De gidi gebelik testi de...

aaa bak şimdi erkek anası olaraktan tabiiki benim adım verilir torunuma dimi dünürcüm itiraz etmezsin heralde..

olmazzzzzz,kızı doğuran benim toruna doğuracakta benden çıkacak olan sana noluyo :mymeka:
senin oğlan tarlayı ekip çekilecek,bizim gız tarlayı önce nadasa çekecek,belleyecek,tohuma hazırlayacakda senin oğlan gelecek ekip gidecek,sonrasında mahsülü toplamak yine bizim gıza düşüyo.
şimdi sen söyle dünürüm olurmu hiç senin dediğin?? :roflol:

O zaman kura çekeriz dünürüm şansa artık napalım..Bak ne kadarda anlayışlı bi kaynanayım görüyon..:hulya:

sierim allah yardımcın olsun,derinimin kızı pek nazlı....bu işten gene biz zararlı çıkacaz:teselli:

sierim allah yardımcın olsun,derinimin kızı pek nazlı....bu işten gene biz zararlı çıkacaz:teselli:

Sorma şekerim duymasın ama benim dünür pek fena kızıda böle olmaz inşallah..bizim oğlan şapa oturmasın sonaa..sus çaktırma duymasıınn...ehehem ehem ne diyoduk gazicim benim dünürüm var ya öle göründüğü gibi değildir kedi gibidir biliyon kendide öle sölüyo..:1ninca:

kaplanların da kedigillerden olduğunu düşünürsek haklısın toprağıma.s

O zaman kura çekeriz dünürüm şansa artık napalım..Bak ne kadarda anlayışlı bi kaynanayım görüyon..:hulya:

canım benim,vallahi benim gız çok şanslı senin gibi bir kaynanası olacak.1 saattir zorluyom bozmuyon hiç kendini.senin adını veririz dünürüm ne gerek var kuraya.sen gibi kaynanaya can kurban a.s. Şeniz
diyordum kiii birde ne göreyim

hee kız analarınaa ölüümmmmmmm kötükedihüso:roflol:

bu ne gızzzzzzz ??? :mymeka:

:roflol::roflol: yok yookkk ben onu sana demedim dünürümm..gazicimi azcık gaza getiriyodum da aramızda kalsın..

napsın kızceğiz ben zorladım:sm_confused:

Buarada merve arkadaş bizden korkup kaçtı galiba nereye düştüm ben diye :roflol: deliler topiğine geldiğini bilmiyo tabii kaydirigubbakcemile3sositosositosırnaşık şey:sm_cool:

Buarada merve arkadaş bizden korkup kaçtı galiba nereye düştüm ben diye :roflol: deliler topiğine geldiğini bilmiyo tabii kaydirigubbakcemile3sositosositosırnaşık şey:sm_cool:

allah akıl fikir versin bunlara diyip gitmiştir canım ne yapsın :roflol: :roflol:

kızlar müsadenizi istiyorum,sohbet çok güzel ama gitmek zorundayım.hepinizi çok öpüyorum a.s.
dünürüm sen endişe etme senin adını veririz toruna,sier güzel isim :roflol:
bende o kadar cadı değilimdir onlar seni deneme aşamasıydı,ister sor bak benim kaynanama beni kötükedihüso
:roflol: :roflol: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…