deniz sekiye iyi oldu

ben asil ah cekmesi gerekenin husnu senlendirici oldugunu dusunuyorum
deniz sekiyede gelince gercekten uyusturucu temin etmede araci olduysa cezasini ceksin tabiki

ben asil ah cekmesi gerekenin husnu senlendirici oldugunu dusunuyorum
deniz sekiyede gelince gercekten uyusturucu temin etmede araci olduysa cezasini ceksin tabiki

YOO BEN DENIZ SEKIDE BULUORUM SUCUkötükedihüso EWLI ADAMI AYARTIP KARISINI HERGUN AGLATIIkötükedihüso COLUK COCUGUNU BABASIZ BIRAKTIkötükedihüso NAZZIRE SENLENDIRICI SIMDIYE KADAR ZATEN HAPIS HAYATI YASADI ...SIMDIDE DENIZ SEKI CEKSINkötükedihüso

uyuşturucu kullanması, kişilere temin etmesi,mekan ve içmek için gereç sağlaması zaten şu anda yaşadığının sebepleri..
nazire hanım bir yana o iki yavrunun ahı yeter de artar bile. hırsızlıkla suçlanması,sahnede düşmeleri,sevenlerini kaybetmesi ..
şahsen kendisindende sanatından da hazzetmiyorum. şarkılarına ıkınarak duygusallık katma çabaları kulağımı tırmalıyor. -tatlicadiarzu-
şimdi içerde bol bol beste yapar .. arada türkü çığırır
düştüm mapus damlarına , aldırma gönül şimdi onun favori parçalarıdır..:nazar:

o evli adamda kendine hakim olsaydi ayarmasayddi bir zahmet :eek:klava:
yalniz kavga etcez simdi bu uyduruk adamlar yuzunden :roflol:

uyuşturucu kullanması, kişilere temin etmesi,mekan ve içmek için gereç sağlaması zaten şu anda yaşadığının sebepleri..
nazire hanım bir yana o iki yavrunun ahı yeter de artar bile. hırsızlıkla suçlanması,sahnede düşmeleri,sevenlerini kaybetmesi ..
şahsen kendisindende sanatından da hazzetmiyorum. şarkılarına ıkınarak duygusallık katma çabaları kulağımı tırmalıyor. -tatlicadiarzu-
şimdi içerde bol bol beste yapar .. arada türkü çığırır
düştüm mapus damlarına , aldırma gönül şimdi onun favori parçalarıdır..:nazar:

AMA 3 AY AZ YAAAsırnaşık şey sırnaşık şey O COCUKLAR 2 YILDIR BABASIZ:çok üzgünüm:senağlamasenağlama

allah bıldıgı gıbı yapsın
ya yıllar once popstarda bayhana dedıklerıne ne demelı
sabıkalı dıye turkıyeye yakıstıramamıstı onu
sımdı bende onu yakıstırmıyorum:1closedeyes:

allah bıldıgı gıbı yapsın
ya yıllar once popstarda bayhana dedıklerıne ne demelı
sabıkalı dıye turkıyeye yakıstıramamıstı onu
sımdı bende onu yakıstırmıyorum:1closedeyes:

YA HIC SORMA BAYHAN POPSTAR OLAMASIN DIYE DEMEDIGINI BIRAKMADI JURILIKDEN BILE CEKILDIkötükedihüso HAPISE GIRMIS ADAMI BASIMIZA TACMI EDELIM DEDI...BAYHANINDA GOZLERI DOLMUSTUsenağlama senağlama ŞİMDİ HESAPLASSIN KENDIYLEkötükedihüso

allah kimseyi şaşırtmasın demekle yetiniyorum. ne oldum değil ne olucam demeli. oh olsunda demiyorum vah vah ta. tuğba özay gibi hapisten çıkınca ünü daha artar işleri açılır. ben o haberi pek detaylı seyretmedim.
nazire ve çocuklarından çok uyuşturucuyla zehirlediği insanlar hayatı kararan ailelere acıyorum. ve niyedir bilmem bi şekilde bu işte nazire şenlendirici nin parmağı var gibi geliyor

Ben bu kadını hiç sevmem ama oh olsun da diyemiyorum, herşeye rağmen üzüldüm düştüğü duruma. Nerden nereye..
Evli adamla birlikte olması asla tasvip edilemez tabii, ama o hüsnü şenlendirici için bir sürü şeyi göze almışken, onun yaptıkları ortada. Dostunu düşmanını görmüş oldu ve Allah kurtarsın diyorum.

bi gün nazire şenlendirici programa katıldı ve hüngür hüngür agladısenağlama 16 yıllık kocamı aldılar benden dıesenağlama cocuklarım babasız kaldı dedı ama nasıl aglıodu gorsenız senağlama hala husnuyu sewıorum dıo o boyle bı ınsan dııl onun aklını çeldiler dıe kadın hıckırıodu senağlama o gunden sonra denızı hıc sewmemkötükedihüso ıyı oldu denıze sımdı zaten husnude hıc destek olmuomus denıze

Son düzenleme:
zor durumda olan biri için hiç oh iyi olu demedim.ancak ah aldığı kesin hemde bir değil iki kişinin ahını. zamanında hatırlarmısınız pop star yarışma üyesiydi ve yarışmacı bayhan için uyuşturucu suçu olan biri ile aynı ortamda bulunmam bile deyip çekip gitmişti hatta protesta edip jüri üyeliğinden bile çekilmişti ve gün oldu devran döndü.aynı batağa kendisi de düştü.bayhanla yapılan röpörtajda allaha havale etmiştim dedi.ve eminim ki nazire hanımda allaha havale etmişti.allah kurtarsın deniz sekiyi.ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE AHESTE...

Kmsenin içini kmse bilemez...ayrıca kmseye de düşmez deniz sekiye iyi oldu..vah nazireye bilmem ne oldu...falan demek...her şeyi bilen ve gören sadece allahtır..kmse tövbe haşa allah değildir ...

bide nazireyle hüsnü evliliği güllük gülistanlıktı...deniz seki mi yaptı yani...valla ben söylüyorum ben nişanlımla iyi olduktan sonra dünyanın en güzel hatunu gelse bozamaz ama sallantıda bi ilşki varsa gitmez yani bozulur...

oyle demeyın kızlar evet cok kotu seyler yaptı,belkı sucuda var bu olayda ama ne olursa olsun hapısane cok kotu bırsey ya benım kanımı donduruyor.allah hıc kımseyı dusurmesın oralara

oyle demeyın kızlar evet cok kotu seyler yaptı,belkı sucuda var bu olayda ama ne olursa olsun hapısane cok kotu bırsey ya benım kanımı donduruyor.allah hıc kımseyı dusurmesın oralara
aynı düşüncedeyim...
şarkılarını severek dinlediğim,özel yaşantısını ise beğenmediğim biri...yine de keşke bu pis işlere bulaşmasaydı da cezaevine girmeseydi...

bi hadis vardır
Kim günah işleyip de tövbe eden kimseyi, işlediği o günahtan dolayı kınarsa, kendisi o günahı işlemeden ölmez
deniz seki bayhanı kınadı gördük olanları
bu yüzden asla ohh iyi oldu diyemem suç işlediyse cezasını çekecek sonuçta yargılamak, kınamak ,ohh iyi oldu demek bize düşmez Allah korusun

X