deniz sekiye hapishanede ayrıcalık

bide atasözümüz var...
Kokmuş et çevresine zarar verir die
Tepkisiz kalırsak kokusundan rahatsız olabiliriz olayların.

Ya temin etmek kullanmaktan daha büyük suç..Bu Seki de hepsi var..Bir çeteyle bağlantısı var..Daha ne olsun yani hapiste yatmak için...Bi insan suçluysa suçludur cezasını çeker niye savunuluyo ki...

Cok bilmis bu ya, neden yakalanmiyo gitte yakala hadizemuszemus

ben cezasını çekmesine bişey demiyorum ama 24 yıl diil tabikide....bir sürü sanatçı kullanıyo çevresindeki arkadaşlarına temin etmiyomu neden sadece deniz seki yakalandı...neden arkası sağlam sanatçılar yakalanamıyo?

mesele yakalanmamaları bunu anlayamıyosun sanırım neden yakalanamıyo acaba?

Ben bilemem neden yakalanamadıklarını ama umutluyum. Uyuşturucu bi şey değil bunun yanında demek istiyosun sen heralde..Deniz Sekiyle uğraşcaklarına katilleri mi bulsunlar diyosun

Yorkkk
Kimseye düşmedi burda had bildirmek..
Sen çok aşıyosun çizgiyi insan gibi tartışamıyosun...

ee napalım yani seki arkasını sağlama alamadı diye üzülelim mi şimdi :1closedeyes:
ayrıca o kadar suçlu insan var çocuğunu öldüren falan filan demişin
ne diyelim şimdi o kadar suçlu var sekinin ki az ya affedilebilir birilerini doğrasaydı affetmezdik mi diyelim ne diyelim sen söyle CADIARZU

vine suyu seni ilgilendirmeyen mevzulara girme istersen bana hakaret ediyo...ne haliniz varsa görün bana tek bir yorum bile yazmayın uğraşamıcam ben sizinle lafı başka taraflarından alıyosunuz........

Bi uyuşturucu suçuna da 24 yıl hapis verilir mi diye düşünmemeli. En az katiller kadar suçlu uyuşturucu temin edenler...Heee belki zorlamı verdi kısmına katılabilirim ama yine de hafifletici bi sebep değil...Bi sanatçının uyuşturucu temin etmesi hiç hoş değil..Neyse cezası çekmeli..

vine suyu seni ilgilendirmeyen mevzulara girme istersen bana hakaret ediyo...ne haliniz varsa görün bana tek bir yorum bile yazmayın uğraşamıcam ben sizinle lafı başka taraflarından alıyosunuz........

Kim sana hakaret etti...Bide iftira atıyosun ya...
Sen bugun muayyen günündesin sanırım :enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…