Değiştirmeye çalışan flört

Ne sarışınlıkmış arkadaş. Hep aynı model dallamaları bulması tesadüf mü?

Ne sarışınlıkmış arkadaş. Hep aynı model dallamaları bulması tesadüf mü?
iste tesadüf degil. baklava benim reelde de görüştüğüm sevdigim birisi. benim arkadasi olarak görüşüm saglikli bri ailede buyumemis böyle hisler - kendini eksik hissetmek vs onun güvenli alani olmus. o yuzden nerede kendisine bu duyguyu verecek- onu huzursuz ettirecek dallama var minnos kalbi gidiyor ona takiliyor. klasik "babasina benzeyen erkek bulma" durumu iste.

Evet bu doğru
Yalnız bakıyorum da şu an bulunduğum durum bile aslında ilerlemiş halim. Yoksa gerekirse kredi çeker o saçı boyatırdım. Şimdi ise çok net konuştum, sadece dedim acaba çok mu tepki verdim buraya sorayım dedim.

Adam yüzde yüz hatalı ama hala pişkin pişkin cevaplar verebiliyor. Sen de acaba çok mu tepki verdim diye düşünüyorsun. Bence az bile vermişsin. Bu işin şakayla falan alakası yok. İlk buluşmada sana dış görünüşünle ilgili dayatmalarda bulunuyorsa takıntıları olan saplantılı manyağın tekidir bu. Koşarak uzaklaş bu tiplerden. Seni olduğun gibi sevecek birini hakediyorsun.

Evet evett evet. Bu yorumu dikkate alınız

Zaten ona dedim ki “konuşma madem öyle” tutturdu sen hastasın tedavi ol bilmem ne falan. Sonra kapattı engelledi, ne olur ne olmaz diye ben de engelledim :)

Ben de sarışın bir kadınım. Bana da birisi sarı saç dikkat çekiyor, siyaha boya dedi. Ben de beni böyle görüp böyle beğendin, neden değiştirmeye çalışıyorsun? Sen beni daha az çekici hale getireceğini düşünüyorsun ama diğerlerine hala çekici gelebilirim. Neden kendi fikrinin bu kadar kapsayıcı olduğunu düşünüyorsun? Tam olarak kimsin de kanaat önderi gibi görelim seni demiştim.
Ve bir hafta bile olmamıştı, bunun üzerine bitirmiştim. Sonra çok ağladı kendisi, ardından çirkefleşti.
Valla iyi yapmışsınız, bunlara sakalını kes desen hopluyorlar. Kadının tüm görünüşünü değiştirmesini bekliyorlar.

Hayır zaten şöyle oldu, iki haftalık bir ilişki bile yok. Konuşmayı kestik, dün hortladı. Bakın bu mesajlar çarşamba günü geçti.

Çok uzatmışsın. Bu kadar drama gerek yok. Sana sarışın ol demesi kötü hissettirmemiş bile olsa bu onun karakterinin normal olmadığını gösteriyor. Sadece bu yüzden bitirmenden doğal bir şey yok.
Kimse senin ne yaşadığını bilmek zorunda değil evet. Kimse travmanı bilmek zorunda değil. Ama karakterli davranmak zorunda.

Zaten ona dedim ki “konuşma madem öyle” tutturdu sen hastasın tedavi ol bilmem ne falan. Sonra kapattı engelledi, ne olur ne olmaz diye ben de engelledim :)

Evet bu tip adamlara zayıflıklarını göstermeyeceksin. Bir kere yaptım saçım yandı demek ya isterdim de işte saçım yanacak diye korkuyorum bir anlama geliyor. Ben böyle beğeniyorum diyeceksin geçeceksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…