deniz sekiye hapishanede ayrıcalık

ya allah allah bu ne ben anlamadım sayıylamı verdiler sizi okumuyosun sanırım bana yazdıklarını...burdaki kinle dolan insanların bazı sorunları olduğuna inanıyorum oturdukları yerden milletin özel hayatını yargılarlar size ne onun hayatından sanatıyla ilgilenin...

Bende sesini beğenirdim Denizin. Ama çok soğudum.:1closedeyes: Yalnız bizim ülkemiz öyle bi ülke ki hapisten çıkmayı başarırsa çıkaracak ilk albümü yok satar bunun..:1closedeyes:

ya allah allah bu ne ben anlamadım sayıylamı verdiler sizi okumuyosun sanırım bana yazdıklarını...burdaki kinle dolan insanların bazı sorunları olduğuna inanıyorum oturdukları yerden milletin özel hayatını yargılarlar size ne onun hayatından sanatıyla ilgilenin...

Sadece sanat yaptığı dönemler sanatınla ilgileniyoduk tatlım..Ama başka şeylere bulaştı..Yapmasaydı da konuşturmasaydı kimseyi..:1closedeyes:

göz önünde olursa istediğimiz yeriyle ilgileniriz

yaptıklarını bende onaylamıyorum ama her insan hata yapabilir kadın zaten cezasını çekiyo sölemek istediğim bu kadar ezmeyelim...onunda neler yaşadığını hiçbirimiz bilemeyiz herkes onu suçluyo hüsnünün nazirenin hiçmi suçu yok?hüsnü adam olsaydı karısına bunu yapmazdı 3 çocuğu var denizin peşinden koşmazdı..nazireye ne demeli eşin madem böle bişi yapmış boşan daha neden kendini neden tvlerde reklam yapıyosun...hüsnünün işleri açıldı nazire medyatik oldu hüsnüden paraları aldı olan kime oldu deniz sekiye oldu...aşk gözünü kör etti kendini yaktı saçma sapan insanlar yüzünden iş alamaz oldu hep onu kötülediler...bir sürü sanatçı uyuşturucu kullandığı halde deniz seki yandı yine...umarım en kısa zamanda çıkar kendini toparlar çünkü bu durum onun gibi dolu bir sanatçıya yakışmıyo...
İnsanlara uyuşturucu satmak bir nevi onları öldürmektir.
Sanatçı topluma yön veren kişidir bu hatun bu şekildemi topluma yön verecek.Gençlere böylemi örnek olacak

Ayinesi iştir kişinin lafına bakılmaz derler.
Sorunu olmayan kişi gösterirmisin bana

Deniz Seki nin öze hayatı yoktur topluma maal olmuş tanınan kişilerin öze hayatı yoktur..
Hala bel altı vurmaya devam ediyorsun..
Senin için üzülüyorum sanalda böyle insanlara sataşıyosan gerçekte acaba nasılsındır

Bana hala cevap vermediniz..
Arkası sağlam ne demek
ıbo içinde bir sürü şey deniyor,kadınlara kötü davranıyor vs vs vs
o tutuklanmıyor o zaman onun arkası sağlam.

Allahım!
Değiştirilebilecek şeyleri değiştirebilmem için bana güç ver, değişemeyecek şeyleri kabullenebilmem için sabır ver ve bu ikisini ayırt edebilmem için akıl ver.
Çin atasözü:nazar:

Bana hala cevap vermediniz..
Arkası sağlam ne demek
İbo içinde bir sürü şey deniyor,kadınlara kötü davranıyor vs vs vs
o tutuklanmıyor o zaman onun arkası sağlam.

sorunun cevabını kendin çok ii biliyosun bence...sanalda beni böle zıvanadan çıkaran insan gerçekte yapsa tahmin et napıyorumkaydirigubbakcemiledelikafadulden

yorumları okudumda ne kadar acımasızsınız ya her insan hata yapabilir..ne insanlar görüyoruz kendi çocuğunu öldürüyo ..deniz seki napmış uyuşturucu kullanmış evli insanla beraber olmuş herkesinin başına gelebilir neler yaşadığını bilemezsiniz...bu kadar zalim olmayın..

katılıyorum cnm sana bu hayatta kımın basına ne gelecegi belli olmaz ...buyuk konusmamak lazım o da basına bunların gelmesini istemezdi bence ...

"Bir anın hatası bir ömrün ızdırabı olurmuş "
deniz senelerce yaptığına göre bu hata olmaktan çıkmış o ayrı mesele

bence doğru yola girmesi için oturup kafasını ellerinin arasına alıp düşünmesi için bu şarttı :nazar: biraz uzun düşüncek o ayrı mesele tabi :kahve:

ayrıca yorkshire sabahtan beri günahtan bahsediyorsunda dinimizde sarhoşuk yapan maddeleri kullanmak saklamak başkasının kullanmasına sebep olmakta
büyük günahtır.:1closedeyes:

kendi şahsım adına denizi kınamıyorum keşke böyle olmasaydı diyorum sesini ve yorumlarını bende severek dinlerim hala :nazar:

Fakat kendi düşen ağlamazmış deniz koskoca sanatcı o kadar cahil biri değilki isteseydi bi şekilde kurtulabilirdi bunun ametemi var bilmem neyi var demekki o halinden gayet memnundu kendi seçimini yapan biri içinde oturup ah vah çekecek değiliz açıkcası ...

Ne diyelim Rabbim herkesi ıslah etsin ve doğruya yöneltsin :Saruboceq:

X