deniz sekiye hapishanede ayrıcalık

HATA,,,,,,,bilmeden ,farkinda olmadan ve 1 kez yapilan seye denir,onca insani ,onca masumu zehirlemenin neresi hata olabilirki,,,

daha fazla uzatma muhattabım diilsin...doktora görün bence sorunların varlülülülülülü

vah garibim simdi de doktorluga soyundu teshis koyar oldu,
keske savunmasini yaptigin seki yi tedavi etseydin de yanlis yollara sapmasayditurkbayragi

herkesin valla günahıda sevabıda kendine

denizde sanırım fazla beddua aldı sadece nazireden tv boy boy hüsnüyle görünüyorlardı halkınde beduasını almıştır yuva yıkanın yuvası olmaz derler ya

işşşşt tamam konuyu saptırmayın yorumunuzu yapın dağılın lennnn:eek:klava:
konuyu kapattıracanız şincikşakkıdı

Herkes sinirli
Klavye kabadayısı olmayalım
Degmez ( denis seki) birisi için...

Son düzenleme:
birde namaza baslamismismismissss
günahlarini affettirmeye çalisiyorr

o kadar insanı zehirleyenin günahları ne kadar affolunur o da tartışma konusu :mymeka:
pis kadın ya zaten hiç sevmezdim kendisini :kızgın:

ben ettim allaha havale...ben düşüncemi yazdım hepiniz düşman kesildiniz başıma...benim düşüncemde bu varmı ötesi....

ya ne alakası var hayret bişey...uyuşturucu kullanması hata ama yapmış bi cahillik napalım asalımmı milyonlarca insan kullanıyo bende üzülüyorum ama kadın kullanıp gidip birilerinimi doğramış allah aşkına ya elinizi vicdanınıza koyun ben sütten çıkma akkaşık demiyorum ama tek suçlu o diil...neler duyup izliyoruz zavallı genç kızı canlı canlı doğrayan insanlar var ve yakalanamadılar... bir anne evladını öldürüyo yüzsüzce tvde yalan söylüyo böyle gerçeklerimiz var bizim...deniz seki tek kendine zarar verdi zaten yaşadıklarıyla hatasının bedelini ödedi bu kadar üstüne gidilmesine karşıyım ben...

İyi ki kanunlarımız sizin gibi bu tip insanları savunmuyo direk cezasını veriyo ne olurdu halimiz yoksa...

harika kanunumuz var evet tecavüzcüler katiller bi süre yatıp çıkıyolar...cem gibi psikopatlar yakalanamıyo bazı insanlara el sürülemiyo deniz seki gibi bi insan için 24 yıl isteniyo çok adaletli.....

ben ettim allaha havale...ben düşüncemi yazdım hepiniz düşman kesildiniz başıma...benim düşüncemde bu varmı ötesi....

herkezin düşüncesine saygı göstermek gerek ozaman değilmi, sen bizimkilere tepki gösterince haliyle bizde sana gösterdik ne dedim ben herkez yorumunu yapar ve gider,sen bize akıl vermeye kalkıştın kusura bakma burdaki insanlar cahil insanlar değil neyin ne olduğunu çok iyi bilin insanlar::kahve:

X