Börekler Denenmiş Pratik Hazır Yufka Börek Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Hazır Yufka Börek Tarifleri '' hangileridir? (3 oy hakkı)

• Ankete Katılan
    388
  • Anket Kapalı .
:KK25:

Eklentiler

• IMG_20240811_114304.jpg
    IMG_20240811_114304.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 21
48 saat diye biliyorum deynep .yani benim ariza için 48 yazıyor nette .ne zaman ariza için arasak tamirciler hep 2 gün diyor

Bende esin gibi geçen boşalttım 7 -8 saat dayanabildim soguk su yok hersey meydanda dayanamadım. Benim yaptığım zaman kurban öncesiyei hadi kimseye minnet etmeyeyim dedim bende dondurucu dq yok ayrıca ama olmadı hala akıtıyor. Benimki 16 seneyi doldurdu ömrü bitiyor bence o_O

Aynı sorun bizde de olmuştu. En az 2 gün fişi çekili kapıları açık olması gerekiyor. Dondurucu kısmı buzlanma yaptıysa böyle oluyormuş. Serviste aynı bu uygulamayı yaptıracak çağırdığınızda.
Bir el feneri ile boşluklardan bakın buzlanma yapmış mı? 🥹 Geçmiş olsun sorun çözülür umarım
Şimdilik düzeldi gibi. Fişi çekip arkasını elektrili süpürge ile süpürüp su püskürterek temizledik. Buzluğun arka kısmında buzlanma vardı deliklerden görünüyordu, eşim fön makinasını tutup eritti. Yaklaşık 12 saatte fişi çekilip kapalı kaldı, şuan soğutuyor değişmezse. Aynı işlemleri yaparız diye korkusundan bozulmaz herhalde 🤣🤣🤣

X