Dermapen ya da dermaroller yaptıran var mı?

derinakin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2014
219
44
Kızlar Selam,
Dermapen ya da dermaroller uygulamaıs yaptıran var mı? Cildimde gözenekler var ve eski sivilce izleri çok yoğun değil ama hiç olmaslar daha iyi tabi :) uygulama yaptıra varsa biraz bilgilendireblir mi?

Kızlar Selam,
Dermapen ya da dermaroller uygulamaıs yaptıran var mı? Cildimde gözenekler var ve eski sivilce izleri çok yoğun değil ama hiç olmaslar daha iyi tabi :) uygulama yaptıra varsa biraz bilgilendireblir mi?
ben uyguluyorum cnm izlerim için bişe diyemem sadece parlıyor ve canlanıyor

3-4 kez yaptirdim cok bi farklilik beklemeyin ama cildi toplayici hucreleri uyarici etkisi var

Kızlar Selam,
benim gibi evde uygulayabilirsin hem daha ekonomik hem de daha hijyenik ayrıca. cildini yenile diye bir yerden dermacild roller almıştım memnun kaldım.

Kızlar selam . Ben dermapen yaptirdim cildimde citti anlamda cukurlar vardi . Ve cok azaldi . Cok memnun kaldim . Guzellik merkezinde arayla 10 ar seanstan toplam 20 seans yaptirdim . Suanda vok mutluyum . Aradan 6 ay kadar bi zaman gecti . Simdi bi 10 seans daha yaptrmayi planliyorum . Kalanlarinda gidcegini dusunuyorum

Merhaba,

Ben de bu konuyu araştırdım biraz linkteki dermapen isimli videoda açık açık anlatmışlar biraz kanlı ama :) Ben de em kısa sürede yaptırmayı düşünüyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Dermapenden ciddi sonuclar aldınız mı kızlar ,daha tek seans yaptırdım sonuç iyi gibi ama karar veremedim devam etmeye ..

benim çok kötüydü epey toaprladı gbenim için tam bir şifa oldu süüüper oldu ama belli bir noktadan sonra kalıyor ... bir gelişme olmuyor yani genetik yapı neye müsaitse o gözenek kalıyor bilmiyorum... suna dumankaya acaba are olur mu buna diye düşünüyorum...

Selam kızlar, ben 4 seanstır dermapen yaptırdım yarın 5. Seansım olacak ve çok mutluyum. Eğer Ataköy civarındaysanız Atrium çarşıda 2. Katta Elif hanımı tavsiye ederim. Harikalar yarattı diyebilirim. Sadece dermapen yapmıyor önce cilt bakımı sonra dermapen sonrasında pembe maske uyguluyor. Yaptırdıktan sonraki gün biraz sıkıntı sonrasında cilt kendini yeniliyor resmen peeling yapınca ölü deri gidiyor ve bembeyaz lekesiz bir cilt çıkıyor. Millet resmen estetik mi oldun diyor. Öneririm gönül rahatlığı ile.

Merhaba kizlar benim yuzumde komedondan dolayi cukurlar vardi doktor dermapen mezoterapi onerdi bugun ilk seansin yapildi suan bisey anlayamiyorum sisme ve kizariklik var bi kac gune gecicek insallah yaptirip memnun kalan var mi neden hic yazan olmamis gelismeleri yine yazicam merak edenler icin

merhaba arkadaşlar, İstanbul' da yaşıyorum bende dermapen uygulaması yaptırmak istiyorum. Seans fiyatları, ücretlendirme olayı nasıl oluyor bilen var mı ?

Merhaba, işlemi nerede yaptırıyorsunuz? gelişmeleri yazarsanız çok sevinirim.

Merhaba, işlemi nerede yaptırıyorsunuz? gelişmeleri yazarsanız çok sevinirim.

Ben nevsehirdeyim seansina 150 tl verdim islem sirasinda yuzum uyusturuldu ve izlerin yogun oldugu bolegelere cok uygulandi uzerine maske yapildi maske cikarildiginda hafif sislik vardi ama 1 saat sonra yanma ve kizarma basladi 2 gun yanma devam etti suan kizarmalar morluk gibi disariya cikamiyorum cene kismim kabuklanip dokulmeye basladi sanirim biraz sabir gerektiriyo cunku benim cildim fazla reaksiyon gostermis gibi duruyo yada ignelerin mmsiyle alakali tum gelismeleri paylasicam ama oyle 3 gunde toparlanacak gibi degil benim yuzum 1 haftaya anca toparlar

merhaba arkadaşlar, İstanbul' da yaşıyorum bende dermapen uygulaması yaptırmak istiyorum. Seans fiyatları, ücretlendirme olayı nasıl oluyor bilen var mı ?
Canım arkadaşlardan biri dermapen biri dermaroller yaptırıyor.dermapen daha hızlı ilerleme gösteriyor.seansı 300 den 4 seans yaptırıyor.ama yaptırılan yer çok önemli ve verilen bilgi de aynı şekilde .ben aynı yerde lazer yaptırdım tamamen lekesiz.ve arkadaşım yaptırırken güzellik uzmanı uyardı.bakın cilt incelir kesinlikle güneş koruma çok sık tazelemeli,ve yaşlanma karşıtı güzel bir kremle desteklenmeli....

Bu arada ben doktora yaptiriyorum guzellik merkezi degil bilgin olsun canim

Canım inşallah istediğin sonucu alırsın. Bende yaptırmayı çok istiyorum. Bugün iki farklı güzellik merkezini aradım. Birisi seans için ortalama 750tl, diğeri de 200 dolar istiyor. Fiyatlar çok uçuk değil mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…