Dermapen ya da dermaroller yaptıran var mı?

Merhaba guzel sonuclar almaniza sevindim.benim 3.seansim olacak hicbir gelisme yok.seans surem toplasaniz 15-20 dk kadar suruyor sizde de ayni mi acaba arastirdgim kadariyla yaklasik 1saat surdugu yaziyor.birdaha asla guzellik merkezine gitmem ilgi alaka da sıfır.onca para dök canini yak sonu husran.ne diyim Allaha havale ettim
Merhaba ne kadar ödediniz seans başına. Ve islemden sonra uygulanan serumun markasi neydi son durumunuz nasl

Merhaba ben 4 seans dermapen yaptırdım ve cok memnunum önemli olan burada kimin ve nasil ürünlerle yapmis olması çünkü iyi bir ürün kullanmazsanız bahsettiğiniz gibi sivilceler ve başka sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Birde sonrasında cilt yanınıza uygun bir güneş kremi kullanmak gerek yazin gunde 3 defa kışın ise iki defa çünkü artık kullandığımız telefonun bile bize zarari var led ışıklar kadar bilgisayar isini da cok zarali. Ben leventte bir klinikte yaptirdim hemnfiyati uygun hemde mezoklinik ürünü kullanıyorlar cok cok memnunum ince çizgiler lekeler hepsi gitti cok araştırdım ve arkadaşımın önerisi üzerine gittim ilk önce bilgi verdiler sonrasında randevu alıp işleme gittim. Lea klinik cok sempatik ve güzel bir yer çaresi de var dileyen cay kahve içmeye bile gidebilir bu arada pahali değil aklınızda bulunsun

Kızlar Selam,
Dermapen ya da dermaroller uygulamaıs yaptıran var mı? Cildimde gözenekler var ve eski sivilce izleri çok yoğun değil ama hiç olmaslar daha iyi tabi :) uygulama yaptıra varsa biraz bilgilendireblir mi?
ben yaptırdım canım çok ama çok memnunum tavsiye ederim çok güzel serumlarla yapıldı cildim parladı lekelerım azaldı çok çok iyi geldi
ankardaysan adres vereyim

X