Derdim;marketlerdeki fiyat farkları...

darkmore darkmore Peki ne zamndir kullaniyorsun? Uzun vadede makineyi bozmaz degil mi?
Bir de eti matigi nereden alıyorsun genelde?
Son soru:KK70: Yüzey temizleyici,banyo ve mutfak için fısfıs şeklinde kullandigin doğal çözümlerin var mı?
Seneler oldu canim. Hadi beni gec annem 15 yildir kullaniyor. Makine hala ilk alinan makine bildigin ilk cikan arceliklerden. Eti matik bursada yerel bir markette satiliyor. Metro gross markette de gordum aldim. Fayanslar,metal ocak ve siyah mutfak mermerlerinde suyla seyreltilmis karbonat,sirke ve limon suyu kullaniyorum. Tertemiz yapiyor mis gibi de kokuyor valla. Cok memnunum. Aldigim tek zararli sey camasir suyu sanirim. O da wc icin.
Parkeleri ve islak yuzeylerin hepsini arap sabunuyla siliyorum. Gunlerce kirlenmiyor. Camlara da sabun rendeli su yapiyorum piril piril oluyor. Hah soylemeyi unuttum sabunu da mudanyali bir teyzeye yaptiriyorum bizim burada. Zeytinyagi ve icme suyu kullaniyor kadin.

Evet bende başka cay almıyorum üzerinde yazan gibi demliyoruz, inanın dışarıda çay içemez oldum, anneme kayınvalideme ögrettim, onlarda almıyor, sevmiyor, misafirim geliyor marka soruyor, brz pahalı ama değer.
Ben ilk A101 e geldiğinde denemiştim, sonra bimden aldım şimdide çaykurda alıyorum
ben de çaykur mavi kullanıyorum o dediğiniz çayın fiyatı ne kadar indirimde 22ye almıştık en son??

şu an elimde 6 pk var, ama bir bakayım :KK70:

Eşim sevmiyor, bende demlige alıştım, caydanlıga da elim alıştı, böyle devam :KK70:
Geçen bir yazı okudum vazgeçtim artık almaktan lipton alıyor annem bildiğimiz toz çıktı kağıdı yırtınca bende nenem dedem usulü dedim gittim bakır bir çaydanlık aldım kiloluk çay akşam çay içmeyen eşim bile en az üç bardak içiyor

Seneler oldu canim. Hadi beni gec annem 15 yildir kullaniyor. Makine hala ilk alinan makine bildigin ilk cikan arceliklerden. Eti matik bursada yerel bir markette satiliyor. Metro gross markette de gordum aldim. Fayanslar,metal ocak ve siyah mutfak mermerlerinde suyla seyreltilmis karbonat,sirke ve limon suyu kullaniyorum. Tertemiz yapiyor mis gibi de kokuyor valla. Cok memnunum. Aldigim tek zararli sey camasir suyu sanirim. O da wc icin.
Parkeleri ve islak yuzeylerin hepsini arap sabunuyla siliyorum. Gunlerce kirlenmiyor. Camlara da sabun rendeli su yapiyorum piril piril oluyor. Hah soylemeyi unuttum sabunu da mudanyali bir teyzeye yaptiriyorum bizim burada. Zeytinyagi ve icme suyu kullaniyor kadin.
Eti matiği en son ne kadara aldınız pekdemir var evimin altında 20 lira yazıyordu geçen

camları zeytinyağlı sabunla mı siliyorsunuz annem yapıyor ona para vermiyorum ben
Arap sabunu hangı marka alıyorsunuz sıvı mı katı mı ama ne çok sordum affedin

kaynar suya çayı atın diyor, su kaynadıktan sonra atın diyor.
Ben demlik poşeti 9 a aldım, marketlerde 12 13 tl bimden 9,5 TL ye aldım.
Eşim seviyor diye bergamotlu doğuş çay alıyorum 30 civariydi fiyatı.Ya siz nasıl bu fiyatlara buluyorsunuz:KK43: Arkamdan bir fatiha okuyun valla

Eşim seviyor diye bergamotlu doğuş çay alıyorum 30 civariydi fiyatı.Ya siz nasıl bu fiyatlara buluyorsunuz:KK43: Arkamdan bir fatiha okuyun valla

dur üzülme, bergamotlusuda var, çaykur satış sitesini inceleyebilirsin

ben de çaykur mavi kullanıyorum o dediğiniz çayın fiyatı ne kadar indirimde 22ye almıştık en son??

14 lira caykurda diğer çeşitlerde var

Ben Çaykur altınbaş kullanıyorum, ben aldığımda kendi satış sitesi, en ucuz fiyatı veriyordu bende oradan oda arkadaşlarımla 2 3 pk alıp 60 tl tamamlayıp kargo ücretsiz yapıyorum, marketlerde aramıyorum
Biz Çaykur Rize ve Tiryaki alıp ikisini karıştırıyoruz . Teşekkürler siteden bakayım fiyatlara . Biz genelde marketlerden alıyoruz .

Altınbaş al bergamotlu da varmış bak çay içtiğini anlarsın hem kolili alımda indirim var toplaşın sülalece alın ucuz ucuz önce BİM’den al bir paket dene

dur üzülme, bergamotlusuda var, çaykur satış sitesini inceleyebilirsin

14 lira caykurda diğer çeşitlerde var

Altınbaş al bergamotlu da varmış bak çay içtiğini anlarsın hem kolili alımda indirim var toplaşın sülalece alın ucuz ucuz önce BİM’den al bir paket dene
Bergamotlunun 1 kilolugu 21.50tl diyor doğru mu baktım ki.
9tl olanın gramı daha mi az?

bak bizde bergamutlu seviyoruz, ama sadece bergamut fazla geliyor çaykur teneke var 400gr falan galiba 4,25lik demlerken içine katıyorumm
o arkadaşların bahsettikleri yarım kiloluk çaylar sanırım, bir de demlik poşeti yanlış anlamadıysamm..
başgimpada 30du 1 kiloluk, çağdaşta indirimden 2 paket aldım 21,90dı..
evet marketler arası çok fiyat farkı var, bakıyorum elimden geldiğince aklımda tutmaya çalışıyorum.. nerde ne uygunsa ordan alıyorum..
şimdi şey takıldı aklıma ucuz olan bul.mak. tarihten dolayı mıdır makinaları bozar mı?

sevdiğimiz bir çay onu da elimizden alacaklar nerdeysee!! içemicez..

Bulamadım ben nerden baktınız bir kiloluk göremedim 400 gram 14 lira yazıyor teneke kutu
Çaykur satiş sitesinden baktim,
Screenshot_20180828-162605_Samsung Internet.jpg

X