depremde kaybettigimiz canlar ve kayinvalidenin bana yaptiklari...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öncelikle başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin belli ki dini değerleri olan bir insansınız ama en azından eşinize küfretmeden ben anneni evimde istemiyorum götür demeliydiniz. Evet saygı şart ama saygı görebiliyorsam. Siz de onun şerrinden Allah'a sığının. İnşallah hayatınıza bir daha hiç dahil olmaz.

Tamam gitmesin o da madem. Böyle olunca da siz üzülüyorsunuz. Siz kendinizi düşünmezseniz kimse düşünmez.

Ay okurken elim ayagim titredi, sinirimden kudurdum. Şaka misin sen ya niye bu kadar pasifsin. Eşin de allah razi olsun yani,nonun demesiyle boşamazmış, ne büyük lütuf agzina tükürim!!!! Dayanamiyorum küfür edicem ama anasını evden s...r etmek yerine sana gelip dedigi lafa bak. Annenler arabada yatarken sen kaynana pışpışlıyorsun evde, bi de sana köpeklerini beleyemedi ya diyor!!!! Allahim tövbe estağfurullah boğarim ben o karıyı. Onu evden kapı disari edip annenleri getirmeliydin ilk gunden. Ya delirdim. Sen de delirmelisin, cinnet gecirmelisin. Eşinin burnundan getirmelisin bu kadar pasif olma gozunj seveyim ya

O kadar uzun söylenirken saydırırken ses kaydı alır kaydı kapatınca da s..kkktir git havlularım kokuyosa duramıyosan defol cehennemin dibine kadar yolun var allahsız kitapsız diye evden kovardım ben olsam. O kocan da ağzını kapatacağına haddini bildireceğine boşamam korkma diyo korkak cibiliyetsiz boşarsa da boşasın o soysuz vicdansız anasına da manevi tazminat davası açardım sürünsün

Başınız sağolsun Allah siz kalanlarına sabır versin gerçekten kadının yaptıklarından ziyade zamanlamasına inanılmaz sinirlendim. Gerekirse kötü olun ya gerçekten böyle hasta olursunuz asla evinize almayın bi daha aynı ortama bile girmeyin resti çekin bu ne ya

Başınız sağolsun . Okuduklarıma çok çok üzüldüm . Bu kadar kötü niyetli nasıl yaşayabiliyorlar acaba .Hiçbir etik değeri olmayan zavallı insanlar bunlar. Hadi içinden geçirecek kadar kötüsün dışarıya vuracak kadar acımasız nasıl olabilirsin. Ben olsam görüşmez ve konuşmazdım. Aynı ortama elbet gireceksiniz aynı aile ama girdiğimde bile merhabadan ötesine geçilmez zaten görülüyor ki iyi niyet yaramıyor bu insanlara .

Bu kadar vicdansız merhametsiz insanlıktan nasibini almamış saygısız terbiyesiz bir kadınla sırf kocanızın annesi diye görüşmek zorunda değilsiniz. Gerçekten nasıl sabrettiniz bunca lafa ağzının payını hakettiği şekilde vermediniz?
Başınız sağolsun.

Ay bu kaynana şöyle eli maşalı gelinin eline düşecekti ki ağzıyla burnunun yeri değişmiş olurdu şimdiye. Dün okudum konuyu bildirim gelince yine sinirim kabardı sabah sabah. Allah’ından bulsun. Onun da başına gelsin inşallah. Yok gelmesin gelmesin eşiniz üzülür. Allah razı olsun bak sizi boşamayan bir eşiniz var. ikisini de ıslak odunla dövmek istiyorum ya.

Öncelikle başınız sagolsun Kaynananiza söyleyecek kelime bulamadim. Evlerden ırak. Kocanizda çok pasifmis ama. Sizde aynı sekilde. İkinizde bu pasiflik oldugu sürece bu kadın daha çok hakaret eder size. Def edin gitsin hayatinizdan. Terbiyesiz ahlaksız.

İnsanlar gerçekten kötü.
Eşinize söyleyeceksiniz bir daha yüzünü bile görmek istemiyorum politik davranacak, güler yüz gösterecek, nazlayacak halim yok. Bu acı günümüzde bana böyle davrananın yüzünü gördüm iyi günümde de yanımda olmasın. Bu kadar.

bana iftira attığı için yalanin bini bin para olduğu icin konuşmalarının bi kismini ses kaydı almayı akil ettim. Esime boşa bunu seni hala bekleyenler var dediği için onu soyledi . bizimki pasiflik degil
yani pasif olduğumuzdan ya da aciz olduğumuzdan susmadik bu güne kadar. ama karşı taraf artirdikca arttirdi.

bu kadar seyi yapan senin annen olsa esin kendi gorusmez sana da eziyet ederdi gorusme diye. Sen ona eziyet etme ama kendin de dik dur gorusme. Oluye saygisi olmayanin hic biseye olmaz. Terbiyesiz kadin. Kopeklerini getirip besleyemedi ne demek. Biz seni besliyoruz onlar yerine diyemedin mi? Ahlaksiz sifatsiz nasi sinirlendim

zihnimde oyle seyler soyledim ki ona . her lafının bi karsiligi var. evet söylediğinizi ben de düşündüm. benim annem esimin ailesine boyle hakaretler etse oyle bisry demeden kalır mıydı ? sanmıyorum.esime de kizdigim cok şey var . beni gelip rahatlattı kendince ama üstünün bu kadsr kolay kapanmasını kabul edemiyorum. gorusmeyecegim ben artık . bi şekilde herseye alışılacak.

Annesine birsey diyemeyip size onun lafiyla seni bosamam korkma diyor siz sinir krizi gecirmiyorsunuz buraya mi boyle yaziyorsunuz yoksa gercekten bu kadar ezik misiniz? O adam hala annesine anne diyip elini opup bayramlasmaya gitmeyi dusunuyorsa zaten bosarim onu. Annesine laf edemeyen pisirik adam ve ezik siz. Allah rahmet eylesin oluleriniz icin Allah sabir versin ama o adamdan koca olmaz ben size soylim hala siz onu dusunuyorsunuz uzulur bilmem ne diye siz kendi acilarinizi dusunun biraz kendinizi dusunun cunku baska sizi dusunen yok

kotu demek az kalıyor bazi insanlara. gorusmeyecegim yüzünü görmeye tahammülümun kalmadığını, kendisinin gidip geleceğini soyledim zaten.ben bunca üzüntümüz varken bi de bu kadının yaptıklarını atamiyorum içimden . bu konuda da kendime kızıyorum
.kızgınlığımi bile haketmeyecek insanlar için hala ben yıpraniyorum.

evet ezigim. yorumunuz için tesekkurler.

Cok guzel kalbin var ama seni bu minnos kalbinle cok uzerler. Evet dinimize gore yasamaya calisiyosun ama bizim dinimizde kisas da var. Ne yaptiysa aynisini ne soylediyse aynisini soyleyecektin. O senin annen degil. Ona karsi sorumlulugu olan sen degilsin. Sen sessiz kaldigin icin ailen gider gitmez gelecek. Oktivus demisti diye hatirla o gun

Eşiniz üzülürse üzülsün. Ortada bariz yaşananlar var mantıklı bir insansa benim nasıl böyle bir annem var diye üzülür. Sizin görüşmek istememe kararınız yüzde yüz haklı, bunda üzülecek bir şey yok. Nasıl sustunuz ona da ayrıca şaşırdım. Başınız sağolsun, Allah size ve ailenize sabır versin

dinimizdeki kisas sadece can almada ve suan hatırlamadığım bi konuda var. yani bize yapılan her kötülüğe kisas yaparsak, kisas degil kotu oluruz. karşındakinden bi farkımız da kalmaz. evet üzülüyorum, üzüyorlar. ama yanlarına kalmayacağını o kadsr iyi biliyorum ki.

Tesekkur ederim sizler sagolun. Esim o benim annem degil buni biliyosun. Ama bu dünyada anne diye verilen kisi atamiyorum diyor.hata yaptigini zulmettigini o da söylüyor. karşı taraf asla anlamayacagi icin kendince bana anlatmaya çalışıyor. ama bu sefer artik kabul etmeyeceğim bu yaptigini.bu zamana kadsr be yaptıysa idare ettik sustuk . Anne dedik buyuk dedik. ama dozu arta arta geldi. cenazemin oldugu gun de cabasiydi. Allah uzak etsin benden .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…