deniz sekiye iyi oldu

bencede hak etti dahada beter olsun hem hüsnü şenlendiricinin ne suçu var bir söz var dişi köpek kuyruk sallamazsa erkek peşinden koşmaz

Herkes hak ettiği gibi yaşar vala bence hüsnüde de suç var her insan evliliğinde mutlu olmayabilir boşanırsın ama ayrılmadan sen eşini medyaya bu kadal popüler olmuş kişi olarak aldattın ayrıl ne yaparsan yap bence burda tek suçlu deniz değil hüsnüde ayartma işine gelince yapmasaydı hüsnüde bence alma mazlumun ahını çıkar aheste sözü çok doğru nazire her fırsatta o kadar beddua etti ki kimsenin yanına kalmaz.....

valla ben bi genelleme yapıp, YUVA BOZAN, EVLİ ERKEKLERLE, SEVGİLİSİ OLAN ERKEKLERLE KIRIŞTIRAN BÜTÜN KADINLARA DERS OLSUN diyorum ALLAH a HAVALE EDİYORUM HEPSİNİkötükedihüso

amacım akıl satmak değil yanlış anlamayın.bence kimseyi böyle yargılamamak lazım.biz medyadan görüyoruz iç yüzünü bilmiyoruz.ancak en doğrusunu ALLAH bilir.görünüşte deniz seki yanlış yapmış görünsede biz bilemeyiz.bende evli biriyim tabiki böyle birşey başıma gelsin istemem.deniz sekinin başına gelenide gelsin istemem.özellikle ah etmek hiç doğru değil.ah etmek bize hiç düşmez bence.bizim canımızımı yaktı ki ah edelim.başına gelenler düşünsün demek değil bu kısımda yanlış anlaşılmasın.hiç kimse yarın ne yapacağını bilemez.başımıza ne geleceğini hangimiz biliyoruz?sizide yargılamıyorum sadece düşüncelerimi yazıyorum.

ben kimseye ohh iyi olmuş demem, diyemem...
hayat adildir, herkese hakettiğini verir buna inanırım ötesine karışmam...

Deniz seki yanlış bile yapmış olsa
kınanmaması gerekiyor çünkü çok günah
Allah yardımcısı olsun o da Allahın kulu...

alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste..yuva yıkanın yuvası olmaz.noldum değil nolucam demeli vb. bütün sözler uyuyo bu kadına ..çok gıcık olurum hiç sevmezdim zaten çoktan haketti..topluma örnek olucaklarına etik olmayan özel hayatlarıyla gündeme oturmaları ...özellikle iğrenç uyuşturucu yüzünden hapsi boylamasına hiç üzülmedim..

Asla Deniz Seki ye iyi oldu ohh oldu diyemem ancakk şu asla unutulmamalı.Hiç bir zaman büyük konuşmayınız hiç bir zaman kimseyi kınamayınız çünkü allah size onu elbet yaşatır.Seki nin başına gelen de budur zamnında kınadıklarını şuanda kendisi yaşıyor ne acı...

Asla Deniz Seki ye iyi oldu ohh oldu diyemem ancakk şu asla unutulmamalı.Hiç bir zaman büyük konuşmayınız hiç bir zaman kimseyi kınamayınız çünkü allah size onu elbet yaşatır.Seki nin başına gelen de budur zamnında kınadıklarını şuanda kendisi yaşıyor ne acı...

sana katılıyorum canım.eline yüreğine sağlık.söz sihir gibiymiş.kişi söylediğini yaşamadan ölmeyecekmiş.dikkat etmek lazım.eline,beline,DİLİNE!!!

X