Depresyondayım...

canım ya basından berı okuyorum ve ınan ben depresyona gırdım,Allah sana sabır ve saglık versın,dilim varmıyor söylemeye ama ahın tuttu galıba.Allah ın sopası yok işte.ama yınede Allah onunda şifasını versın bıan önce ınsallah,cocugunun babası nihayetınde.sende düzelırsın inşallah bıan önce Allah sana ve cocuguna yardım etsın inşallah

inşallah evet ben de düşünüyorum ahım tuttu gerçekten ama üzülüyorum işte. yanında olmak istiyorum. dün aradım iyidi biraz sabah tekrar aradım teli meşgule attı müsait değimiydi.yoksa konuşmak mı istemiyor.inanın ben ondan daha kötüyüm. nereye kime üzüleyim bilmiyorum yaşarken ölüyorum sanki. ne olun dua edin bana

canım yazdıklarını ve yazılanlara baştan sona okudum sen yapman gereken ne varsa yapmışsın halen daha birşeyler yapmak için çabalıyosun ama bilene anlayana onlar senin kıymetini çok sonra anlayacaklar bence artık ilgilenme sessiz kal herşeyi oluruna bırak boşanmak isterse boşan bu saatten sonra direnmenin pek bir anlamı yok zaten a.s seni kaybettiklerini anladıklarında bu buhramı onlar yaşayacak göreceksin :teselli: sende kızına ada kendini dik dur yıkılma kızın için mücadele et hakkında hayırlısı olacaktır a.s.

inş allah büyük bu çektiklerimin mükafatını verecek bana inanıyorum ona. ama ben eşimi hala seviyorum o arıyorum her sabah sesi iyi geliyo benimle güzel konuşuyo.bu demek değilki artık bitmeyecek. ben bitmesin istiyorum.onun zor günlerinde yanında olmak elini tutmak istiyorum. çünkü benim sevgim basit değil ki.atamıyorum işte içimden,kızıyorum ona bana yaptıkları için ama inanın nefret edemiyorum gücüm kalmadı inanın ilaçlarla ayaktayım.

geldim kızlar ama haberlerim aynı değişen bişey yok eşim 2 aydır hastanede ve hala aklında boşanma fikri ben ücretsiz izne ayrıldım yanında kalmak için ama ancak bir hafta kala bildim her dedğim battı ona git dedi gene kovdu hastaneden doktorlar toplandı güvenlik dışarı çıkardı beni bei görmek istemiyomuş. bir an önce boşanmalıymış. ben de kızımıda aldım geldim kzımı ana okuluna yazdırdım kendimde biraz evde dinleneyim dedim ama daha çok bunalıma girdim... dün aradı 10 gün sobra dr izn almış boşanmak çin gelcekmiş. bende msj attım ben bunu mu hak ettim hasta yatağında bile yapıyosun bana. sen kansersin ben de burda bu gidişle verem olacam yapma bunu artık yanında değilim senden bişey istemiyorum. lanet olsunki sana olan sevgimi bu yaşadıklarıma rağman atamıyorum diye oda yetr eylem belkide çıkamayacam bu hastaneden demş. şimdi sanki ben istiyorum boşanmayı hem kendi söylüyo hem kendi yeter diyo aslında bende diri diri toprağa girecem bu gidişle olan o kızıma olacak artık ağlamak dan gözlerim kurudu...

canım öncelikle hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah.benim aklıma şu geliyo:eşin kanser olduğunu biliyodu ve senden gizlemiş bi süre,daha sonrada sana ve kızına eziyet çektirmemek için boşanma kararı almış ve yaptıklarıda sadece seni kendisinden soğutmak için..benim aklıma sadece bu geliyo anlattıklarından..

cok üzüldüm canım allah hayırlısı neysa onu yazsın senin ve kzın için

hastalıgınından dolayı olduğunu zannetmiyorum. kendine farklı bi hayat ve çevre edinmek istiyor .. ee otel müdürydü ya iyileşincede devam edecek orası renkli ona göre evli olursa sorumluluklar var takılamayacak otel hayatına ama o değişcek diyede biz çekemeyiz ya eziyetini

Arkadaşım yazdıklarını okudumda inan ben bunaldım bir anda...sen elinden geleni yapmışsın , sanada yazık neden kendini bu kadar yıprattın. Bütün istediğin yuvanı yıkmamaktı, ama ben ortada bir yuva göremedim eşin sorumsuz seni tek başına bırakmış, kızın ne yapıyor? bu durumlardan az çok haberi vardır. Kimbilir piskolojisi nasıl etkilendi yavrucağın....benneyaptımki Yuvam kızım diyorsun canım benim... bu adam kızıyla ne kadar ilgileniyoki....Takmış kafasına boşanalım, hasta yatağında bile boşanmak için çıkıyor hastaneden... bana çok garip geldi. İnsan hastayken destek verecek birini arar buda eşi olmalıdır. Söylenecek çok şey var aslında ama Sana kısaca şunu söylemek istiyorum kendini artık yıpratma , böyle çelişkili bir adamla nereye kadar gider... Eşine sağlık diliyorum çocuğunun babası inşallah atlatır. Allah sana sabır versin bu kötü günleri atlatmanı diliyorum.....:1hug:

canım benim eşinin hayatında bundan sonra biri olacağına inanmıyorum birden çok kişi olur yani adam sorumluluk sahibi değil tamamen çocuk gbii haraket ediyor bak kesinlikle maddiyat önmli deme yaka bildiğin kadar yak canını sana kızına vermesinde renkli hayatındaki kqadınlaramı versin ama demedi deme inş bi gün bu adam senin ayaklarına kapanıp yalvaracak olgunlaşıp hayatında bi düzen istediğin sana söyleye bileceğim tek şey böyle karaktersiz biri ile konuşma bile bırak avukatın halletsin bu arada bişiy daha bu adamla evlnemene ailenin rızası varmıydı yani nebiçim bi insan hiç demedilermi kızım yapma diye yada severekm, evlendin gözün hiç birşey görmedi öncelikle senin?.......

Eylmmm;
Özel mesajın kapalı. Ama konuşmak istiyorum seninle. Benim eşim de kanseri yendi. Çok önemli şeyler var anlatmam gereken. Ne olur bana özelden bir mesaj at. Çok önemli.

canım benım yakendını bu kadar yıpratma ne olur sen elınden gelenı yapmışşın eşin saglıgına kavuşur inşallah bu kotu genlerın umarım bıran evvel sona erer

Tinkerbelle özel mesaj için ne yapmaliyim bilmiyorum ki ben de seninle konuşmak paylaşmak isterim teşekkür ederim ilğine özell mesaj nasil açilacak öğrenmeliyim önce

Erkekler genel olarak sorumluluk almaktan hoslanmıyorlar.Evlilik ise buyuk bir sorumluluk.Gizli kapaklı isleri seviyorlar.Heyecan arıyorlar.Ev gecimi,cocuk,esin beklentileri,her aksam eve gitme zorunlulugu,eski hayatından herseyden once kendi hayatından vazgecmek zorunda olusu,artık "biz"olarak dusunme zorunlulugu...agır geliyor.Uzerine gitmek yerine "canım sen biraz soluklan,nasıl istiyorsan oyle olsun"diyebilmek gerekiyor ama sevince,esimizi kaptırmak korkusuna kapılınca,daha onceyle simdiyi kıyaslayınca bıtbıtbıt hem kendimizi hem esimizi yiyoruz.

O imzayı atmaktan başka secenegin yok.Pişman oldugunda da surundurursun alırsın öcünü:) pişman olmazsa dogru bir kararmıs bu ayrılık dersin.Offff canım severken ayrılmak öyle kötü birşey ki.İnan seni cok iyi anlıyorum.

boşanamam onun hele bu durumda gelsin geri gitsin evlenmek için beraber karar verdik boşanmak içinde beraber karar vermeliyiz olmuyo diye atmamalı. dışardaki renki hayatlar cezbetti onu etrafındaki para yemek isteyen ne idiğü belirsiz yarasalar allaha havale ediyorum hepsini alalh biliyo

bende on gün önce boşanmayı düşünüyordum,baba evine gitmiştim ama yapamadım. 3 çocuk var ve eşim ne yaparsa sapsın 16 yılın emeği var aklım çok karışık,baba evine gittimde eşim beni gece gündüz aradı bana dediklerinden pişmandı geri döndüm evime ama bu kezde kaynanam karışıyor evime .bu kaynanalar karışmasa ne var sanki evliliği öldüren bence onlar.bu siteyi tesadüfen buldum iyiki bulmuşum en azından birileri beni dinliyormuş gibi rahatlıyorum . kadınlar kulübüne tşkler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…