deniz sekiye hapishanede ayrıcalık

beyaz toprak çok seviyesizce konuşuyosun zorunamı gitti falan hiç hoş diil..ben kimsenin avukatlığını yapmıyorum sadece düşüncemi belirtiyorum çok komiksin...
tadlı bayhan için çok üzülmüşsün deniz seki için üzülmemen hatta zevk alman çok ilginç...sizleri ayakta alkışlıyorum harikasınız....

çok komik anca gülünür bu savunmaya:roflol:
kusura bakma canım bu herkezin başına gelmez ancak ahlaksız insanların allah korkusundan uzak insanların başına gelirsengözlerimebaksanab

sende allah korkusu olsa bilip bilmeden insanları bu kadar yargılamaz nefret etmezdin...büyük konuşma başına gelmesin sana olmaz yakınına olur o zaman daha çok gülersin....

beyaz toprak çok seviyesizce konuşuyosun zorunamı gitti falan hiç hoş diil..ben kimsenin avukatlığını yapmıyorum sadece düşüncemi belirtiyorum çok komiksin...
tadlı bayhan için çok üzülmüşsün deniz seki için üzülmemen hatta zevk alman çok ilginç...sizleri ayakta alkışlıyorum harikasınız....

Tüh napsak kikaydirigubbakcemile3

Elbetteki düşmez kalkmaz bir Allah
ama gerçek meziyet
diyelim ki evli bir erkek e aşık oldun ( istemeden gönül bu)
ışte gerçek meziyet orda bırakmaktır..
Savunan arkadaşları hiç anlamıyorum...

Evet gögsünü gere gere hamile bir kadının kocasını gecelerce evine cocuklarına göndermedi...
Hüsnü de de kabahat var okey ama deniz seki den olmasaydı

Ece ile de adı çıktı ama nazirecim den duydum tv de agzından çıktı ece çok iyi bir kız vs die

Tamam erkeklerde tüm suç parayı şanı şöhreti bulunca ne oldum delisi oluyorlar ama deniz den olmasaydı....zaten kadının tek düşmanı gene kadın maalesef....

Ben acımıyorum cezasını çeksin... herkes gibi....

Not:KK70:. Seki nin şarkılarınıda severek dinlerim bu arada

sende allah korkusu olsa bilip bilmeden insanları bu kadar yargılamaz nefret etmezdin...büyük konuşma başına gelmesin sana olmaz yakınına olur o zaman daha çok gülersin....

ben seviyesizce konuşmuyorum canım senin benim öyle onu değil bunu yap demene karşı bir yanıttı bu duygu ve düşüncelerim bana aittir, sen ondan değil bundan nefret et diyemezsin bana:1no2:
ben allah tan korkan biriyim elhamdülillah ve bi söz vardır görülen köy klavuz istemz diye ve hiç bir şey bu kadının evli bi adamla aşk yaşamasını uyuşturucu kullanmasını haklı göstermez dersenki yakının da görür üzülürsün allah göstermesin ama aynı tepkiyi kardeşim yapsa ona da veririm çünkü ben sağlam karakterli biriyim canım çevremde de sağlam insanlarla dolu :kahve:

ben haklı demedim hiçbi zaman sadece bu kadar üstüne gitmeyin dedim...ne güzel çevren sağlam karakterlilerle doluymuş allah sapıtmasın...ama madem allah korkum var diyosun o zaman boğmak istemenin bu kadar kötü konuşmanın yanımadığın insan hakkında günah olduğunu biliyorsundur....

vallahi artık ağzıyla kuş tutsa gözümde indiği yerden çıkamaz....:nazar:
pişkin pişkin evli adamla gezişini sindirmiştik ama kişilik çatışmasında arayış içinde ne yapacağını bilmeyen ve uyuşturucu denemek isteyen çocuklara zehir satmak apayrı bir şey... şakkıdı bu ne yenilir ne yutulur... bunu yapan bir sanatçı olamaz sengözlerimebaksanab

her kez hata yapabilir ,ki yapmis cekiyorda deniz seki

ben tamamen konuya yorum yazmak istiyorum cunku iyice saptirmissiniz konuyu

deniz seki sanatci unvanini tasiyor diye , ona bu ayricalik kocaman bir lüks kacar

her hatanin elbette temizlenme süreci vardir

ahhh ahh benim Türkiyem ne skandallari yedi yuttu ama yinede dört elleriiyle sarildi hatayi yapanlarina,affetti

affede affede afedersiniz bunlarin hepsini basimiza s......di. .:kızgın:

kimin çocuğuna zehir satmış ya arkadaşlarına temin etmiş hepsi aklı başında insanlar saptırmayın bende onaylamıyorum...erkek olsaydı indiği yerden çıkardı ama kadın olunca zor gerçekten ülkemizde...

herkesin başına gelebilirmiş kimse senede bir sevgili değiştirmiyor arsızca evli adamla dost hayatı yaşamıyor madde bağımlısı temin edip pazarlamıyor insanları rencide edip kendini melek gibide göstermiyor oh ne ala zaten bu memleket böyle bunlar gibiler yüzünden bu hale geldi sonra birileri öldürüldüğü zaman suç işlendiği zaman neler oluyor bize yanlış yapanları alkışladıkça pohpohlayıp prim verdikçe neler oluyor bize der durururz ne kadar çok genç var kimbilir deniz seki gibi pazarlayıp satanlardan alıp bağımlı olan deniz seki sadece bunlardan biri birde çeteyle işlbirliği içindeymiş çok masum canım çok melek melek hapishaneden uçarsa şaşmayın melek ya

pişkin pişkin evli adamla gezişini sindirmiştik ama kişilik çatışmasında arayış içinde ne yapacağını bilmeyen ve uyuşturucu denemek isteyen çocuklara zehir satmak apayrı bir şey... şakkıdı bu ne yenilir ne yutulur... bunu yapan bir sanatçı olamaz sengözlerimebaksanab

asli olmayan iddiayi ortaya atmayin arkadasim !!

COCUKLARA zehir sattigi falan yok

ben haklı demedim hiçbi zaman sadece bu kadar üstüne gitmeyin dedim...ne güzel çevren sağlam karakterlilerle doluymuş allah sapıtmasın...ama madem allah korkum var diyosun o zaman boğmak istemenin bu kadar kötü konuşmanın yanımadığın insan hakkında günah olduğunu biliyorsundur....

sanırım bi akrabalığınız var konuşmalarınızdan bunu anlıyorum özünde iyi bir insan olabilir, ne kadar olduğu tartışılır ama iyi bir insan yuva yıkan kadın olmaz bi sanatçıysa örnek olduğu toplumun farkında olur uçlarda hatalar yapmaz ben bunu anlatmaya çalışıyorum....

benim deniz sekiyle ne akrabalığım ne arkadaşlığım hiç bir bağım yok...sadece şarkılarını çok sevdiğim bir insan...

gunahi sevabi senden mi ogrencez acebabuyrunnnnnnnnn
kinayi 24 yil sonra sen yakarsin artik avukatligini yaptigin seki hapisten cikinca:roflol:

gerçek sanatçılara hakaret olur

Amann kızlar sallayınn onun için yorum yapmaya bile değmez:dilcikar::dilcikar:
Sevmiyorum bu kadını işteee.ohh olsun demiştimmm :)hapse girince .Kal orda aklın başına gelsinkaydirigubbakcemile3

benim deniz sekiyle ne akrabalığım ne arkadaşlığım hiç bir bağım yok...sadece şarkılarını çok sevdiğim bir insan...

ozaman neden bu kadar savunuculuğunu yapıyosun belkide dahada kötü bir insan bildiklerimiz gördüklerimiz sadece bukadar yorumunu yap bitsin dimeesengözlerimebaksanab

X