Demir ilacı kullanılmazsa ne olur ?

Siz yine çıkarıyorsunuz ben gazı da atamıyorum kaç gün ağladım sancıdan. Hiçbir şekilde fayda etmiyor yani. Kadın olmak çok zor
Of evet oda çok büyük sorun valla şu çocuk sağlıkla bir doğusunda başka bir şey istemiyorum vücudum artık benim değil bunu kabul ettim

Valla ben de eşime diyorum bu çocuk benim soyadımı alsın Cidden erkekler bu hamileliğin neresinde
Benim ki daha korkunç ben bir şey hissetmiyorum sen ne hissediyorsun nasıl duygulanıyorsun anlat diyot konudan o kadar uzak ahaha benim içimde bit bebek büyüyor göğüslerim olmuş kocaman vücudumda lekeler çıkmış hormonalrım tavan yapmış her şeye ağlıyorum bir de sen ne hissediyorsun anlat diyor

Komikler cidden. Haber vermesek haberleri bile olmayacak karın çıkana kadar başkanı kadar eziyete çocuğum gider de babasını daha çok severse çok üzülürüm

Ferritinin kaç olması gerekiyor yeterli demek için? Size 40-50lerde başlatmışlar benim 18, doktorum yeterli diyor :/

benim demir 155 hiç başlatırlar mı sence ? şu an 8+5 im
Anam ben farklarını hiç bilmiyorum, demir, demir bağlama kapasitesi, ferritin 3 değer var. Bana ilk başta demir ve demir bağlama kapasitesi bakılmıştı doktor iyi değerler gerek yok dedi. Diğer kan verdiğimde sadece ferritin bakılmış ona da iyi dedi.

Benim de kafam allak bullak oldu

Komikler cidden. Haber vermesek haberleri bile olmayacak karın çıkana kadar başkanı kadar eziyete çocuğum gider de babasını daha çok severse çok üzülürüm
Haha kesin babacı olurlar benim ki biraz eğlenceli bir tip ben biraz daha anaçım kesin babacı olacak

Doktora sormadan kullanmayınız tavsiye değildir bana doktorum bunu vermişti :
gyno ferro sanol
Artık önce bebeği düşünerek ne gerekiyorsa yapmak zorundasınız

Ferritine bakıyorlar sanırım. Benim demir bağlama falan 100 küsür çünkü. Bir de tam kan sayımında hemoglobin mi ne o önemi.

Doktora sormadan kullanmayınız tavsiye değildir bana doktorum bunu vermişti :
gyno ferro sanol
Artık önce bebeği düşünerek ne gerekiyorsa yapmak zorundasınız
Bu ilacı kürtajdan sonra kullanmıştım bu da aynıydı. Muhtemelen bütün ilaçlar aynı etkiyi yapıyor bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…