De gidi gebelik testi de...

:roflol::roflol::roflol:

neyse gülüm ya şaka bi yana gerçekten üzüldüm,allah korumuş sizleri
inşallah bir daha böyle bir talihsizlik yaşamazsınız
bu ay bol bol dinlen önümüzdeki ay artık açığı kapatırsın,
sabah öğlen akşam ikindi ne zaman denk getirdin artık adamı kıstır köşeye kaydirigubbakcemile3 bu ayın açığını kapat

dünürüm takı dedik sustun kaldın ????
tamam sorun çıkarmıcaz dedikde gusguruda gızı göndercek değiliz herhalde sositososito

neyse gülüm ya şaka bi yana gerçekten üzüldüm,allah korumuş sizleri
inşallah bir daha böyle bir talihsizlik yaşamazsınız
bu ay bol bol dinlen önümüzdeki ay artık açığı kapatırsın,
sabah öğlen akşam ikindi ne zaman denk getirdin artık adamı kıstır köşeye kaydirigubbakcemile3 bu ayın açığını kapat

allah razı olsun canım...benimki şimdi iyi günlerini yaşıyo ama 10 gün sonraaa:jeyyar:

dünürüm takı dedik sustun kaldın ????
tamam sorun çıkarmıcaz dedikde gusguruda gızı göndercek değiliz herhalde sositososito

kaydirigubbakcemile3 Yok şekerim buradaydım biz üstümüze ne düşüyosa yaparız evelallah siz merak etmeyin..benim kızım senin oğlun olursaaa o zaman da sen düşünn dünürcüm..:kahve:

kaydirigubbakcemile3 Yok şekerim buradaydım biz üstümüze ne düşüyosa yaparız evelallah siz merak etmeyin..benim kızım senin oğlun olursaaa o zaman da sen düşünn dünürcüm..:kahve:

onu düşünürüm düşünmesinede ya ikimizinde oğlu olursa akannehir
söz sözdür napam vercez artıkın :roflol:

onu düşünürüm düşünmesinede ya ikimizinde oğlu olursa akannehir
söz sözdür napam vercez artıkın :roflol:

aaa bak ben onu hiç düşünmedim dünürr..kız ağzından yel alsın sözmü kalır o durumda aaa..bizde gaziliyle cngmn nin kızlarını alırız seçenek çok bizde hihoyyyt

aaa bak ben onu hiç düşünmedim dünürr..kız ağzından yel alsın sözmü kalır o durumda aaa..bizde gaziliyle cngmn nin kızlarını alırız seçenek çok bizde hihoyyyt

bayram harçlığı mevzuuna döndü bu iş,gene bize kalmış ihaleakannehirakannehir:1shok:

X