Dermapen ya da dermaroller yaptıran var mı?

Canım arkadaşlardan biri dermapen biri dermaroller yaptırıyor.dermapen daha hızlı ilerleme gösteriyor.seansı 300 den 4 seans yaptırıyor.ama yaptırılan yer çok önemli ve verilen bilgi de aynı şekilde .ben aynı yerde lazer yaptırdım tamamen lekesiz.ve arkadaşım yaptırırken güzellik uzmanı uyardı.bakın cilt incelir kesinlikle güneş koruma çok sık tazelemeli,ve yaşlanma karşıtı güzel bir kremle desteklenmeli....
Canım ben dermapen yaptırmak istiyorum. Ama seans ücretleri için çok yüksek rakamlar istiyorlar. Seansını 300 tl gibi bir fiyata bulabilsem hemen başlamak isterim. Cildimde beni rahatsız eden lekelerim var. Yaza kadar kurtulayım istiyorum.

Canım ben dermapen yaptırmak istiyorum. Ama seans ücretleri için çok yüksek rakamlar istiyorlar. Seansını 300 tl gibi bir fiyata bulabilsem hemen başlamak isterim. Cildimde beni rahatsız eden lekelerim var. Yaza kadar kurtulayım istiyorum.[/QUOTE]
Canım arkadaşım yaptırıyor o fiyata başladı.zaten bizler deneme yapıyoruz.biri dermapen biri dermaroller .ben kremlerle hem leke hem cilt problerimize çözümler arıyoruz.Arkadaşlar memnun.İstanbul da ikamet ediyoruz.Siz neredesiniz.İsterseniz özelden tlf vereyim.yaptırdığı yeri.

Canım inşallah istediğin sonucu alırsın. Bende yaptırmayı çok istiyorum. Bugün iki farklı güzellik merkezini aradım. Birisi seans için ortalama 750tl, diğeri de 200 dolar istiyor. Fiyatlar çok uçuk değil mi ?

Canim yasadigin yere gore degisiyo fiyat ama bahsettigin fiyatlar gercektwn cok fazla yani urunleri altin kaplama falan mi anlayamadim dogrusu

Canım ben dermapen yaptırmak istiyorum. Ama seans ücretleri için çok yüksek rakamlar istiyorlar. Seansını 300 tl gibi bir fiyata bulabilsem hemen başlamak isterim. Cildimde beni rahatsız eden lekelerim var. Yaza kadar kurtulayım istiyorum.
Canım arkadaşım yaptırıyor o fiyata başladı.zaten bizler deneme yapıyoruz.biri dermapen biri dermaroller .ben kremlerle hem leke hem cilt problerimize çözümler arıyoruz.Arkadaşlar memnun.İstanbul da ikamet ediyoruz.Siz neredesiniz.İsterseniz özelden tlf vereyim.yaptırdığı yeri.[/QUOTE]
Canım çok memnun olurum yerin adını ve telefonunu özelden gönderirsen.

Canım arkadaşım yaptırıyor o fiyata başladı.zaten bizler deneme yapıyoruz.biri dermapen biri dermaroller .ben kremlerle hem leke hem cilt problerimize çözümler arıyoruz.Arkadaşlar memnun.İstanbul da ikamet ediyoruz.Siz neredesiniz.İsterseniz özelden tlf vereyim.yaptırdığı yeri.
Canım çok memnun olurum yerin adını ve telefonunu özelden gönderirsen.[/QUOTE]
Elbette yollarım canım .ama sizde mutlaka araştırın.dediğim yere güvenirim.yine de karar sizin.şifalar olsun:)

Canim yasadigin yere gore degisiyo fiyat ama bahsettigin fiyatlar gercektwn cok fazla yani urunleri altin kaplama falan mi anlayamadim dogrusu
Aynen canım ya. Birde cilt bakımı da yaptırmanız gerekir diyorlar. O da 300-550 arasıymış. Çok abartmışlar.

Canım çok memnun olurum yerin adını ve telefonunu özelden gönderirsen.
Elbette yollarım canım .ama sizde mutlaka araştırın.dediğim yere güvenirim.yine de karar sizin.şifalar olsun:)[/QUOTE]
Çok teşekkür ederim canım bekliyorum mesajı :)
İnşallah hepimize şifa olsun, istediğimiz cilde kavuşalım :)

kızlar meraba. bende yeni baslayacagım bu uygulamaya ptesinden itibaren 6 seans olacak sekılde umarım memnun kalırım cunku yıllardır sivilce ve lekelerden kurtulmak için herseyi yaptm son care artık dermapen uygulaması insallah sonuc güzel olur

kızlar meraba. bende yeni baslayacagım bu uygulamaya ptesinden itibaren 6 seans olacak sekılde umarım memnun kalırım cunku yıllardır sivilce ve lekelerden kurtulmak için herseyi yaptm son care artık dermapen uygulaması insallah sonuc güzel olur
Merhaba canım ben yaptıriyorum dermapen 2.seansımi haftaya yaptiracagim bakalım inşallah zahmetlerimize değer

Insallah deger yuzum kirmizi geziyorum suan süreçle alakali bilgilendirelim birbirimizi :) sen nerde yasiyosun peki

Insallah deger yuzum kirmizi geziyorum suan süreçle alakali bilgilendirelim birbirimizi :) sen nerde yasiyosun peki
Ben de ilk seansta morluklarla dolaşıyordum bir haftaya tamamen geçti morluklar senin de kızarıklar geçer :)
Tamam canım ben sürekli takip ediyorum forumlari gelişmeler oldukça yazacağım :) ben istanbulda yaşıyorum

Ben de ilk seansta morluklarla dolaşıyordum bir haftaya tamamen geçti morluklar senin de kızarıklar geçer :)
Tamam canım ben sürekli takip ediyorum forumlari gelişmeler oldukça yazacağım :) ben istanbulda yaşıyorum
Insallah canim ben cok umitle basladim dun gittim ikinci seansa sen ilce olarak nerde yaptırıyosun aynı dr cikmasin simdi :)

Ben avcilarda oturuyorum ama yaptirdigim yer şişlide:) buraya sırf bu konuyu konusmak icin katildim acikcasi. İsmim Kübra bu arada seninle tanismak iyi oldu en azindan benim gibi ayni surecte ayni işlemi yaptiriyosun:) bol bol akil verirsin bana
Bende buraya sırf bu konu için kaydoldum :) evet aynı işlemi yaptırıyoruz artık birbirimize deneyimlerimizi anlatıriz. Sen ikinci seansıni yaptirdin herhalde? Ben bu hafta yaptiracagim ikinci seansi. Bu arada bende Demet☺

X