Börekler Denenmiş Pratik Hazır Yufka Börek Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Hazır Yufka Börek Tarifleri '' hangileridir? (3 oy hakkı)

• Ankete Katılan
    388
  • Anket Kapalı .
48 saat diye biliyorum deynep .yani benim ariza için 48 yazıyor nette .ne zaman ariza için arasak tamirciler hep 2 gün diyor

Bende esin gibi geçen boşalttım 7 -8 saat dayanabildim soguk su yok hersey meydanda dayanamadım. Benim yaptığım zaman kurban öncesiyei hadi kimseye minnet etmeyeyim dedim bende dondurucu dq yok ayrıca ama olmadı hala akıtıyor. Benimki 16 seneyi doldurdu ömrü bitiyor bence

Aynı sorun bizde de olmuştu. En az 2 gün fişi çekili kapıları açık olması gerekiyor. Dondurucu kısmı buzlanma yaptıysa böyle oluyormuş. Serviste aynı bu uygulamayı yaptıracak çağırdığınızda.
Bir el feneri ile boşluklardan bakın buzlanma yapmış mı? Geçmiş olsun sorun çözülür umarım

Beni unutmamışsın Nevoşum teşekkür ederim yeni evin yeni düzenin hayırlı olsun çok güzel günleriniz olsun inşallah saatimi kurayım da unutmayayım bu sefer yarışmayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…