Derdim;marketlerdeki fiyat farkları...

Bende sürekli indirim takip ediyorum şu market zincirlerinden indirimde ürün alırken dikkatli olun 15.90 yazdiklari ürünü 17-18 yazabiliyor fiste

İndirim sadece katalog da oluyor yani bı kaç kez başıma geldi bazı kasiyerden aradaki farkı aldım bazı kasiyere de iade yaptım

Sanırım bu da başka kaziklama yöntemi ://

Eki Görüntüle 2183125 Kızlar market broşürünü gördüm , mintax daha önce kullanan oldu mu iyi mi bulaşık sıvısı almayı düşünüyorum fiyatı diğer marketlere göre uygun.
Prill geliyor bir markete 13 liraya buna güvenemezseniz ondan alın bakıp yazarım hemen baktım geldim hemen şokta varmış hala varsa alın ama bu mintax da güzel diyorlar kullananlar var etrafımda

Bende sürekli indirim takip ediyorum şu market zincirlerinden indirimde ürün alırken dikkatli olun 15.90 yazdiklari ürünü 17-18 yazabiliyor fiste

İndirim sadece katalog da oluyor yani bı kaç kez başıma geldi bazı kasiyerden aradaki farkı aldım bazı kasiyere de iade yaptım

Sanırım bu da başka kaziklama yöntemi ://
Aynen bir kaç kere oldu aman ne olacak diyen kasiyerde gördüm,10-20 kuruşu vermek istemeyen de bizden kesiyorlar bıraktım mı tabi ki hayır.

Evinin alt katında Bim olanlar çok şanslı.
Dost yoğurt var bi kere yarı yarıya ucuz
Ben yoğurt fiyatlarından mağdurum :)
Tek avuntum yoğurdu kendim yapmam galiba:) Sütcü her hafta süt getiriyor yoğurt yapıyorum kefir yapıyorum senelerdir. Çok kolay,denesen mrketten daha yoğurt almazsin. Peynir bal reçel çökelek tereyağ köyden geliyor. Yani şanslı olduğum kısımlar var batirdiğim kısımlar var.Dun birer kilo meyve ve tavuk aldım 119tl verip çıktım.Meyveler de öyle abartılı şeyler değildi.Gozum kesse pazara gitsem tas catlasın 70 tutardi,sanirim ayni markette halk gününü beklesem 80-90tutardi

Her yerde var. Buyuk marketlerde kiloluk poset de bulursunuz veya aktarlardan acik da alabilirsiniz
darkmore Peki ne zamndir kullaniyorsun? Uzun vadede makineyi bozmaz degil mi?
Bir de eti matigi nereden alıyorsun genelde?
Son soru:KK70: Yüzey temizleyici,banyo ve mutfak için fısfıs şeklinde kullandigin doğal çözümlerin var mı?

Çok güzel ve gayet bilgilendirici mesajlarla dolu bir konu olmuş okumaya devam devam diyorum henüz ortalardayım .
Ben en çok kaliteli wc kağıdı ve kağıt havlu uygun fiyata bulamıyorum ve oldukça fiyatları arttı . Önerisi olan varsa memnun olurum . Birde çok tükettiğimiz için çaykur 500 ve ilk paketler .

Yağları genelde uygun fiyatlı görünce stokluyoruz . Çamaşır deterjanı ortalama 6-9 aylık eti matik alıyorum . Netten fiyatları karşılaştırıp kargo bedeva olanı seçiyorum . Bim de çocuklar için alt üst iç çamaşırları var , çok memnunum ama kalıpları küçük 1-2 beden büyük almak gerekiyor . Burdan okuyup A101 den aldığım yetişkinler için yüzde yüz bambu alt iç çamaşırı çok kullanışlı tavsiye ederim .
Bim de kaanlar beyaz peynir var çok severek tüketiyoruz , Bir çok markada fiyatlar uçmuşken en son 14,5 Tl ye aldık , hem lezzetli hem de oldukça uygun ve gimdes sertifikalı . Aklıma geldikçe yazarım ben de .

Ben Çaykur altınbaş kullanıyorum, ben aldığımda kendi satış sitesi, en ucuz fiyatı veriyordu bende oradan oda arkadaşlarımla 2 3 pk alıp 60 tl tamamlayıp kargo ücretsiz yapıyorum, marketlerde aramıyorum

Tek avuntum yoğurdu kendim yapmam galiba:) Sütcü her hafta süt getiriyor yoğurt yapıyorum kefir yapıyorum senelerdir. Çok kolay,denesen mrketten daha yoğurt almazsin. Peynir bal reçel çökelek tereyağ köyden geliyor. Yani şanslı olduğum kısımlar var batirdiğim kısımlar var.Dun birer kilo meyve ve tavuk aldım 119tl verip çıktım.Meyveler de öyle abartılı şeyler değildi.Gozum kesse pazara gitsem tas catlasın 70 tutardi,sanirim ayni markette halk gününü beklesem 80-90tutardi
Bulunduğum şehir tarım şehri burada sebze meyve ucuz olur ama inan burada bile marketle pazar arasında fark oluyor,mesela marulu 1.5 liradan salatalığı 1.5 liradan aldım,markette ise marul 2.5 civarı salatalık ta 3 liraya yakındı,kabak ve patlıcan pazardan 1 liraya aldım markette 2 liradan fazlaydı,mandalina yeni çıktı pazarda 1.5 lira markette daha yüksekti,babam hep iyi ki pazar var yoksa ne yapardık der.

Ben Çaykur altınbaş kullanıyorum, ben aldığımda kendi satış sitesi, en ucuz fiyatı veriyordu bende oradan oda arkadaşlarımla 2 3 pk alıp 60 tl tamamlayıp kargo ücretsiz yapıyorum, marketlerde aramıyorum
Bu çaya hastayım İnanın çayın gerçek tadını aldım bunu bimde görüp bir yere hediye götürmüştük ilk bir hafta sonra telefon açtılar eve gelen misafir çayı çok beğenmiş ev sahibi de paketi atmış nerden aldın diye bundan sonra tek geçerim daha da başka çay almam

Bulunduğum şehir tarım şehri burada sebze meyve ucuz olur ama inan burada bile marketle pazar arasında fark oluyor,mesela marulu 1.5 liradan salatalığı 1.5 liradan aldım,markette ise marul 2.5 civarı salatalık ta 3 liraya yakındı,kabak ve patlıcan pazardan 1 liraya aldım markette 2 liradan fazlaydı,mandalina yeni çıktı pazarda 1.5 lira markette daha yüksekti,babam hep iyi ki pazar var yoksa ne yapardık der.
Şanslısın vala. Dünkünde aklımda kalanlar;
Salatalık 4.90tl
Muz 15tl
Domates 3tl
Üzüm 5tl
Domates 3t
Hatta dün marketten eve gelince mahalleden araba geçti, konserve için 1sandik domates aldim.Hem markettekinden güzeldi hem de kilosu 1.70e geldi. Işte böyle fiyatı unutmadan aynı gün karşıma gelince oha diyorum,diğer türlü fiyatlrin arasindaki ucurumu farkedemiyorum

Asla market yoğurdu yiyemem kendim yapıyorum kefir ve yoğurdumu
bende peyniri köyden yaptırdım 4 kilo 60 lira inek peyniri
tereyağım köyden sizinki gibi bal tanıdıktan ve mecbur kalmadıkça marketten sebze meyve almam alırsam cuma günleri halk günü Buradada dolmalık biber pazarda 3 markette 2 liraydı geçen sebze reyonunda sıra vardı :)))

Belirli ufak çapta Türkiyenin her şehrinde olan 3 tane market var. (A1..., B..., Ş...)Onlara bakmadan alışverişinizi büyük marketlerden yapmayın derim. Özellikle bazen kampanyalar oluyor belli ürünlerde. o sizin dediğiniz bulaşık deterjanini geçen annemle yanında tuzu parlaticisi vardı birde 25 liraya aldık.54 adet tablet olandan.Ş... isimli marketten aldık.
A... da hediyesiz 25 liraydı daha sonra.

Son düzenleme:
Şanslısın vala. Dünkünde aklımda kalanlar;
Salatalık 4.90tl
Muz 15tl
Domates 3tl
Üzüm 5tl
Domates 3t
Hatta dün marketten eve gelince mahalleden araba geçti, konserve için 1sandik domates aldim.Hem markettekinden güzeldi hem de kilosu 1.70e geldi. Işte böyle fiyatı unutmadan aynı gün karşıma gelince oha diyorum,diğer türlü fiyatlrin arasindaki ucurumu farkedemiyorum
Salatalık bu yıl pahalı köylülerden 3 lira alıyoruz bizde domates aynı yemeklik 1.5 lira üzüm aynı yalnız muzun en alası pazarda 8 yada 9 lira

Bu çaya hastayım İnanın çayın gerçek tadını aldım bunu bimde görüp bir yere hediye götürmüştük ilk bir hafta sonra telefon açtılar eve gelen misafir çayı çok beğenmiş ev sahibi de paketi atmış nerden aldın diye bundan sonra tek geçerim daha da başka çay almam

Evet bende başka cay almıyorum üzerinde yazan gibi demliyoruz, inanın dışarıda çay içemez oldum, anneme kayınvalideme ögrettim, onlarda almıyor, sevmiyor, misafirim geliyor marka soruyor, brz pahalı ama değer.
Ben ilk A101 e geldiğinde denemiştim, sonra bimden aldım şimdide çaykurda alıyorum

Evet bende başka cay almıyorum üzerinde yazan gibi demliyoruz, inanın dışarıda çay içemez oldum, anneme kayınvalideme ögrettim, onlarda almıyor, sevmiyor, misafirim geliyor marka soruyor, brz pahalı ama değer.
Ben ilk A101 e geldiğinde denemiştim, sonra bimden aldım şimdide çaykurda alıyorum
ÇAYKUR’da kaç lira bimde 15 sanırım yarım kiloluk hem üstünde nasıl yazıyor attım okumadan ben onu o_O

kaynar suya çayı atın diyor, su kaynadıktan sonra atın diyor.
Ben demlik poşeti 9 a aldım, marketlerde 12 13 tl bimden 9,5 TL ye aldım.
Hmmm ben artık demlik poşet kullanmıyorum ya kiloluk alıyorum şuanda indirim var galiba sizin aldığınızda koliyle alınca

X