De gidi gebelik testi de...

canlarım malum hafta sonu giremiyom...kaçak göçek girdim,bizim herif saç traşına gitti...pztsi bol bol muhabbetle inş

nazım senin gibi öğrencim olsn 40 yıl borcum olsun

ewt ya haftasonu pek kimse olmuyor girende hemen çıkıo gelsin artık herkes güsel haberleriyle beraber

canlarım malum hafta sonu giremiyom...kaçak göçek girdim,bizim herif saç traşına gitti...pztsi bol bol muhabbetle inş

nazım senin gibi öğrencim olsn 40 yıl borcum olsun

ayyy şımardım :kedi::kedi:
kızlar yarın burda olamayacam haber vereyim dedim p.tesi görüşürüz hepinizi kocamanopuyorumnanaktan

aaaaaaa dünürcüm nie yoksun yaaa nerlerdesin ayrıcada hbr verdiğin için saol yoksa beklerdim seni :eek:

sa merhaba kızlar nasılsınzı benim canım çok sıkkın yaa ne yapacagımı da bilmiyorum size danışayım dedim. canlarım eşimle beraber oldugum şu son zamanlardaa karınım şişiyo kasıklarım ağrıyo aşırı bi gazım oluyo çok korkuyorum ablamla görüşdüm belki iltahaplanma olmuşdur dedi doktora git hemen diyo ama ben çok korkuyorum doktora da gitmek istemiyorum ama gitmeden de ne yaapabilirim ki offf yaaaa ben anne olamayacakmıyım böle düşünmek de istemiyorum ama ne yapacagımı bilmiyorum

canım hemen aklına kötü şeyler getirmede düşünmede ablan sadece tahmin yürütmüş kii dediği doğru bile olsa nolcak sanki bendede iltihap vardı hapla fitil verdi okadar korkma bence bi doktora git bişi varsa bile erkenden tedavini olursun canımopuyorumnanaktan

:1rolleyes:
Şeniz benim içinde artık iş daha çekilir hale geldi sizler sayesinde,saat bir türlü geçmek bilmezdi şimdi vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum hihoyyyt

Dünürcüm aynı şeyler benim içinde geçerli..vakit öyle bi geçiyoki sizlerle yazışırken anlamıyorum.bi de hep muhabbetin en koyu olduğu zamanlarda mesai bitiyo o da kötü oluyo..eskiden mesaiden biraz çalardım erken çıkardım şimdi sürekli geç çıkıyorum vallahi...:teytey:

sa merhaba kızlar nasılsınzı benim canım çok sıkkın yaa ne yapacagımı da bilmiyorum size danışayım dedim. canlarım eşimle beraber oldugum şu son zamanlardaa karınım şişiyo kasıklarım ağrıyo aşırı bi gazım oluyo çok korkuyorum ablamla görüşdüm belki iltahaplanma olmuşdur dedi doktora git hemen diyo ama ben çok korkuyorum doktora da gitmek istemiyorum ama gitmeden de ne yaapabilirim ki offf yaaaa ben anne olamayacakmıyım böle düşünmek de istemiyorum ama ne yapacagımı bilmiyorum

ayaklarını farkına varmadan üşütmüş olabilirsin bu kadar endişelenme,çok tereddüt yaşıyorsan bir doktora git,illaki verdiği tedaviyi kabul etmek zorunda değilsin en azından görün ne varmış söyler sana.bende de gaz sorunu sağ kasığımda ağrı ve karnımda şişkinlik başladı bugün,geçen gün dikkat etmemiştim ayaklarımı üşüttüm ondan kaynaklanabileceğini düşündüğüm için problem yapmıyorum.belkide yediğim içtiğim bişey gaz yapmış olabilir onun sancısıda kasığa vuruyordur.bir kaç gün yediğine içtiğine dikkat et kendini sıcak tut eğer geçmezse bi doktora gidersin,en fazla ilaç verecektir sana dert etme bu kadar a.s.

a.s.

teşekkür ederim cevabın için dünürcüm..ama hala akıntı muhabbetlerinden pek birşey anlayamadım..neysssseeee hayırlısı bakalım..a.s.

rica ederim dünür ne demek lafı bile olmaz Şeniz
akıntı herzaman farkedilir düzeyde çok olmuyor,aynı yumurta akına benziyor.bununla ilgili birkaç detayı özeline yazıyorum,bakarsın canım a.s.

merhaba kıssslaaar nerelerdesiniz...................
sier im ayaklarını üşütmüssün bencede.........üzme bizide kendinide:gitme:
ama hem kendini hem bizi rahatlatmak için gidiversen dr a hı?

iyiyim kız dünür sen nasılsın.ben biraz heyecanlıyım eşim spermiyogram testi yaptırmaya gitti.........ALLAH ım inşallah problem çıkmaz:Saruboceq:
sen nasılsın?

iyiyim şeker dünürcüm inş. problem çıkmaz ne zaman belli olcak aslında çok uykum var gecede geç yattım ama bi bakayım dedim baktım sen varsın yatmadım ama uyuya kalırsam şaşmamirmirmirmir

X