De gidi gebelik testi de...

kızlar müsadenizi istiyorum,sohbet çok güzel ama gitmek zorundayım.hepinizi çok öpüyorum a.s.
dünürüm sen endişe etme senin adını veririz toruna,sier güzel isim :roflol:
bende o kadar cadı değilimdir onlar seni deneme aşamasıydı,ister sor bak benim kaynanama beni kötükedihüso
:roflol: :roflol: :roflol:

öpeyim o zamanopuyorumnanaktan

Olsun yaa ben böle mutluyumm oohhhhhhh deliliklerle rahatlıyom valla..e zaten burdaki herkesin işi amacı belli beklemedeyiz yanii..hele bide müjdeler bir bir gelsin deymeyin keyfimize o zaman..:dance::sm_cool:sırnaşık şeyhihoyyytzemuszemuskaydirigubbakcemile2

kızlar müsadenizi istiyorum,sohbet çok güzel ama gitmek zorundayım.hepinizi çok öpüyorum a.s.
dünürüm sen endişe etme senin adını veririz toruna,sier güzel isim :roflol:
bende o kadar cadı değilimdir onlar seni deneme aşamasıydı,ister sor bak benim kaynanama beni kötükedihüso
:roflol: :roflol: :roflol:

Biliyom dünürüm kaynanana sormama gerek bilem yok merak etme sen..
Bizde seni öptük ii akşamlar görüşmek üzere a.s.

Olsun yaa ben böle mutluyumm oohhhhhhh deliliklerle rahatlıyom valla..e zaten burdaki herkesin işi amacı belli beklemedeyiz yanii..hele bide müjdeler bir bir gelsin deymeyin keyfimize o zaman..:dance::sm_cool:sırnaşık şeyhihoyyytzemuszemuskaydirigubbakcemile2

asıl o zaman manisa yolu gözükür bize,bize ayrı oda verirler,kalabalığız ne de olsaalkisalkisalkis

Gazilicim malum benimde mesai bitti..öpüldün tatlım kendine iyi bak emi..gerçekten iyi bak ama..yaraların için yanii..inşallah en kısa zamanda geçerler hemşom..

İİ AKŞAMLAAARRRRR :teytey:

Gazilicim malum benimde mesai bitti..öpüldün tatlım kendine iyi bak emi..gerçekten iyi bak ama..yaraların için yanii..inşallah en kısa zamanda geçerler hemşom..

İİ AKŞAMLAAARRRRR :teytey:

öptüüüüüm gülüm sağol canım benima.s.

günaydın kızlar dün alımışsınız kızları vermişsiniz oğlanları ama benim dürümüm kim şimdi karıştırdum valla

günaydın kızlar,nasılsınız?
yeni eğitim öğretim yılın hayırlı olsun canım :1hug:
senin de bacuum,senn de
sağol canım benim,ben başlayamadım ki kıs,10 gün rapor verdi pansumana gittiğimiz hastane,allahtan önceki gün verilen 5 günlük raporu işletmedim sevke

gülüm,ders dışı egzersizlerin planları en son ne zaman teslim ediliyo idareye,bütün işlerim aksadı:çok üzgünüm:

GAZıLıM çok geçmiş olsun canım ya...................çok üzüldümmafoldumben
çok iyi bilirim o kaza psikolojisini eşim 4 aydan fazla yatağa mahkum kaldı ama şimdi çok iyi...........
çok şükür iyisiniz ama pansumanına dikkat et........
yahu ben harçlık mevzuunu kaçırdığım gibi dünür olmayıda kaçırmışım yahu...........
ama ben bilirim yapacağımıkötükedihüsokötükedihüso
harem kuracam ben oğluşumakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

GAZİLİM çok geçmiş olsun canım ya...................çok üzüldümmafoldumben
çok iyi bilirim o kaza psikolojisini eşim 4 aydan fazla yatağa mahkum kaldı ama şimdi çok iyi...........
yahu ben harçlık mevzuunu kaçırdığım gibi dünür olmayıda kaçırmışım yahu...........

ana yüreği işte:roflol::roflol:
sağol canım eğer 81liysen çok da zararlı sayılmazsın harçlık mevzunda hatta karlı bile sayılırsına.s
he,sen haremi kur,ben de getireyim oğluşumu:jeyyar:

GAZİLİM çok geçmiş olsun canım ya...................çok üzüldümmafoldumben

sen nasılsın canım benim,baya bi girmedin topice özledim kısssopuyorumnanaktan

senin de bacuum,senn de
sağol canım benim,ben başlayamadım ki kıs,10 gün rapor verdi pansumana gittiğimiz hastane,allahtan önceki gün verilen 5 günlük raporu işletmedim sevke

gülüm,ders dışı egzersizlerin planları en son ne zaman teslim ediliyo idareye,bütün işlerim aksadı:çok üzgünüm:

kuusra bakma bitanem,bugün malum çok yoğunum,şimdi gördüm esajını.
en kısa zamanda vermeye çalışırsan iyi olur canım,ne kadar geç verirsen o kadar geç gelir egzersiz onayın,egzersiz ücretinide almaya o kadar geç başlarsın.

sen nasılsın canım benim,baya bi girmedin topice özledim kısssopuyorumnanaktan

iyiyim canımcım.bayramdada çalıştık ama 2 gündür işe gelmiyodum.........vallaha eşime postayı koydum ev kadını olmayı özlemişim yahu...........ben gelmiyorum kocacım sana güle güle hayırlı işler dedimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

eve geldiğinde yemekleri görünce oda memnun oldu......

şimdi haftada 4 gün gidicem 3 gün evimde olucam............

oh be yaşasın kadın olmak........çalışmaya öyle kaptırmışızki evimde 2 aydır yemek pişmiyo.........
hayat hepimizi öyle esir almış ki............

kuusra bakma bitanem,bugün malum çok yoğunum,şimdi gördüm esajını.
en kısa zamanda vermeye çalışırsan iyi olur canım,ne kadar geç verirsen o kadar geç gelir egzersiz onayın,egzersiz ücretinide almaya o kadar geç başlarsın.

sağolgülüm ya,benim korkum raporum bitince versem onay gelip gelmeyeceği

iş kadınısın anacım yoğun olacaksın tabüüüsositososito

iyiyim canımcım.bayramdada çalıştık ama 2 gündür işe gelmiyodum.........vallaha eşime postayı koydum ev kadını olmayı özlemişim yahu...........ben gelmiyorum kocacım sana güle güle hayırlı işler dedimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

eve geldiğinde yemekleri görünce oda memnun oldu......

şimdi haftada 4 gün gidicem 3 gün evimde olucam............

oh be yaşasın kadın olmak........çalışmaya öyle kaptırmışızki evimde 2 aydır yemek pişmiyo.........
hayat hepimizi öyle esir almış ki............

sevindim canım senin adına,tabi ya...kadın olmak çok zor,erkeklerin tek işi var bizim üç.
dışaqrda çalışıyoz,ev kadınlığı yapıyoz,bi de ayak işlerine koşuyoz,faturaydı kiraydı,alışverişti,iyi yapmışın kıs,maddi olarak seni zorlamayacaksa ne gerek var o kadar kendini yormanasüprizzzzz

sağolgülüm ya,benim korkum raporum bitince versem onay gelip gelmeyeceği

iş kadınısın anacım yoğun olacaksın tabüüüsositososito

herhangi bir zamanda verebilirsin canım,egzersizlerin belli bir dönemi yok,1 ay sonra egzersiz yapmaya karar verdin topladın öğrencilerini,milli eğitim sana dönemi geçti onaylayamayız demez ama sen planda tarihi bugünden başlatıp 1 ay sonra onaya gönderirsen onaylamazlar,onayladıkları taktirde sana o günden itibaren egzersiz ödenme hakkı vermiş olurlar.yani onaya gönderdiğin tarih ile plan tarihlerin arasında bir çelişki olmadığı sürece sorun yaşamazsın gülüm.
benim fikrim sen hazırla şimdiden planını,ver okuluna,göndersinler onaya şimdiden çünkü egzersiz onayları geç çıkıyor.kesecek egzersiz ücretini okulun kessin (raporlu olduğun dönemleri),bu egzersiz işi biraz kıl iş açıkcası,maliye bile bazen sorun çıkartıyor yok onay tarihinden geçerli veririm beni alakadar etmez plan tarihi diye ki geçen sene benim eşimin 2 haftasını yediler,onaydan 2 hafta sonra çıktı ve 2 hafta sonrasının tarihini atmışlar (onay tarihi olarak) 2 hafta egzersiz yapmış olmasına rağmen ücretini vermediler.
diyeceksinki herşey para demek değil hocanım sırnaşık şey
ama hak var hukuk var emek var değilmi güzel bacım :hulya:
aceleden pek bi karmakarışık yazıvermişim, daha sonra detaylı konuşuruz gülücüğüm a.s.

X