Deliriyorum Yardım

bazı şeyleri fazla dramatize ediyoruz bencee
Ben tam bir drama queenim.

Geçen yıl uzaktan tanıdığım genç birisi vefat etti o kadar etkilendim ki hala çocuğunu düşünüp kendi kendime kuruyorum ailesinin sosyal medyasına falan bakıyorum sonra kendi mi onların yerine koyuyorum falan dramatik şeyler düşünüyorum

evet karakterlerimiz çok benziyor buna hiper empati deniyor başkalarının yaşamış olduğu olaylardan ne derece etkilendiğini düşünmek kendini onun yerine koymak hayatlarının nasıl devam ettiğini düşünmek vs daha bazen kendimizdeki düğümü bile çözemiyorken bu karmaşanın içine girmekte çok doğru değil bence ama aşılmayacak bir şey olduğunu düşünmüyorum sadece denemiyoruz

Deniyorum ama aniden ansızın geliyor aklıma düşünceler engel olamıyorum buna

Beni mesela ayriligin ardindan barisma ve aski en yukseklerde yasama fikri inanilmaz heyecanlandiriyor ama yapi olarak kavgadan nefret ediyorum. Benim exlerde hep toxic ti. Suan tanistigim kisilerde hep bir sakinlik ve mantik ariyorum artik ki bu dusuncelerden kurtulayim. Farkindayim birseylerin ters gittiginin ama tam olarak nasil degistirebilirim bilmiyorum. Ayrica sevisme olayi bendede var. Cidden bana ve digerlerine verdigin cevabi okurken kendimi okuyomusum gibi geliyor hahaha. yasin kac merak ettim sshewolf

Mazoşist misin tedavi ol ...

Ruhsal acıdan hoşlanıyorsanız mazoşistsinizdir...

Bunlar da eminim gece uykuya dalmadan aklinıza geliyordur dimi hatta benim bazı rüyalarimdan korku/gerilim filmi bile olur.

hahajajakjs aynen barışma sonrası sevişmesi kadar zevk veren bir şey yok genel olarak full toxic sevmiyorum tabii ki ama sanki tartışınca ya da farklı bir olay olduğunda o insanla daha güçlü bir bağ kuruyormuşum gibi geliyo bi geliyo bi gidiyoo 25 yaşımdayım senn

Bunlar da eminim gece uykuya dalmadan aklinıza geliyordur dimi hatta benim bazı rüyalarimdan korku/gerilim filmi bile olur.
yok aklıma gelmiyor direkt senaryo bana ait kendim yazıp kendim oynuyorum ve sadece geceleri değil zamanın herhangi bi diliminde yapabilirim bunu. korku gerilim de güzelmiş denerim

Yorumları okurken şok oldum kendimi bildim bileli yaptığım bi şey nerdeyse 3-4 güne bir uymadan önce mutlalaka yaparım hatta ekstradan kendimin öldüğü çocuklarımın perperişan olduğu bi versiyonu da var bende, bunu nadir insanın yapmasına şaşırdım. Ağlaya ağlaya uyurum hatta sonrasında

ay yapmayın lütfen işte bir insan kasıtlı olarak neden bunu hayal ederki çocugunu bu şekilde görmek hayal etmek istemez mesela hiçbir anne bu artık bizim gibilerde kontrol dışı olan bir şey alışkanlık herhangi rutin bir şeymiş gibi

Bilmiyorum hiç hastalık olarak düşünmedim önceden beri öldüğümü sonrasında olanları hayal ederim çocuklar doğunca doğal olarak oraya eklendi, ben kötü düşündüm öyle olacak gibi düşünmüyorum çünkü bunlar kesin böyle olur yada keşke böyle olsa gibi değil tamamen farazi fanteziler

tabiiki de öyle dediğimiz gibi hayal dünyası işte bizimkisi bir tık sıkıntılı sadece bende hiç hastalık olarak düşünmezdim ama son zamanlarda bu iyice çoğalmaya ve benim hayaller ile ağlamalarım orantılı artmaya başladığında artık saçmalama dedim kendi kendime. sevgilim var mesela maşallah bebeği gibi seviyor beni aramızda bir problem yok ama ben bizi kavga ederken kaos içinde hayal ediyorum tıp buna çare bul acil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…