De gidi gebelik testi de...

iyiyim canım aynı işte
sakın ağladığını duymayalım:eek:klava:
kızlar laf aramızda sizi özlemesem işe gelmem opuyorumnanaktan
kocişimde onu özledim sanıyokaydirigubbakcemile3

Ya kızlar bişi sorcam..hani ben şimdi bu mesajı yazıyom ya gönderiyom.sonra mesajımı okuyom sayfadan..ondan sonra sizinkileri okuyabilmek için hamilelik belirtileri yazıyo ya en üstte oraya tıklıyom ordan bizim topiği tıklıyom anca öle okuyabiliyom en son yazılanları..ya acaba bunun daha kısa pratik bi yolu yada nebileyim bi tuş filan varmı..sürekli, sayfaya gir çıkkk gıcık oluyom uzun iş gibi...ne diyonuzz??

iyiyim canım aynı işte
sakın ağladığını duymayalım:eek:klava:
kızlar laf aramızda sizi özlemesem işe gelmem opuyorumnanaktan
kocişimde onu özledim sanıyokaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol:
özlüyoruz canım gel sen,hem eniştenin hem de bizim gönlümüz olsun
sana dünür de buldukvereliniortak

Ya kızlar bişi sorcam..hani ben şimdi bu mesajı yazıyom ya gönderiyom.sonra mesajımı okuyom sayfadan..ondan sonra sizinkileri okuyabilmek için hamilelik belirtileri yazıyo ya en üstte oraya tıklıyom ordan bizim topiği tıklıyom anca öle okuyabiliyom en son yazılanları..ya acaba bunun daha kısa pratik bi yolu yada nebileyim bi tuş filan varmı..sürekli, sayfaya gir çıkkk gıcık oluyom uzun iş gibi...ne diyonuzz??

aynen canım cevabı bulursan bana da haber et emi

ben de f5 e basıyom anca...sayfa yenilemek gerekiyo sürekli:umursamaz:

yok anacım boynumuz kıldan ince:kedi:

Heee aferiimmmm hep böle olun..harçlıkları almayı biliyonuz bunlarada ses etmek yok..

Gazicim sana sormuştum bizim kızlardan hangisi kız hangisi erkek anası olacak diye? ne diyosun? bu konu sana ait biliyon kaydirigubbakcemile3

yaa kusura bakmayın bi yandanda yemek yapıorum valla hızına yetişeiorum nazcım ben dünürlüğü kabul ettimde tabi sen beni dünür olarak ister misin bilmioum

Heee aferiimmmm hep böle olun..harçlıkları almayı biliyonuz bunlarada ses etmek yok..

Gazicim sana sormuştum bizim kızlardan hangisi kız hangisi erkek anası olacak diye? ne diyosun? bu konu sana ait biliyon kaydirigubbakcemile3

kıss üçüncü gözüm kapandı galiba...
yine motora binmem gerek:roflol::roflol:

X