Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
sheytane tatlım senin derma roller nasıl gidiyor? sanırım ilk başlayan ve başlatan kişi sensin.ara verdiğini biliyorum ama göğüs bölgendeki çatlaklar ne durumda?derinlikleri azaldımı ayrıca renkleri ten rengine dönmeye başlıyor demiştin yanlış hatırlamıyorsam.....
açıkcası bu bekleme süremde benim iştahım kaçtı derma rollera karşı.(biliyorsunuz sipariş vermiştim ve bekleme sürecindeydim.)
son dönemlerde hiç kimse derma rolların nasıl gittiğini gelişmeleri yazmıyor! yada ben de kaçırmış olabilirim.(öyleyse kusura bakmayın lütfen )
kızlar kullananlar gelişmeleri yazarsa çok sevinicem.çünkü iptal etme aşamasına geldim diyebilirim :KK43:
ben 5.uygulamamı uzun bı aradan sonra yapmıstım bugunelrde 6.uygulamamı yapıcam ama ıste bende bu pko olayı cıkınca ben yasmın hapı kullanmayada baslayınca goguslerım buyudu kocaman oldular haftalardır oyleler bundan dolayı catlaklarım ıyıce ortaya cıktı aslında bıraz moralım bozuk ona ondan dolayı pek olumlu bırsey yazamıyorum ama ben yasmını kullanmadan oncekı durumum ıyıydı tenımde bır ıkı ton felan acık hale geldı yanı bembeyaz halı gıttı ıncelme var tabıkı oyle hemen degıl ama belırgın bır sekılde daralma yaptı benle bundanda emınım ıse yaradı yanı bende ha mucızelermı yarattı hayır ama enazından gorunumunu bıraz duzgunlestırdı bunun ustune bırde yaz bıtımı tca hooooop elveda catlaklar :teytey: ha bırde sunu ekleyeyım onceden catlaklarıma yatay sekılde elımı surdugumde hepsının tek tek boslugunu hıssederdım yanı o ust derı yırtılmıs bır bosluık olmus yanı orda onu hıssederdım ama sımdı oyle degıl mesela c ok cok cok hafıf hıssedıoyrum sankı normal derımmııste ustunde beyaz kalemle cızılmıs cızgıler varmıs ama derıde bır sey yokmus gıbı gelıyor duzelıcek ama zaman ıstıyo bu catlaklar kesınlıkle cunku benımkı 8 senelık falan ergenlıkten kalma suan 23 yasındayım ah ıste keske bunlar ılk oldugunda ınternet olsaydı boyle kolayca onlemek tazeyken kurutlmak mumkun olsaydı.dermaroller bence cok mantıklı bır yontem ve cogu guzellık merkezındede kullanılıyor zaten nasıl dustunmu dızın parcalandıgında yenısı hemen yapılıyo sende vucuduna delık acarak yaralandım cabuk burayı yenıle dıyorsun oda uztune dusen gorevı yapıyo yenı hucrelerı gonderıyo oraya hooop alsana bebek gıbı oldun ıste

kızlar çok tşk ederim bilgilerinize.yeniden heveslendim sayenizde :))
yalnız şunu sormak istiyorum.siz bu dermolları kullanmadan önce uyuşturuyormusunuz,yoksa temiz tene direk mi uyguluyorsunuz?hani direk uygulunursa çok acı verirmi merak ettiğim şey bu.

confidence, tatlım ben 2-3 gündür roc un bir ürünü var.40 dakika da selülit kırıcı .ben bunu sabah akşam duş aldıktan sonra sürüyorum.ve inanılmaz bir yanma hissi veriyor.ilk gün akşam sürdüğümde o yanma duygusunu anlatamam.içten bir yanma.eşim klimayı açtı,dışım üşüyor ,içim yanıyormuş gibi.ee böyle olunca bende direk acaba gerçekten fayda ediyormu diye düşündüm.(çünkü ben okadar çok şey kullandım ki ve hiç bir krem beni bukadar motive etmedi.)daha sonra ki sürüşlerimde bu yanma hissi gene vardı ama ilk günkü gibi kalmadı.daha az bir şekilde şimdi.kokusu bengay vardır aynı onun gibi.
bunu sana tavsiye etmem deki amaç,xtrajel bende bi işe yaramadı,biber jeli bi işe yaramadı,dediğin karışımlar yağlarla olan bi işe yaramadı.streç vsr herşeyi denildiği gibi yaptığım halde.bunlar para tuzakları tatlım.sen bilirsin gene de,denemek istersen....

bende gg den 1mm aldım saçlarımda açılma var diye 3 gün yap dedi ama ben hergün yapıyorum yaparken hiç acımıyor sonra sızlıyor kafam nefes alıyor sanki tatile gidince hergünde sarımsak sürücem burda süremiyorum kokarım diye orada koksam da umrumda değil suratıma da yapıyorum sivilce izlerim vardı 4 tane hiç geçmezdi 5 günde izlern rengi açıldı zamanla geçer herhalde suratıma 10 dakika yaptıktan sonra salatalık püresini basıyorum yüzüme baya yakıyor 20 dakika bekletip yıkıyorum baya tatlı renk oluyor tenim ama ben esmerim beyaz tenlide nasıl olur bilmem zaman zaman sonuçları yazarım

kızlar çok tşk ederim bilgilerinize.yeniden heveslendim sayenizde :))
yalnız şunu sormak istiyorum.siz bu dermolları kullanmadan önce uyuşturuyormusunuz,yoksa temiz tene direk mi uyguluyorsunuz?hani direk uygulunursa çok acı verirmi merak ettiğim şey bu.
ben uyusturmadan kullanıyorum cunku okadarda acı vermıyor belkıde gogus bolgesınde hıssızlık bıraz daha az ondandır belkı ama bel yanlarıma yaparken kasınıyo ona dayanamıyorum işte aslında devam etsem alısıcam ama devam edemıyorum ama genel olarak acı yok okadarda raht olabılırsın gercı herkesın acı esıgı farklıdır bı denersın olmadı emla dıye uyusturucu krem var onunla kullanırsın saglık ocaklarında falan yazıyorlarmıs oyle dıyorlar ama emın degılım parayla alırsanda bır tupu 5lıraydı enson uygulama yapmadan yarım saat oonce suruyorsun ustunu bır posetle falan kapatırsan daha cabuk etkı edıyor uygulamayı yapmadan kesınlıkle vucudundan uzakalastır ama o bolgeyı ıyıce yıka ondan sonra uygula

merhaba hanımlar bende 8-10 gün kadar önce gg den kurabiye09 adlı kullanıcıdan 49 tl ye sipariş verdim...ama elinde kalmamış ...ancak 10 gün sonra gönderirim dedi...tamam dedim ödemeyi yaptım..bugün yarın gelir diye bekliyorum..inşallah bi aksilik çıkmaz...çok ilgili birine benziyor sorulara mesajlara cevap veriyor sağolsun ama inşallah bir an önce gönderir....
bı aksılık cıkacagını zannetmıyorum ama ırtıbata gecersın 8gun sonra sorarsın durumu ogrenırsın baktın sana kıvırıyo gıbı gelıyo oyalıyo gondermıo falan gg yetkılılerıyle ıletısıme gecersın oradan sıkayet edersın aynen paranı ıade edıyorlar zaten hıc endıselenme gg a bır sıkayette bulundugunda hemen 1 saat ıcınde geır donuyorlar sana o yonunu cok sevıyorum zaten ılgılıler ve hemen olayı cozuyorlar paranıda ıade edıyorlar eger bu satıcıyla ılgılı baska sıkayette varsa uyelıgınıde son erdırıyorlar

bende gg den 1mm aldım saçlarımda açılma var diye 3 gün yap dedi ama ben hergün yapıyorum yaparken hiç acımıyor sonra sızlıyor kafam nefes alıyor sanki tatile gidince hergünde sarımsak sürücem burda süremiyorum kokarım diye orada koksam da umrumda değil suratıma da yapıyorum sivilce izlerim vardı 4 tane hiç geçmezdi 5 günde izlern rengi açıldı zamanla geçer herhalde suratıma 10 dakika yaptıktan sonra salatalık püresini basıyorum yüzüme baya yakıyor 20 dakika bekletip yıkıyorum baya tatlı renk oluyor tenim ama ben esmerim beyaz tenlide nasıl olur bilmem zaman zaman sonuçları yazarım
saclarn ıcın sarımsak kullanmayı dusunuyorsan bır tavsıyem olacak sana sarımsakla beraber hakıkı defne yagını karıstırıp kullanın en az ıkı saat kafanızda kalsın uzerıne poset takın hem cevredekılerde rahatsız olmaz okadar hemde poset terlemeyle gozeneklerı acacagı ıcın daha kolay derı altına ıner yag ve sarımsagın etkı maddelerı bır arkadasımbu yontemle saclarını kalın tellı ve gur hale getırmıstı kuaforu bıle sasırmıs oyle anlatıyordu acılmalar vardı ondada gectı hepsı antakyada okudugum ıcın ben oradan bılıyorumdefne yagını vs mesela bende sac dokulmem ıcın hakıkı ev yapımı defne sabunu kullanırım sac dokulmem azaldı hemde cok azaldı ama bazı ınsanalrın alerjısı olabılıyor oncelıkle vucudun bır bolgesınde denemek lazım tabıkı :) mesela yerlı hataylılar hep dene sabunu kullanıyorlar saclarını bır gorun yaaa kalın ve okadar cok kkı kafalarından fırlıcak saclar neredeyse herkse tavsııye ederım defne yagı -sarımsak ve defne sabununu hoscakalın

Bende ılk uygulamamı dÜn yaptım acımadı ama bıttıkten sonra kızarıklık ve acı basladı , ardından yag karısımım vardı onu surdum sardım sabaha kadar. Sımdı kızarık catlaklar bıraz belırgın hafıfte kabarıklık var. Umarım duzelır

ben uyusturmadan kullanıyorum cunku okadarda acı vermıyor belkıde gogus bolgesınde hıssızlık bıraz daha az ondandır belkı ama bel yanlarıma yaparken kasınıyo ona dayanamıyorum işte aslında devam etsem alısıcam ama devam edemıyorum ama genel olarak acı yok okadarda raht olabılırsın gercı herkesın acı esıgı farklıdır bı denersın olmadı emla dıye uyusturucu krem var onunla kullanırsın saglık ocaklarında falan yazıyorlarmıs oyle dıyorlar ama emın degılım parayla alırsanda bır tupu 5lıraydı enson uygulama yapmadan yarım saat oonce suruyorsun ustunu bır posetle falan kapatırsan daha cabuk etkı edıyor uygulamayı yapmadan kesınlıkle vucudundan uzakalastır ama o bolgeyı ıyıce yıka ondan sonra uygula

tşk ederim cnm.bu iş de baya bi uğraştırıcı yahu.valla sıkıldım bıktım bu bakım işlerinden.

Merhaba!!Ben bunu uygulamak istiyorumm...Ebaydan almaya karar verdim...Ama iğne seçimini nereden yaptınız?Mesaj atmadan bahsetmiş bazı arkadaşlar...O numarayı nerde gösteriyor? Bana link vererek yardımcı olur musunuz...gg çok pahalalı ordan almak istemedim.....ılk kullanan Sheytane anladığım kadarıyla....gözle görülür bir sonuç aldın mı ?

Arkadaşlar siparişimi, verdim şimdi..15 gün içinde gelir dedi... Çok heyecan yaptıımm:teytey:yıllardır bu çatlaklar ve selülitlerden çektiğimi ben bilirim...Birazcık azalma olsa bile razıyım....1.5 mm olandan aldım. 59 Tl olan. Sadec bu vardı... Aldığım yerde kaç günde bir kullanacağım net yazmıyor...günlük mü,haftalık mı kullanacağım...Bir de tatile gideceğim...Orda da yapsam sorun olur mu?yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

Çatlaklar nasıl tedavi edilir?

Dr. Figen Yaşar Şen: Hekimler tarafından uygulanan değişik tedavi yöntemleri vardır. Biz Epibeauty Güzellik Merkezi'nde yeni ve etkili bir tedavi yöntemi olan Derma-Terapi uygulayarak çok başarılı sonuçlar alıyoruz.
Derma-Terapi, üzerinde 192 adet mikro iğne olan bir aparatla ciltte 1 santimetrekarede yaklaşık 300 adet mikro kanal açıp, cildin onarım mekanizmasını uyararak bu kanallar aracılığıyla büyüme faktörü, PRP plazma, biyomimetik peptitler içeren formülleri cilde zerk etme esasına dayanan bir tedavi yöntemidir. Bu maddeler hücrelerin ciltte çoğalmasını sağlamanın yanı sıra, fibroblast, kretinosit gibi hücrelerin ihtiyaç duyulan kolajen, hyalüronik asit ve elastin lifler gibi oluşumların daha fazla üretimini tetikler. Tedavi sonunda çatlakların belirginliği büyük ölçüde kaybolur. Hastada estetik kaygı oluşturmayacak düzeye gelinir. Bu tedavi yöntemi mutlaka hekim tarafından uygulanmalıdır.

Tedavi, çatlak sorunu olan herkese uygulanabilir mi?

Dr. Figen Yaşar Şen: Öncelikle tedavinin uygulanacağı hasta, uygulamayı yapacak olan hekim tarafından muayene edilir. Gebelik, diyabet ve habis hastalıklarda prensip olarak tedavi uygulanmamaktadır. Hekimin tıbbi kanaati tedavinin uygun olduğu yönündeyse, 18 yaş üstü tüm yaş gruplarına, cinsiyet ayrımı yapmaksızın uygulanabilir.

Bu tedavi herkeste aynı sonucu verir mi?

Dr. Figen Yaşar Şen: Tıpta hiçbir tedavi herkeste aynı sonucu vermez. Kişinin yaşı, kilosu, cilt tipi, genetik yapısı, kullandığı ilaçlar, beslenme şekli, yaşam tarzı ve en önemlisi çatlak oluşumundan sonra ne kadar zaman geçtiği tedavinin sonucunu doğrudan etkileyen faktörlerdir. Buna rağmen Derma-Terapi, tedavi sonucunda hemen her hastayı mutlu eden bir yöntemdir.

kızlar biraz uzun ama okumaya değer.

aynen tatlım.ben de kullandığınız-mız ürünün yararını ve geçerliliğinin kanıtı olarak bunu burada göstermek istedim.çabalar boşa gitmeyecek diye sevindim ve sizlerle de paylaşmak istedim.
cnm buarada bu kadın güneş hassasiyeti yoktur,uygulama bittikten sonra herkes hayatına rahatlıkla devam edebilir yazmış.bu bölümünü göndermemiştim.çok uzun bir makale çünkü...

Merhaba!!Ben bunu uygulamak istiyorumm...Ebaydan almaya karar verdim...Ama iğne seçimini nereden yaptınız?Mesaj atmadan bahsetmiş bazı arkadaşlar...O numarayı nerde gösteriyor? Bana link vererek yardımcı olur musunuz...gg çok pahalalı ordan almak istemedim.....İlk kullanan Sheytane anladığım kadarıyla....gözle görülür bir sonuç aldın mı ?
evet ben sonuc aldım daralma ve renklerde ten rengıne yaklasma oldu

miell BEN ILK UYGULAMAMI YAPTIM SUAN DAHADA BELIRGIN SEDEFLIGI SENINDE BOYLEMIYDI. GECICI BI DURUMMU
ilk uygulamada ben dedımkı eyvah ya ıyıce mahvettık dedım ılk gun catlaklarım nasıl fırladı dısarıya benım sankı solucan var altında cok sasırdım moralım bozuldu falan ama emın ol gecıcı bırsey sonra zaten dıger uygulamalarda boyle bırseyle karsılasmıyorsun alısıyo ve gıderek kuculuyorlar ılk sayfalarda ben tektek uygulamalarda karsılastıgım durumları yazmıstım derınını merak eıdyorsan oraları okuyabılırsın bende unuttum aslında tam oalrak neler yasadıgımı ondan dedımkaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar siparişimi, verdim şimdi..15 gün içinde gelir dedi... Çok heyecan yaptıımm:teytey:yıllardır bu çatlaklar ve selülitlerden çektiğimi ben bilirim...Birazcık azalma olsa bile razıyım....1.5 mm olandan aldım. 59 Tl olan. Sadec bu vardı... Aldığım yerde kaç günde bir kullanacağım net yazmıyor...günlük mü,haftalık mı kullanacağım...Bir de tatile gideceğim...Orda da yapsam sorun olur mu?yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben
ben haftalık kullanıyorum ılk basta her hafta uyguluyordum sınra mıellın doktoru ıkı haftada uygulamasını soylemıs bende onu dınledım ve ıkı haftada uygulamaya basladım tatıl olayına gelınce ben yaptıgım arastırmalarda gunesın hıc bır etkısı olmayacagını rahatlıkla kullanılacagını okudum hep ondan ben yazında uygulucam ama uygulamayı yaptıktan sonra kızarıklıklar gecene kadar dırek gunes aldırmam zaten hassas oluyo hucre yenılıyo falan zarar olabılır

kızlar dermaroller vücuttaki ufak tefek lekelerde de işe yarıyor mu?deneyen varmı?
benım alısverıs yaptıgım bayan ve onun satısını yaptıgı uyelerle konusmustum ggden sanstan heralde hepsıde gunes lekelerı ve sıvılceler ıcın kullanıyormus ve hepsı cok memnundu satıcıda dahıl yanı :) gayet normal tabı satıcının memnun kalması ama dıger uyelerlede mesajlasmıstım lekelerdede etkılıymıs sıvılce bosluklarındada

X