DERMAROLLER KULLANMAYA BAŞLIYORUM!!

Gmzhkn06

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2016
162
26
33
Kızlar merhaba ben dermaroller kullanmaya karar verdim yüzüm için 0,50 lik aldım merak ettiğim bişey var kullanamadan önce ve kullandıktan sonra dezenfekte etmem şart bunun için kolonya kullansam nolur içinde alkol var sonuçta yoksa saf alkol mü almalıyım ya da başka ne kullanıyorsunuz bunun için :işsiz:

Yazin kullanmak sikinti olmuyomu.cilt icin yapilan uygulamalr yazin yapilmiyo diye biliyorum
Hayır ben güneş kremi kullanıyorum. Bir de gece kullanıyorum serum ve bakım kremimi kullanıp yatıyorum sabahına da dışarı çıkacaksam yüksek faktörlü güneş kremimi sürüyorum. Zaten 10 günde bir kullanıyorum.

Hayır ben güneş kremi kullanıyorum. Bir de gece kullanıyorum serum ve bakım kremimi kullanıp yatıyorum sabahına da dışarı çıkacaksam yüksek faktörlü güneş kremimi sürüyorum. Zaten 10 günde bir kullanıyorum.
Ben birer gün arayla kullanıyorum öyle tavsiye ettiler bana

Ben birer gün arayla kullanıyorum öyle tavsiye ettiler bana
Hayır zaten cilt kendini ancak 21 günde yeniliyor. 2 günde bir yaparsanız cildi yorarsınız ve cilt buna alıştığı için artık kendini yenilemez. Olağan bir şey sanar. O yüzden 10 günde bir yapın.

Hayır zaten cilt kendini ancak 21 günde yeniliyor. 2 günde bir yaparsanız cildi yorarsınız ve cilt buna alıştığı için artık kendini yenilemez. Olağan bir şey sanar. O yüzden 10 günde bir yapın.
Porselen kumbaram benim hesabım diğeri de dermaroller koçu gibi biri öyle dedi ama bilemedim :)

Eklentiler

• IMG_1626.PNG
    IMG_1626.PNG
    147,5 KB · Görüntüleme: 152
Porselen kumbaram benim hesabım diğeri de dermaroller koçu gibi biri öyle dedi ama bilemedim :)
Mümkün değil yAni bir uzman nasıl böyle bir şey der?
Bakın aşşağıda yazdığımı da doktor söylüyor. Bence siz bu doktoru dinleyin derim.

-Uygulama yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Her kür 1-2 hafta aralıklarla toplam 8-10 seans uygulanır.Genellikle ilk ay haftada bir 4 seans, ikinci ay 15 gün arayla iki seans daha sonra bir ay arayla iki seans şeklinde yapılmaktadır.

Yazının tamamı: http://www.hurriyetaile.com/yazarla...m=copy-paste&utm_campaign=copy-paste-with-url

Mümkün değil yAni bir uzman nasıl böyle bir şey der?
Bakın aşşağıda yazdığımı da doktor söylüyor. Bence siz bu doktoru dinleyin derim.

-Uygulama yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Her kür 1-2 hafta aralıklarla toplam 8-10 seans uygulanır.Genellikle ilk ay haftada bir 4 seans, ikinci ay 15 gün arayla iki seans daha sonra bir ay arayla iki seans şeklinde yapılmaktadır.

Yazının tamamı: http://www.hurriyetaile.com/yazarla...m=copy-paste&utm_campaign=copy-paste-with-url
Tahminlerime göre bu klinik tarzı bi uygulama muhtemelen daha büyük iğnelerle bi uygulama yapılıyo ve o yüzden 30 dk sürüyo benim uygulamam 4 dk sürüyo tüm yüz için o yüzden cildimi zorlama durumu olmuyo aslında ikimiz d doğru söylüyoruz benim evde yapmayı tercih etme sebebim Zaten çok fazla beklemek istemememdi :)

Tahminlerime göre bu klinik tarzı bi uygulama muhtemelen daha büyük iğnelerle bi uygulama yapılıyo ve o yüzden 30 dk sürüyo benim uygulamam 4 dk sürüyo tüm yüz için o yüzden cildimi zorlama durumu olmuyo aslında ikimiz d doğru söylüyoruz benim evde yapmayı tercih etme sebebim Zaten çok fazla beklemek istemememdi :)
Ben de 0.5 cmlik iğneleri kullanıyorum, 30 dakika yapıyorum evde yapıyorum. 4 dk işe yaramaz bence. Ama siz bilirsiniz tabi. Yüzünüz dediğim şekilde daha iyi sonuç alır ben 2.haftamda sonuç aldım çok şükür.

Kizlar bende kullanmak istiyorum yüzüme ama nisan ayındayız güneş koruyucu kullansakta zarar verir mi acaba günes

Dermaroller kullanan arkadaşlar, sonuçları yazabilir misiniz?
Ben de yeni aldım 0,75 kalınlıkta 540 iğneli.
Haftada bir defa sorunlu bölgeye 8-8 artı hareketi 8-8 çarpı hareketi şeklinde uyguluyorum.
Sonrasında serum sürüp yatıyorum henüz 2 defa Yaptım bir sonuç göremedim. bir kaç ay devam etmem gerekli.

arkadaşlar bende aldım ama henüz kullanmadım. janssen ampulleriyle sivilce için aldım düzenli uygulayanlar yazabilir mi lütfen

X