denizim ve kağanım benimleler..işte hikayemiz..

ah canım benim,biz iki yıl uğraştık da ne acılar çektik diyoruz sen tam 20 yıl uğraşmışsın dile kolay..ne zorluklar yaşadığını tahmin bile edemiyorum..ama sonu güzel olmuş,bebeğin annesine gelmiş..

bu bir şiir aslında ama hakan yeşilyurt diye bir şarkıcı çok güzel seslendirmiş..en sevdiğim şarkılardan biridir..

firdos maşallah oğullarına çok tatlılar ve büyümüşlerrr artık..kim der o bebişler erken doğduda küvezde yattı:)rabbim evlatlarını sana bağışlasın bizimkileride bize:)
kocamaaaaaaaaaan öptüm bebişlerini

canım Amin, çok sağol..senin kızçe nasıl,büyümüştür dimi?ikinizide çok öptümmm:KK19:

Selam canim
Evet tam 20 sene resmen savastim yavruma kavusabilmek icin cook acilar cektim 7. migro tedavimde oldu sukurler olsun rabbime canim benim beni cook duygulandirdi inan koydugun sarki sözumu yoksa siirmi bilmiyorum ama sabah okudugumda icim titredi.
Yuce yaradanim yavrularimizi bizlere bagislasin insallahhhhh Aminnnn

ay canimmm..20 seneden sonra bebisin kollarinda...boyle seyleri okuyunca cok cok umut oluyor bana...Rabbim evladini sana bagislasin..coks evindim adina..ve cok buyuk umut oldu bana yazdiklarin..bebisible sevgi dolu kocaman bir omurler sana....

benim kızımda 4 aylık oldu daha 4 buçuk kilo..ama iyi allaha şükürr..bir sorunumuz yok.

dün kontrolümüz vardı..oğluşlarım büyüyor:KK66:

Denizin kilosu:6360 boyu:66 cm olmuş:nazar:
Kağanın kilosu:8000 boyu:68 cm olmuş:nazar:

:nazar:canim masallah kucuk prensese:nazar:Rabbim burnunu kanatmasin insallah...

amin çok sağol.darısı başına inş.
dün kontrolümüz vardı..oğluşlarım büyüyor:KK66:

Denizin kilosu:6360 boyu:66 cm olmuş:nazar:
Kağanın kilosu:8000 boyu:68 cm olmuş:nazar:

maşallah oğullarına kağan almış başını gidiyor..kaç aylık oldu oğulların?

sağol canım..6,5 aylıklar yaklaşık olarak..Kağan iyi Maaşallah ama Deniz iştahsız biraz..

mesajını daha yeni gördüm tatlım,biz iyiyiz Şükür ama senin üzgün olduğunu ve çok stres yaptığını görmek çok üzücü:KK4:

X