Deprem Fobisi

Hakikaten dediğiniz doğru en büyüğü 5.8 olan bir deprem oldu sonrasında Kırkağaçta en büyüğü 5.1 oldu köyler deki evler pert durumda ..bir çoğu akrabasının yanında yada çadırda kalıyor Akhisar merkez de millet evlerini bırakmış bir çoğu saçma sapan yorumlarda n dolayı :KK43:
Korkuyorlar ne yapsınlar. Ama bu şekilde yoğun artçılar olması iyi birşey enerji azalıyor. Uzmanlarda bunu onaylıyor zaten. Tek sıkıntı ev sağlam değilse bu kadar artçıda yıkılabilir dikkatli olmak lazım

Korkuyorlar ne yapsınlar. Ama bu şekilde yoğun artçılar olması iyi birşey enerji azalıyor. Uzmanlarda bunu onaylıyor zaten. Tek sıkıntı ev sağlam değilse bu kadar artçıda yıkılabilir dikkatli olmak lazım
Köydeki evler mahvoldu sonradan yıkılan da oluyor :KK43:

Manisa icin

Eklentiler

• Screenshot_20200205-005227_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200205-005227_Samsung Internet.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 68
Köylerdeki evler zaten çok dayanıksız elazığda hep kerpiç yığmaydı üzücü ama yoksulsan maalesef
Dün muhalefetin konuşmasını dinledm orda dedi ki ölenlerin bir çoğu fakir hakikaten öyle ....

O fakir yaşıyorken olmadin derdine çare kocası ölmüş çocuğu ölmüş anası babası ölmüş istersen trilyon ver ...

Kizlar maras jeoloji bolum baskani tuttu 7.8 ve 7.4 deprem olmus onceki yillarda diyor marasta iki tarafli fay var Allahim 507 yildir deprem olmamis adam cok daha fazla derecede deprem geliyor olabilir diyor 7.8 ne demek ya Allahim kucuk kiyamet resmen bu sehire yerlesim yasaklanmaliymis heryer fay hatti sinirlerim alt ust psikiyatrilik oldum artik.belediye baskanlarina yazdim biri onlem aliyoruz demis ama hikaye gibi geldi bana...ailemi toplayip sehri terkedesim var gercekten.bu arada hastanemizde alti aya olmayan bir ovada fay hattinin hemen ustu universitemizde ayni sekilde yani o deprem oldugunda hastanemiz bile olmayacak belki sacmaliga bakarmisiniz 😕

Kizlar maras jeoloji bolum baskani tuttu 7.8 ve 7.4 deprem olmus onceki yillarda diyor marasta iki tarafli fay var Allahim 507 yildir deprem olmamis adam cok daha fazla derecede deprem geliyor olabilir diyor 7.8 ne demek ya Allahim kucuk kiyamet resmen bu sehire yerlesim yasaklanmaliymis heryer fay hatti sinirlerim alt ust psikiyatrilik oldum artik.belediye baskanlarina yazdim biri onlem aliyoruz demis ama hikaye gibi geldi bana...ailemi toplayip sehri terkedesim var gercekten.bu arada hastanemizde alti aya olmayan bir ovada fay hattinin hemen ustu universitemizde ayni sekilde yani o deprem oldugunda hastanemiz bile olmayacak belki sacmaliga bakarmisiniz 😕
Aynı şeyi bende düşünüyorum uzak bir yerde konteyner yaşamı düşünmüyor değilim :KK43:

Aynı şeyi bende düşünüyorum uzak bir yerde konteyner yaşamı düşünmüyor değilim :KK43:
Siz nerde yasiyorsunuz keske beni anlayan birileri olsa bunu anlattigimda amann kader olacagi varsa olur diyorlar ya olur da bile gore insanin ölümunü beklemesi.maras icin anlatilan senaryoyu bi duysaniz yureginiz hoplar gercekten bu arada o meshur cizgi filmde kahramanmarasin ismide geciyor oy Allahim...

Siz nerde yasiyorsunuz keske beni anlayan birileri olsa bunu anlattigimda amann kader olacagi varsa olur diyorlar ya olur da bile gore insanin ölümunü beklemesi.maras icin anlatilan senaryoyu bi duysaniz yureginiz hoplar gercekten bu arada o meshur cizgi filmde kahramanmarasin ismide geciyor oy Allahim...
Ben Manisa'da yaşıyorum bir kaç gündür ara verdi deprem şükür :dua:

Ama Elazığ Malatya maras yorumlarını ve analizlerini bende takip ediyorum

Keşke şu deorem sonrası harcanan paralar deprem öncesi binalara harcansa

Ben Manisa'da yaşıyorum bir kaç gündür ara verdi deprem şükür :dua:

Ama Elazığ Malatya maras yorumlarını ve analizlerini bende takip ediyorum

Keşke şu deorem sonrası harcanan paralar deprem öncesi binalara harcansa
Ya sizinkide zordur tabiki ama keske bura icinde 4 bucuk 5 noktalarda olur dense ama adamlar 7 nin ustu diyor hatta jeoloji baskani 7.8 den bahsetti ya 7.8 ne demek nerdeyse 8 adamin yanina universteye gidesim var lutfen biseyler yapin belediye baskaniylami gorusuyorsun biseyler yap diyesim var.bu aada bana kader olacagi varsa olur diyenler elzigi hissettiklerinde solugu yeni yapilan cevre yolunda alanlar sadee 4 nokta hissedilmis 7.8 de kalpten giderler heralde inanmiyorlarmi farkindami degiller dehsetin anlamadim.benim gibi dusunen birileri olsa ayaklandirirdim gercekten sesimi duyurmaya calisirdim ama malesef herkes cok rahat cozmus degilim😕

X