De gidi gebelik testi de...

ben daha markete gidip elma bile alamadım...
hayırlısıyla bi gelselerdi,şakalaştık şimdi ama ilerde rabbim bu şakayı çıkarır inş önümüze:Saruboceq:

siercim senin yeni dünür şimdiden yan çizmeye başladı,gel gülüm sen benimle anlaş ben sana kız doğururum,internetten şu kız çocuğa hamile kalma pozisyonlarını iyice bi öğreneyim bu ay uygularım :jeyyar:

bu laf bütün müdürlerin diline pelesenk olmuş herhalde :roflol: :roflol: :roflol:
kendileri ekders gitmesin diye izne bile çıkmazlar ama :roflol:

he valla, o ne ki,bizimkisi hamile bi arkadaşın seçmeli dersini aldı sırf sınavı notu yok uğraşmasın diye,kızcağız şimdi 6 aylık karnıyla iki okula gidecek:mymeka:

siercim senin yeni dünür şimdiden yan çizmeye başladı,gel gülüm sen benimle anlaş ben sana kız doğururum,internetten şu kız çocuğa hamile kalma pozisyonlarını iyice bi öğreneyim bu ay uygularım :jeyyar:

ama sen bana erkek olursa seninkini kestiririzz dediiiiinnnnn bende korktuuuummm mirmirmirmir kız doğurcan dimi tamam o zaman taktikleri öğren kızını doğur ben talibim zaten :hulya:

slm kızlar ben yeniyim konunuza cok vakıf olamadım ama hemen atladım bu işi de yeni öğreniyorum
hoşgeldin canıma.s.
konumuz başta benim idrar testinin azizliğine uğramamla başladı,sonra buradaki arkadaşlarla dost olduk,sağolsunlar insanda sıkıntı gam keder bırakmıyolaropuyorumnanaktan

slm kızlar ben yeniyim konunuza cok vakıf olamadım ama hemen atladım bu işi de yeni öğreniyorum

Merhaba merve hoşgeldin sen bize pek bakma biz burda arkadaşlarla arada böle takılıyoz gülüp dalga geçiyoz işte anlayacağın..
Sende hamilelik düşünenlerdensin sanırım..durumlar ne?

ama sen bana erkek olursa seninkini kestiririzz dediiiiinnnnn bende korktuuuummm mirmirmirmir kız doğurcan dimi tamam o zaman taktikleri öğren kızını doğur ben talibim zaten :hulya:

hadiiii bakalım şimdi dön baştaki hesaba ....cngemn allahtan kızını verecek bana,yoksa açıkta kalacam:roflol:

hoşgeldin canım,
konunun aslı idrar testinin azizliği (gazilinin dediği gibi) içeriğini bende hala çözmeye çalışıyorum :uhm:
kim kimin gızını alıyodu yaaa, bittimi o konu??? :uhm:

ohoooo ne diyon bacım sen millet hamileliği bırakmış kız erkek olayına geçmiş biz hala ayakta uyuyoz :roflol:

Evet dünürüme katılıyom biz geride kalmışız..geçen bende bişeyler okudum paylaşayım hemen..ilişkiden sonra kadın yatağında sağ tarafına yatarsa erkek olurmuş bebeği..diğer tarafta ise kız olurmuş..bunu denemişler yumurtalıkla ilgili bi açıklamasıda vardı ama tam hatırlayamadım şimdi..yanin bunun gibi şeyler daha yazıyodu ama tam okuyamamıştım..

ohoooo ne diyon bacım sen millet hamileliği bırakmış kız erkek olayına geçmiş biz hala ayakta uyuyoz :roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

başka çaremiz yok,ablalarımız öğretecek artıkın...
yaw iyi hoş tabi de tam uygulayacam,oram buram çürük,o geçince eşim kaçacak,onu kıstıracam yumurtam çoktaaaan çatlamış olacak,gerçekten zormuş bu iş...tutturana helalll olsun

Evet dünürüme katılıyom biz geride kalmışız..geçen bende bişeyler okudum paylaşayım hemen..ilişkiden sonra kadın yatağında sağ tarafına yatarsa erkek olurmuş bebeği..diğer tarafta ise kız olurmuş..bunu denemişler yumurtalıkla ilgili bi açıklamasıda vardı ama tam hatırlayamadım şimdi..yanin bunun gibi şeyler daha yazıyodu ama tam okuyamamıştım..

kız sırt üstü yatarsan da mazallah:roflol::roflol:

gördünmü bak millet çözmüş olayı,bu kadın doğum uzmanları gelsinlerde burada doktora yapsınlar,hamile kalacanda 4 ay sonra sana cinsiyet söyleyecekler,4 ay sonra bende söylerim cinsiyeti mesele hamile kalmadan cinsiyetini söylemekte dimi?? :roflol: :roflol:

sen merak etme dünürüm ben hemen başlıyorum sola yatmaya :roflol:

gördünmü bak millet çözmüş olayı,bu kadın doğum uzmanları gelsinlerde burada doktora yapsınlar,hamile kalacanda 4 ay sonra sana cinsiyet söyleyecekler,4 ay sonra bende söylerim cinsiyeti mesele hamile kalmadan cinsiyetini söylemekte dimi?? :roflol: :roflol:

sen merak etme dünürüm ben hemen başlıyorum sola yatmaya :roflol:

iyi tamam bu durumda bende sağıma yatıyorum..sağa yatamasamda katlanırım artık napalım..
Gazilicim bence sırt üstü yatmamakta fayda var ne olur ne olmas zaten ben istesemde hayatta sırtüstü yatıp uyuyamam o yüzden yırttım ben..:roflol:

heee,ben nasıl yatacaktım şimdi,sağa dimi,solum yaralı zati,her şey tamam da bu yatış şekli o işi yaptıktan sonra,amannn o da küçük bi detay atlasak olur heraldekaydirigubbakcemile5

X