deniz sekiye hapishanede ayrıcalık

Tabi arkadaşım haklısın normal her insanın başına gelebilecek şeyler
Bir yuvayı yıkmak(!)
Uyuşturucu kullanmak ve satmak(!)
Çok normal şeyler bunlar buyrunnnnnnnnn
O kadar şey yapsın bizler eleştirince acımasız olalım. vereliniortak

Hüsnü'nün işlerinin açılması yada Nazire Hanımın medyatik olması Deniz Seki'nin yuva bozan kadın olduğu gerçeğini asla değiştirmez.
Onun bir zamanlar katil olarak gördüğü Bayhan Gürhan bile ondan çok daha iyi durumda şuan.
Birde kendi çok iyi çok dürüstmüş gibi ortamı terketmişti.
Şimdi kendisi çok ama çok acınacak durumda :1closedeyes:
Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste :nazar:
Birde şimdi çok vicdanlı(!) olduğu için körlere kitap okuyacakmış kaydirigubbakcemile3

Bir de toplumda basi cekiyorlar boyle mi ornek oluyorlar, simge oluyorlar toplumumuza,
katiliyorum dusuncelerineturkbayragi

ben sadece sevgilileriyle hatırlıyorum birde jüri üyeliği var çok dobraydıya orada hüsnüde cabası zaten hüsnü şenlendirici deniz sekiden daha suçlu deniz seki olmazdıda başkası olurdu deniz sekide hüsnü olmazdıda başka bulurdu

deniz seki= yuva yıkan kadın=madde kullanan kadın=başkalarınada madde temin eden kadın+ her şey çok net deyilmi :tomato::tomato:

yorumları okudumda ne kadar acımasızsınız ya her insan hata yapabilir..ne insanlar görüyoruz kendi çocuğunu öldürüyo ..deniz seki napmış uyuşturucu kullanmış evli insanla beraber olmuş herkesinin başına gelebilir neler yaşadığını bilemezsiniz...bu kadar zalim olmayın..

napalım alkıslayalım tebrık edelım madalya takalım uygun olurmu sence?
uyusturucu kullanmıs çok güzel örnek oldu..
eger ınsanların takıp ettiği bırıysen dıkkat edeceksın kullanmak ve barındırmak yanı satmak kusura bakma bana ters ona alkıs tutmak..
evlı bırıyle ilişkısaı var..
ne aıleler yıkıldı bılıyomusunuz bu sebeble
ama pardon genede alkışlayalım sayın sekiyi..

ben yaptıklarını onayladığımı söylemedim yazılarımı iyi okuyun lütfen...her suçu kadınlara bulmayın öncelikle...deniz seki kimseye zorla uyuşturucu satmış diil arkadaşlarına temin etmiş tanıdık vasıtasıyla kullanmasalamış...o yuva düzgün yuva olsa adamın karısına saygısı çocuklarına sevgisi olsa karısını aldatıp tvlerde denizle yanyana gelmezdi...nazire kocasını gerçekten sevseydi çıkıp tvlerde boy gösterip reklam yapmazdı onuru kırılır kocasından gururlu bir şekilde ayrılırdı...bayhan olayında deniz seki haklı demiyorum cahillik yapıp konuşmuştu ama deniz seki adam öldürmeye kalkmadı kendini zehirledi onun gibi kendini zehirleyen çok sanat camiasında sadece o yandı benim söylemek istediklerim bunlar...yaşadığı sorunlu hayattan dolayı böyle şeylere yöneldiğini düşünüyorum herkes çok fazla üstüne gitti bunalıma girdi kadın..deniz sekiyi yargılamadan önce herkes düşünsün yaşamadan anlayamazsınız büyükte konuşmayın evet her insanın başına gelebilecek şeyler..allah düşürmesin..

siz bizim dediğimizi anlayamadınız galiba madde bağımlısı biri olan zaten potansiyel suç adayı günde kaç defa suç işlemek istermiş arif verimli bizzat söylemişti o zaman herkes masum ne güzel işle suçları masum ol oh maşallah herşeyin bir bedeli olmalı bence

ben yaptıklarını onayladığımı söylemedim yazılarımı iyi okuyun lütfen...her suçu kadınlara bulmayın öncelikle...deniz seki kimseye zorla uyuşturucu satmış diil arkadaşlarına temin etmiş tanıdık vasıtasıyla kullanmasalamış...o yuva düzgün yuva olsa adamın karısına saygısı çocuklarına sevgisi olsa karısını aldatıp tvlerde denizle yanyana gelmezdi...nazire kocasını gerçekten sevseydi çıkıp tvlerde boy gösterip reklam yapmazdı onuru kırılır kocasından gururlu bir şekilde ayrılırdı...bayhan olayında deniz seki haklı demiyorum cahillik yapıp konuşmuştu ama deniz seki adam öldürmeye kalkmadı kendini zehirledi onun gibi kendini zehirleyen çok sanat camiasında sadece o yandı benim söylemek istediklerim bunlar...yaşadığı sorunlu hayattan dolayı böyle şeylere yöneldiğini düşünüyorum herkes çok fazla üstüne gitti bunalıma girdi kadın..deniz sekiyi yargılamadan önce herkes düşünsün yaşamadan anlayamazsınız büyükte konuşmayın evet her insanın başına gelebilecek şeyler..allah düşürmesin..

Yani Deniz Seki sütten çıkma ak kaşık :nazar:

Bravo size vereliniortak

ya ne alakası var hayret bişey...uyuşturucu kullanması hata ama yapmış bi cahillik napalım asalımmı milyonlarca insan kullanıyo bende üzülüyorum ama kadın kullanıp gidip birilerinimi doğramış allah aşkına ya elinizi vicdanınıza koyun ben sütten çıkma akkaşık demiyorum ama tek suçlu o diil...neler duyup izliyoruz zavallı genç kızı canlı canlı doğrayan insanlar var ve yakalanamadılar... bir anne evladını öldürüyo yüzsüzce tvde yalan söylüyo böyle gerçeklerimiz var bizim...deniz seki tek kendine zarar verdi zaten yaşadıklarıyla hatasının bedelini ödedi bu kadar üstüne gidilmesine karşıyım ben...

şu karıyı bi elime verseler ilk önce bi güzel saçını başını yolar sonrada bi kaşık suda boğarım allahıma ahlaksız kötükedihüso

şu karıyı bi elime verseler ilk önce bi güzel saçını başını yolar sonrada bi kaşık suda boğarım allahıma ahlaksız kötükedihüso

neden sana bişeymi yaptı?yukarda yazdığım gibi genç kızı canlı canlı doğrayan pisliği evladını öldürüp tarlaya atan anneyi boğmak iste bence...

ya ne alakası var hayret bişey...uyuşturucu kullanması hata ama yapmış bi cahillik napalım asalımmı milyonlarca insan kullanıyo bende üzülüyorum ama kadın kullanıp gidip birilerinimi doğramış allah aşkına ya elinizi vicdanınıza koyun ben sütten çıkma akkaşık demiyorum ama tek suçlu o diil...neler duyup izliyoruz zavallı genç kızı canlı canlı doğrayan insanlar var ve yakalanamadılar... bir anne evladını öldürüyo yüzsüzce tvde yalan söylüyo böyle gerçeklerimiz var bizim...deniz seki tek kendine zarar verdi zaten yaşadıklarıyla hatasının bedelini ödedi bu kadar üstüne gidilmesine karşıyım ben...

Bu verdiginiz ornekler deniz seki olayini me$ru kilmaz, biz ne bunlari nede onu onayliyoruz, yanlis yanlistir bilmem anlatabildim mişakkıdı

onaylamayabilirsiniz ama kadının yaşadığı acılarla zevk almayın lütfen yok nazirenin yok çocukların bedduası geçiceksiniz bunları.. kadını günah keçisi yaptınız bravo düşene bir tekmede siz atın...umarım sizlerin yakınlarınızın başına gelmez bu tarz olaylar çok büyük konuşuyosunuz çok yargılıyosunuz....

onaylamayabilirsiniz ama kadının yaşadığı acılarla zevk almayın lütfen yok nazirenin yok çocukların bedduası geçiceksiniz bunları.. kadını günah keçisi yaptınız bravo düşene bir tekmede siz atın...umarım sizlerin yakınlarınızın başına gelmez bu tarz olaylar çok büyük konuşuyosunuz çok yargılıyosunuz....

Hasa buyuk konusmak ne haddime Allah yaniltmasin ama deniz seki bunu bayhana cok guzel yapmisti rencide etmisti o kadar insanin onunde ne demisler alma mazlumun ahini cikar aheste aheste, keser doner sap doner gun gelir hesap doner,
bunlari unutmamak lazim..turkbayragi

eğer o zaman bayhan mazlumsa adam yaraladığı için deniz sekide şimdi mazlum sizde onu rencide etmeyin allahın sopası yok ya unutmayın....büyük konuşmak ne haddime diyosunuz ama demediğiniz kalmadı kadına bu ne demek?

eğer o zaman bayhan mazlumsa adam yaraladığı için deniz sekide şimdi mazlum sizde onu rencide etmeyin allahın sopası yok ya unutmayın....büyük konuşmak ne haddime diyosunuz ama demediğiniz kalmadı kadına bu ne demek?

Istedigin gibi algilamakta ozgursun sekerim sen gorev edinmissin deniz i savunmayisengözlerimebaksanab

neden sana bişeymi yaptı?yukarda yazdığım gibi genç kızı canlı canlı doğrayan pisliği evladını öldürüp tarlaya atan anneyi boğmak iste bence...

benim şahsıma birşey yapmamış olabilir ama ahlaksız tavrıyla toplumuza iğrenç bi örnek evli bi adamla göğsünü göre göre ilişki yaşayan ve eroin bağımlısı ve bunun teminin başkalarına sağlayan bi insanın hangi sıfatla ve yürekle avukatlığını yapıyosunuz anlamış değilim nefretimi sorgulamak sizede düşmedi sevmiyorum ve yolarım iki iki dört eder ne oldu zorunamı gittinaniknanik

çok saçma herkezin kendine göre bu hayatta dertleri sıkıntıları var zaman zaman bunalımlar yaşıyoruz ama gidipte evli bi adama yapışıp kalmıyor yada uyuşturucu alkol gibi kötü alışkanlıklara yönelmiyoruz çok şükür allah herkeze irade diye bişey vermiş yok ben bunaldım kötü şeyler yaşadım ondan bunlara yöneldim diye bi mazeret savunulmak olmaz olamaz şakkıdı

yorumları okudumda ne kadar acımasızsınız ya her insan hata yapabilir..ne insanlar görüyoruz kendi çocuğunu öldürüyo ..deniz seki napmış uyuşturucu kullanmış evli insanla beraber olmuş herkesinin başına gelebilir neler yaşadığını bilemezsiniz...bu kadar zalim olmayın..

çok komik anca gülünür bu savunmaya:roflol:
kusura bakma canım bu herkezin başına gelmez ancak ahlaksız insanların allah korkusundan uzak insanların başına gelirsengözlerimebaksanab

X