Derdim;marketlerdeki fiyat farkları...

Eki Görüntüle 2183125 Kızlar market broşürünü gördüm , mintax daha önce kullanan oldu mu iyi mi bulaşık sıvısı almayı düşünüyorum fiyatı diğer marketlere göre uygun.
Kızlar broşürde çamaşır deterjanı indirimde o küçük olanlardan alıp denemek istiyoruz , yeşil ve mor renkte 2 farklı paket var .Kullanma fırsatınız oldu mu?Hangi renk beyazlar için acaba üzerinde yazmıyor da.

Siz kaça alıyordunuz? Siteden değil de marketten alip deneyeyim once
4.25ti benim aldigimda epey de gidiyor mesela 3 yemek kasigi caya 1 cay kasigi tomurcuk katiyorum. Altinbasi merak ettim sarisini da denedik ama begenmiyorum ben kamelya baska geliyor bana.. ama yakinda onu da alamicaz sanirim..

Yoo yarim kilo kiyma 14,5 kusbasi yarim kilo 15,5
Migrosta basladi bu fiyatlardan satmaya
Kiymanin kilosu 29 lira hicbiyerde 40tan asagi kiyma yok
Ben et, kıyma ve bazı şarküteri ürünlerini happy den alıyorum ama hep bildiğim güvendiğim markalar . Migros un etine güvenmiyorum . Umarım bütün marketler fiyat indirir :KK43:

Ben et, kıyma ve bazı şarküteri ürünlerini happy den alıyorum ama hep bildiğim güvendiğim markalar . Migros un etine güvenmiyorum . Umarım bütün marketler fiyat indirir :KK43:

Neden güvenmiyosunuz ? Bende kasaplara güvenmiyorum 2 yıl önceyd kadar devamlı müşterisi olduğum kasaptan kıyma aldım hala et olmadığı konusunda şüphelerim var değişik bi kokusu vardı pişince tadıda plastik gibiydi köfte tabağı kıpkırmızı su olmuştu ogünden beri kasaptan et almam
Sakatat alırım

Bugün ev yapımı bulaşık makinesi tabletini denedim önce makinemi yıkadım filtreleri falan sonra bulaşıkları koyup çalıştırdım 1 saate tecrübe paylaşırım inşallah

Kızlar broşürde çamaşır deterjanı indirimde o küçük olanlardan alıp denemek istiyoruz , yeşil ve mor renkte 2 farklı paket var .Kullanma fırsatınız oldu mu?Hangi renk beyazlar için acaba üzerinde yazmıyor da.
İkisi de renkli gibi geldi ama deterjanın üst kısmını okuyamadım belli olmuyor orada yazar.

İkisi de renkli gibi geldi ama deterjanın üst kısmını okuyamadım belli olmuyor orada yazar.
İki paketin de üzerinde yazmıyor detaylı baktım ,vazgeçtim almaktan. a101 de de yazmıyor (abc) , bimdeki satılan ucuz deterjanda yazıyor çok ilginç geldi .

Bir gercekle daha karşılaştım:KK43:
Mo. marketten 2 gün önce 18 küsure aldigim sampuanin,hergun ekmek aldığım bakkalda 9.45 olduğunu gördüm az önce,iki katından da fazla fark. Boyutu miktarı herşeyi aynı.
Ya kızlar bence bu uçurum son zamanlarda oldu.Eskiden bu kadr fark yoktu sanki ya veya benim gozume perde inmişti

Neden güvenmiyosunuz ? Bende kasaplara güvenmiyorum 2 yıl önceyd kadar devamlı müşterisi olduğum kasaptan kıyma aldım hala et olmadığı konusunda şüphelerim var değişik bi kokusu vardı pişince tadıda plastik gibiydi köfte tabağı kıpkırmızı su olmuştu ogünden beri kasaptan et almam
Sakatat alırım

Bazı marketlerinde domuz ürünleri satışı vardı hala var mı bilmiyorum ama et ürünleri ve açık şarküteri ürünlerini alamıyorum içime sinmiyor .

Kasaplardan da almıyor , happ marketten alıyorum çeşitli belgeleri var . Buna rağmen sağlıksız vs. ise vebali onlarda . Et ve süt ürünlerinde markaya özellikle dikkat etmeye çalışıyorum .

Çok övülmüş ilk fırsatta Çaykur Altınbaş alıp deneyeceğim .

Ben instagramda broşürleri göruyorum genelde iyi oluyor ama fakir bir aile olarak çoğu zaman bimden alışveriş yapiyoruz :KK53:
Tabi gecem sene 120 150 tl ye sepeti dolduruyorduk bu sene ne mümkün :110:

X