goreceksın ben gordum tamamen gıtmedı ama ılerı derecede duzelme oldu bende kısında bır tca uyguladıkmı hıcbırsey kalmaz

vallahi ben çok korkuyorum ya geçirmesse diye bide benimkiler derin 35 kilo verdim ki hala devam ediyorum her yerimde var çatlak kilo vermeye dahi korkar oldum artık çatlamasın istiyorum umarım faydalı olur spor yapın kızlar spor kardiyo yapın vallahi çok etkiliyo sıkılaşınca hafif gözüküyo
evet sıkılasınca az gorunuyo etler bırbırıne yakınlasmıs oluyo cunku daralıyo bende kılo aldıgımda bel yanlarım bır anda ortaya cıkıyo zayıflayınca cok dıkkatlı bakmak gerekıo bırde tavsıyem olacak her banyodan sonra cıkmadan once ıslakken hala butun vucudunuza yuz harıc kuru cıltlıler yuzede uygulayabılır tabı BEBEK YAĞI uygulayın hem yenı catlak olusumunu engellıyor nemlı tutuyor vucudu hemde yumusacık oluyorsunuz benım mesela bacak bolgemde kuruluk var kasıntı yapıyo kucuk sıvılce gıbı seylerı cıkıyo uzun zamandır kullanıyorum bacaklarım yumusacık oldu eskısı gıbı putur putur degıl sıvılce cıkmıyo artık hemde rengıde duzgunlestı tavsıye ederım yanı ben memnunum

hayır hayır dogru uyguluyorsun oyle tamamen batmasını bekleme zaten bıraz zor ve acılı olur o zaten ben ıgnenın ucundakı basıncı ıgnenın hafıften ucunun gırdıgını hıssedene kadar bastırıyorum gogus bolgemde oldugu ıcın bırde yumusak ya pek tamamen gırme gıbı bır durum olmuyo zaten hafıften ucu basınc yaparak kucuk delıkler acıyo bazen dalıp fazla bastırıyorum yada aynı yerın uzerınden cok gecıyorum sonra 2-3 nokta kanıyo okadar oluyo oda normal toplu ıgnenın ucunu azıcık derıne batırsan kanıyo zaten kılcal damar cok yuzeyde bastırarak yapmıcaksın cok hafıfte kus gıbıde gezdırmıceksın bıraz hıssederek hafıf basıncla uygulayacaksınız

evet sıkılasınca az gorunuyo etler bırbırıne yakınlasmıs oluyo cunku daralıyo bende kılo aldıgımda bel yanlarım bır anda ortaya cıkıyo zayıflayınca cok dıkkatlı bakmak gerekıo bırde tavsıyem olacak her banyodan sonra cıkmadan once ıslakken hala butun vucudunuza yuz harıc kuru cıltlıler yuzede uygulayabılır tabı BEBEK YAĞI uygulayın hem yenı catlak olusumunu engellıyor nemlı tutuyor vucudu hemde yumusacık oluyorsunuz benım mesela bacak bolgemde kuruluk var kasıntı yapıyo kucuk sıvılce gıbı seylerı cıkıyo uzun zamandır kullanıyorum bacaklarım yumusacık oldu eskısı gıbı putur putur degıl sıvılce cıkmıyo artık hemde rengıde duzgunlestı tavsıye ederım yanı ben memnunum

bebek yağı fiyatlarına baktım kızlar sizin oraları bilmemde burda tavan yapmış 11.5 tl şaka gibi :KK70:akannehir

bebek yağı fiyatlarına baktım kızlar sizin oraları bilmemde burda tavan yapmış 11.5 tl şaka gibi :KK70:akannehir

Günaydııın!!!!!!! Buralarda da öyle tatlım...SAdece Watsons ürünleri biraz daha ucuz...Ama uzun süre gidiyor......

hanımlar çok iyi haberlerim var uzuun bir araştırmadan sonra ( yabancı forumlar :kedi: ) çatlaklar için tek işe yarayan çözüm kesinlikle dermaroller ! yanlız genellikle herkes 8.uygulamadan sonra fark yarattığından bahsediyor vede yabancı forumlarda roller uyguladıktan 5 gün sonra single needles uyguluyolarmış özellikle çatlaklar için uygulanıyomuş bu iğneler bende sipariş edicem pzrtesi owndoc diye bi steden zemuszemus

benim dermaroller daha gelmedi
gelsede başlasam
bakalım nasıl olacak
acıyacakmıkaydirigubbakcemile3:KK1:

zaten zaman herşeyin ilacı 1 yıl da 2 yılda olsa geçircekse razıyım beklemeye :)

hanımlar çok iyi haberlerim var uzuun bir araştırmadan sonra ( yabancı forumlar :kedi: ) çatlaklar için tek işe yarayan çözüm kesinlikle dermaroller ! yanlız genellikle herkes 8.uygulamadan sonra fark yarattığından bahsediyor vede yabancı forumlarda roller uyguladıktan 5 gün sonra single needles uyguluyolarmış özellikle çatlaklar için uygulanıyomuş bu iğneler bende sipariş edicem pzrtesi owndoc diye bi steden zemuszemus

single needles ne işe yarıyomuş nasıl bişi bu şekerim

tek tek iğneler cnm her çatlağa tek tek uyguluyormuşun ... 1.5 dan daha derine ... owndoc diye aratıp bakarsan görürsün resimlerini nasıl kullanıldığınıhihoyyyt

kızlar ben izmirde oturuyorum izmirin gbeğide bi güzellik merkezinde kocaman yazmışlar dermarollerle tedavi edilir diyekaydirigubbakcemile2 kızlar doğru yoldayızhihoyyyt biz daha ucuza yapcaz hem paramız cebimizde kalcak hemde daha güvenilir olcakkaydirigubbakcemile3

kızlar ben izmirde oturuyorum izmirin gbeğide bi güzellik merkezinde kocaman yazmışlar dermarollerle tedavi edilir diyekaydirigubbakcemile2 kızlar doğru yoldayızhihoyyyt biz daha ucuza yapcaz hem paramız cebimizde kalcak hemde daha güvenilir olcakkaydirigubbakcemile3

aha izmirde nerdekiaklinialirimsmile

kızlar dermrolleriin sitesinde a ve c vitamini içeren kremler kullnaın diyo.ya çinkomu sürcez a yada c vitamini içeren kremmi? bu arada ben araştırdım içinde çinko oranı%40 olan bi krem buldum almak isteyene adını yazabilirim.fiyatıda 5 tlkaydirigubbakcemile2

zuzucan ismi ne tatlım kremin
acaba uygun olurmu çinko kremi uygulasak
çünkü sitelerinde "uygulanacak kremler düzgün seçilmeli" diyor
en alt tabakalara gideceği için sanırım

veeeee
ben eve geldim
dermarollerime kavuştum
iyce inceledim önceden kullanılmışmıdır diye çok titizimdirsempatiksalakcinni
kullanmadan önce aceli suda beklettim ben kızlarkaydirigubbakcemile3
veee
uyguladım
hem yüzüme
hem çatlaklarıma yani kalçama
ben pek acı hissetmedim
bazıları yüzüne uygularken uyuşturucu krem uyguluyomuş
ama bana gerek kalmadızemuszemus
pek dayanıklıymışım haa
şuan yüzüm ince ince yanıyo
ama yaparken hiçbişey hissetmemiştim
baya da yaptım
bakalım nasıl olacak
kalçam da pek acımadılülülülülülü
kızlar yaşasın yaaa
müthiş bişey buuuusositososito

canım kremin adı çinkos krem.kremler düzgün seçilmeli evet ama yaralarda filan doktorlar bu kremler öneriyor sonuçta onlarda açık yara.ama yinede iyice araştıralım canım:ecrin_bebek:

bütün kızlar çatladık çatladık çatladık çatladıkkkkkkkkkkkkkkkkkk biz bu işten kurtulduk kurtulduk kurtulduk kurtuldukkkkkkkkkkkkdelikafadulden

X