Depresyondayım...

fisfisfis
bende on gün önce boşanmayı düşünüyordum,baba evine gitmiştim ama yapamadım. 3 çocuk var ve eşim ne yaparsa sapsın 16 yılın emeği var aklım çok karışık,baba evine gittimde eşim beni gece gündüz aradı bana dediklerinden pişmandı geri döndüm evime ama bu kezde kaynanam karışıyor evime .bu kaynanalar karışmasa ne var sanki evliliği öldüren bence onlar.bu siteyi tesadüfen buldum iyiki bulmuşum en azından birileri beni dinliyormuş gibi rahatlıyorum . kadınlar kulübüne tşkler
fisfisfis
:sm_confused:allah kimsenin başına aile düzensizli vemesin başında olanlarada allh yardım etsin
a.s.

eşimle dün konuştum. beni sevmediğini eve gelsede yaptıklarından vaz geçmeyeğegini ama boşandıktan sonra evlilik düşünmediğini belki kızm için aynı evde arkadaş gibi olabileğeğini ben bayram a dr ler izin verirse gelcem o zamn konuşuruz dedi. ama bu konuşma olumlumu olumsuz mu bilemedim. ben onu severken aymı evde yabancı ve yaptıklarına devam ne fark edecek bu sefer ben ölecem orda diri diri girecem mezara bi çıkış bulamıyorum ondan da kopamıyorum....

eşimle dün konuştum. Beni sevmediğini eve gelsede yaptıklarından vaz geçmeyeğegini ama boşandıktan sonra evlilik düşünmediğini belki kızm için aynı evde arkadaş gibi olabileğeğini ben bayram a dr ler izin verirse gelcem o zamn konuşuruz dedi. Ama bu konuşma olumlumu olumsuz mu bilemedim. Ben onu severken aymı evde yabancı ve yaptıklarına devam ne fark edecek bu sefer ben ölecem orda diri diri girecem mezara bi çıkış bulamıyorum ondan da kopamıyorum....

çok üzülüldüm yaşadiklarina ama senin ailen yok mu kimse bu olanlara müdale etmiyorlarmi?

ailem bırak artık bunu diyolar onlar benden uzakda ben de tamam ben kızımla duruyorum diyorum. onlar bilmiyor bu kadar mücadelemi. onlarda artık usandı sürekli sürekli. işte kendi kendimeyim anlayacağınız.adam şimdi güzel konuşur yarın hastaneye çağırır öbürgün kovar işte gelgitleri çok fazla.bende kukla gibi o ne derse onu yapıyorum ben onu seviyorum yuvamı seviyorum. tabii bi yuva kalmışsa ortada

ailem bırak artık bunu diyolar onlar benden uzakda ben de tamam ben kızımla duruyorum diyorum. onlar bilmiyor bu kadar mücadelemi. onlarda artık usandı sürekli sürekli. işte kendi kendimeyim anlayacağınız.adam şimdi güzel konuşur yarın hastaneye çağırır öbürgün kovar işte gelgitleri çok fazla.bende kukla gibi o ne derse onu yapıyorum ben onu seviyorum yuvamı seviyorum. tabii bi yuva kalmışsa ortada[/QUOTE

seni çok iyi anlıyorum çünkü 1 ay önce ben aynı durumdaydım ama benim kızım yoktu.bende eşin gibi gel git akıllıydım ve ben bir bayanım bu benim yaşadıklarımdan kaynaklandı ve ben eşimi nerdeyse kaybediyordum.mahkemeye başvurdu eşim gün alındı kağıt geldi ben ailesiyle tartışmıştım hemde çok kötü onlardan özür diledim baya bir mücadele etim ve evliliğimi kurtardım yani kısacası yaptıklarımdan çok pişman oldum.o mahkemeye başvursun bakalım göründüğü gibi hiç bir şey kaly değil buna emin ol benim 15 gün yaşadığımı bir ben bir de allah bir aileleye gelince onlar hayatının belli bir yerine kadar olucaklar ve ondan sonrasını düşün sen birde senin bir kız çoçuğun var bence eşini iyi bir psikoloj götür

eşimle dün konuştum. beni sevmediğini eve gelsede yaptıklarından vaz geçmeyeğegini ama boşandıktan sonra evlilik düşünmediğini belki kızm için aynı evde arkadaş gibi olabileğeğini ben bayram a dr ler izin verirse gelcem o zamn konuşuruz dedi. ama bu konuşma olumlumu olumsuz mu bilemedim. ben onu severken aymı evde yabancı ve yaptıklarına devam ne fark edecek bu sefer ben ölecem orda diri diri girecem mezara bi çıkış bulamıyorum ondan da kopamıyorum....

arkadasım bu konuşmanız tabi ki olumsuz adam sevmiyorum demiş aynı evde yasayıp da napacaksın kardeş gibi..düşünsene teli calacak bi kadın arasa karışamazsın sen...cıldırırsın kop artık bence bu bağımlılık neden bak o nası layakta kalmış alış lütfen sen yalvardıkça kendini bulunmaz kumaş sanıyor kabarıyor adam ya:1shok:

:1no2::1no2::1no2::1no2:daha önce bi kaç yerde yazmıştım.
evliliğim bitmek üzere ben bitsin istemiyorum. bazen ağlamaktan bayılıp kalıyorum yerimde bazen hiç ağlayamıyorum. işe bile gitmek zor geliyor. özlüyorum o taş kalpliyi ben o kadar güzel hayatımız varken neden allahım neden... bazen eve gelip bana olan sevgisinin bitmediğini ama artık boşanmmaız gerektiğini falan söyleyip beni daha çok yıpratıp gidiyor.ertesi gün aradığımda düşmanmışım gibi davranıyor. inanın şu an ellerim uyuşuyor. bazen kendi kendime güçlü olmalıyoım diyorum ama olmuyo işte... kızımdan da ayrıyım sabahlara kadar uyuyamıyorum... allahımdan yardım istiyorum her gece.. kolaymı ya yuva yıkmak neden her ne olursa olsun (gerçi bizdeki neden sıkıldım evlilikden demesi beceremedim demesi) ne yapacam bilmiyorum.. yaşıyomuyum ölümüyüm onuda bilmiyorum sadece onu özlüyorrum yuvamın huzurunu geri istiyorum 5 yıl kolay değil ki birde 4 yaşında kızım var adam büyülenmiş gibi hiç bişey görmüyo gözü. bende kör olmuşum ondan başkası yok sanki dünyada
canım benım sana cevap yazıp yazmamakta tereddut ettım once ama paylasmayı dusundum 25 yıl once aynı seylerı bende yasadım esımı cok sevıyor ve bırde 1 yasında kızım vardı ustelık cok mutluyken ozamanlar neden boyle oldugumuzu cozemıyordum ortada problem yoktu cunku
oda benı sevdıgını soyluyor ama ne oluyorsa bırden sacma sapan seyler soyluyordu sonunda benı yıldırdı ve 7 yıllık evlılıgı bıtırdık ılk basta anlamamıstım neden bosandık benım ıcın sebeb yok amaaaa 2 ay sonra nısanlandı 1 yıl sonra evlendı ustelık tezgahtarımızla sok oldum hala hazmedemıyorum neden onu cok sevıp gozumun kor oldugundan salak mısım onu bosayıp rahat ettırdıgım ıcın onun ekmegıne yag surmus oldum sana tavsıyem sakın bosanma benım dustugum hatalara dusme 25 yıl olmasına ragmen hala onun bana yapmıs oldugu haksızlıkları hazmedemeyıp onu mahserde bıle affetmıyecegım cok zor bılıyorum allah yardımcın olsun duygularınla beraber mantıgına devreye sok akıllı davran dılerım en yakın zamanda problemlerınızı cozersımız mutlu huzurlu gelecek dılıyorum sevgıler..

X