De gidi gebelik testi de...

ooyyyyy oyyyy kıs senle baş edilmez,oğlana da takı istiyon mu sendelikafadulden

yok gülüm mesele takı değil, biz mis gibi teze hurma vercez derken kereviz tutuşturmayalım ellerine ondan korkarım :roflol:

aaa bak ben onu hiç düşünmedim dünürr..kız ağzından yel alsın sözmü kalır o durumda aaa..bizde gaziliyle cngmn nin kızlarını alırız seçenek çok bizde hihoyyyt

olmazzzz, söz verdik bi kere.biz kestirtmeyiz baştan anlaşalım,sizin oğlan çok rahatsız olursa sizinki bi operasyon geçirsin artık :roflol: :roflol:

bayram harçlığı mevzuuna döndü bu iş,gene bize kalmış ihaleakannehirakannehir:1shok:

sen demedinmi yerimden kalkamıyom,oram bırak kırık diye?? anası çürük babası çürük yapcanız kızda belli şimdiden, gül gibi damatlarınız olcak daha ne istiyon ?? :mymeka:

Anaaa dünür sen pek iyi değilsin anladım ben..korkutuyon beni kıss..ben oğluşumun şeyini kestirtmeeemmmmmm süprizzzzz

sen demedinmi yerimden kalkamıyom,oram bırak kırık diye?? anası çürük babası çürük yapcanız kızda belli şimdiden, gül gibi damatlarınız olcak daha ne istiyon ?? :mymeka:

pes bacuuuumakannehir,gıss bizim çürüğümüz sonradan oldu amaaaa....
inş geçecekkk,hem biz geçince yapcaz şimdi değil:dilcikar:

kedileri pek severim heeee...virdim gızımı hayrını görkaydirigubbakcemile

saol bacum aldım gızını,
biz bu ay nüfus patlaması yaracatacaz derken iş nerlere geldi,
herkes birbirine gız alıyo oğlan veriyo,kim kimin gelini kimin damatı karıştı iyice yaa akannehir
bu gidişle toplu nikah yapcaz herhalde, kimin gızı kimin oğluna denk gelirse,kapan kapana :tomato:

Ooooo gazicim sen kızını vermişin..bi dakka şimdi benim kafam karıştı ben kimin kızını alıyodum bu arada yavvv..benimki oğlan dı dimi ??

ben doğuramazsam kız oğlan hepsini alacam

Bu tam bayram harçlığı işine döndüüü yahuu..yine sapıttık biz..anlaşıldı..akannehir

Ooooo gazicim sen kızını vermişin..bi dakka şimdi benim kafam karıştı ben kimin kızını alıyodum bu arada yavvv..benimki oğlan dı dimi ??

kimse oğlununkini kestirmeye yanaşmayınca en iyisi bi de kız doğuram dedimalkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…