Dereotu Kürü - İştahım Kapanmıyor Diyenlere

emelderin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009
49
0
kızlar valla sabah ogle aksam yemek oncesi, bır yemek kasıgı dolusu dereotu yıyorum,super bır sey bu..iştah mıstah kalmadı..zorla yıyorum yemekleri..tavsıye edıyorum sizlere...

kızlar valla sabah ogle aksam yemek oncesi, bır yemek kasıgı dolusu dereotu yıyorum,super bır sey bu..iştah mıstah kalmadı..zorla yıyorum yemekleri..tavsıye edıyorum sizlere...

dikkat et bünyeni bozma cnm , aç kalarak zayıflanmaz, zayıflamak istiyosn bi diyetisyene git, dışını yapayım derken içini sakın bozma tatlım..yemek yemiyerek zayıflanmaz.

evet canım ama maşallah yıne yiyorum ben ,sadece abur cubur gibi seylere ilgim azaldı,eskiden aklım fikrim yemekteydi,hic olmazsa şimdi olması gerektiği kadar yiyorum ,tatlı yemiyorum..yoksa evet tabıkı yemek yememk hiç olmaz:))her seyden az da olsa yemek lazım...sevgıyle..

Sevgili İbrahim Saraçoğlu da bunu söylüyordu. Her yemek öncesi yarım demet ince kıyılmış dereotu yemek iştah kapatır, kilo verdirir. Uzman tavsiyesidir. Ben de en kısa zamanda dereotu alacağım. İştahım bir an önce kapanmalı ya hu canım hep şekerli şeyler istiyor kızlar :KK50:

ben limonlu adaçayı ve yeşil çay içiyorum hem yağları yakıyor hem de zinde oluyorum şişkinliğim de olmuyor

Sevgili İbrahim Saraçoğlu da bunu söylüyordu. Her yemek öncesi yarım demet ince kıyılmış dereotu yemek iştah kapatır, kilo verdirir. Uzman tavsiyesidir. Ben de en kısa zamanda dereotu alacağım. İştahım bir an önce kapanmalı ya hu canım hep şekerli şeyler istiyor kızlar :KK50:

ya bende bu ara 3 kilo aldım

bu çok iyi ben de diyete ilk başladığımda iyiydim ama irade falan kalmadı aklım fikrim yemekte :) hemen deniycem.

X