derdim "koku"

O cok agir bir parfum :KK35:
Kendimde begenmiyorum ama baskasinda duyunca bayiliyorum bu kokuya
bu benim yana yakıla şu an aradığım da ağır. ağır, yoğun, akılda kalıcı,çekici... :KK70:

Ben de bir tahmin yapayım ama bu bilindik bir şey, bu olmayabilir; Wish Of Love.
not alayım, kim bilir, belki...

dior hypnotic poison olabilir mi ben hastayım bu kokuya :)
isminden zaten ağır ve yoğun birşey olduğu belli, posionlar filan, olma ihtimali var dior'ları da severim. :) not alayım bir köşeye.

Birsürü parfüm denedim,kıydım paraya aldım ama hepsi uçuyordu nedense.bir tek bu kalıyo bende.beğenen de oluyor,nefret eden de.90 tl.ye de var 200 tl.y de.edp alıyorum ben.edt uçuyor bende.
benim aradığımı çoğu kişinin beğeneceğini düşünüyorum çünkü farklı birşey ve gayet kadınsı bu arada, onu eklemeyi unutmuşum. not alayım :)

Evet ağır,hele ilk sıkışta:)kış parfümü.
bu benim aradığım da öyle, ağır, bayağı yoğun, kış parfümü. yazın gitmez yani. belki odur.

Ben o sekil de bulmustum aradigim parfumu.
Kokuyu internete yazmistim nasil koktugunu bana parfum onerileri gelmisti sonra o onerileri gidip parfumeri de arayip bulmustum.
internete nasıl yazmıştınız? google'a mı yoksa bir foruma falan mı? gerçi buradan da bir sürü öneri topladım sağolsun kk hanımları :)

burnun iyi olsa bulursun aslında

parfümün kokularını iyi ayırt etmeye çalış

parfümcüye gidip biraz tarif et o uyanları söyler sana
büyük ihtimalle öyle yapacağım başka imkan yok bulmam :)

Direk anlattığın şeyden Prada Candy geldi aklıma. Bir dene istersen.

Ayrıca yanında Türk kahvesi götür, parfümleri koklamadan önce Türk kahvesini kokla ki burnun kokuları ayırt etsin :KK66:
bunu da not ediyorum bir köşeye. dediğinizi yapacağım, parfüm parfüm gezeceğim :)

Flowerbomb mu acaba? Hem agir hem ciceksi?
Vanilya yok degil mi icerisinde?
Fragrantica diye bi site var orda cogu parfumun notalari oluyor ordanda arastirabilirsiniz
ağır, çiçeksi, belki biraz şekerli ama çiçeksi daha ağır basıyor. kesinlikle vanilya yok. son derece kadınsı, çekici bir koku yani metrelerce öteden burada kadın var diye bağırıyor parfüm. ayrıca kapalı ortamda da ben buradayım diye bağırıyor koku, ortamı kaplıyor. odur belki? yazayım bi köşeye. o dediğiniz siteyi de kenara not ettim, bakayım :)

Flowerbomb a bayılıyorum ama çok çok ağır geliyor

Gelecek kış şeytana uyup alacak gibiyim

Bu kışı Gucci florayla geçirdim

Ben çiçek kokusu sever taraftanım , tavsiyeniz var mı?
ben de çiçek seviyorum, hafif seviyorum ama bu bayağı ağır Cherry. ismi de gayet uygun gibi duruyor.

Sosyal medya üzerinden o kadına sorun. Cevaplar belki :)
Bir de konuyu yanlış yere açmışsnz bence taşınır büyük ihtimalle

Ünlü birinde duyduysanız instagramda filan sorabilirsiniz.
Reklamını da yaparlar ya bazen.

Ben de çok yaşıyorum bu durumu.
Bir erkek kokusu vardı aşina olduğum ama adını bilmediğim.
Zamanında az aramadım.
Bir gün gittim parfümeriye.
Tarif ettim, biçok koku denedim ve sonunda buldum, sevdiceğime hediye ettim :KK66:

Denk gelirseniz çekinmeyin sorun, ne olacak sanki, ben olsam sorarım :KK66:

cevap vereceğini sanmasam da soracağım, bi ihtimal cevaplar belki. reklam meselesine gelince kitap kokusu, ya şöyle bir durum var şimdi bu ablamızın instagram hesabı gizli, sadece yakın çevresiyle filan takipleşiyor. milletin dm'lerine de cevap vermiyor, okumuyor bile. facebook'u falan da var ama dediğim gibi kişisel. twitter'ında 60-70 bin takipçi ama dm kapalı, tweet atsan yanıt vermez. cevap alacağımı sanmamam için çok nedenim var yani :) iyi olmuş siz bulabilmişsiniz, belki ben de bulabilirim. doğru tarif edebildiğimi düşünüyorum yani, son derece kadınsı, birazcık şekerli gibi ama kesinlikle çiçeksi fakat ağır. yoğun, ortamda hemen kendini farkettiriyor.

Valla bana Marc Jacobs gibi geldi

Tarif daisy serisine uyuyor

Daisy eau fraiche var pembe renkli hatta ta kendisi diyorum :)

Durma bir sephora mağazası bul kokla marc jacobs daisyleri
hemen yazdım bir köşeye. sanki bana da kendisi pembe gibi geliyor ama bu bir his tabi :) önce bugün verilen önerilerden gideceğim daha sonra tarif ederim parfümcüye. yakınlarımda var bu hafta içi giderim diye tahmin ediyorum.

aynen ya bu ne arkadaş :KK70: 1000 çeşit parfüm :KK70: geçen gün gittim anneme anneler gününde her zaman kullandığından aldım bi sevindi :)

Ben de gecenlerde bir yerde bu viva cappioya rastladim anneme alayim dedim. Aaa unutmamissin nereden buldun dedi pek sevindi :)

Cesit cesit parfum ne ya zaten cogu birbirine benziyor. Yeni yeni icatlar cikariyorlar basimiza :KK70:

hemen yazdım bir köşeye. sanki bana da kendisi pembe gibi geliyor ama bu bir his tabi :) önce bugün verilen önerilerden gideceğim daha sonra tarif ederim parfümcüye. yakınlarımda var bu hafta içi giderim diye tahmin ediyorum.

marc jacobs daisy var bende kokusu güzel gerçekten papatya kokusu var. eski öküz sevgilim almıştı :KK43:

internete nasıl yazmıştınız? google'a mı yoksa bir foruma falan mı? gerçi buradan da bir sürü öneri topladım sağolsun kk hanımları :)[/QUOTE]
Ben googleye pudramsi,gul,ciceksi kokular yazdim bana secenekler geldi o secenekleri tek tek arattim ggoglede beni love ye yonlendirdi.sonra parfumeriye gidip teyyit ettim.
Siizde kokunun notalarini yaizn secenekler gelecektir karsiniza sonra parfumeri de direk onlara yonelin umarim bulursunuz

Flowerbomb a bayılıyorum ama çok çok ağır geliyor

Gelecek kış şeytana uyup alacak gibiyim

Bu kışı Gucci florayla geçirdim

Ben çiçek kokusu sever taraftanım , tavsiyeniz var mı?

yaz için burberry clasic 212 sexy lancome la vie favorilerim .. hatta 212 nin erkek kokusu var bir tane hangisiydi aklıma gelmedi o da çok güzel..

J'adore ya da dkny be delicious olabilir mi ?Bu ikisini ne zaman kullansam herkes sorar çok kalıcı herkesin beğendiği parfümler

Parfumcuye tarif etsen o tarz kokulari çıkarır, koklarsin, belki bi ihtimal denk gelirsin..

X