De gidi gebelik testi de...

Napalım acıcık katlancaklar sonuçta hayırlı bi iş yapıyos dimi amaaa

katlanırlar canım niye katlanmasınlar ama siz yinede bi uyarın asın kapıya, idskolarda vardı ya içerideki yüksek ses geçici bir süre duyma bozukluğuna yol açabilir :roflol: :roflol:

Ayyy kıyamam ben sanaaaa..şaka yaptım ben sana :teselli: :1hug: hemende ağlarmışşşşş... tamam hadi bayramda harçlık vercem tamam..vereliniortak

öpeyim ablacım uzat elini:içelim:
tabi maaşı aldık dağıtacak yer arıyozkaydirigubbakcemile3

toprağım gelecek misin bayramda izmire:dance:

Yok hemşo yaa geçenlerde bizimkiler burdaydıı..bi de bu bayram tatil filan yok biliyon..bende hakkımı kurban a saklayayım diyorum..zaten genelde öyle yapıyoz bi bayram burda bi bayram izmirde yiz..

Kıss sendemi küçüksün bendenn..ooo yandık valla bizz.. :hulya:

:roflol: :roflol: :roflol:aman bunalıma falan girersin,1 yaş var aramızda,30 um bende ama araya sıkıştırıver beni nolurki,30 um diye benim harçlık almaya hakkım yokmu :çok üzgünüm:

Yok hemşo yaa geçenlerde bizimkiler burdaydıı..bi de bu bayram tatil filan yok biliyon..bende hakkımı kurban a saklayayım diyorum..zaten genelde öyle yapıyoz bi bayram burda bi bayram izmirde yiz..

he valla toprağım,biz de de çarşamba iş başı:1no2:

:roflol: :roflol: :roflol:aman bunalıma falan girersin,1 yaş var aramızda,30 um bende ama araya sıkıştırıver beni nolurki,30 um diye benim harçlık almaya hakkım yokmu :çok üzgünüm:

yaşasın....ver elini öpeyim senin de ablacımmm....sermayeyi doğrulttuk desenealkisalkisalkisalkisalkisalkis

selam ben geldimm sier senmi dagıtıyon haşlıkları bende 24 üm bana da verin hemde hepinizden istiyom ben:))

yaşasın....ver elini öpeyim senin de ablacımmm....sermayeyi doğrulttuk desenealkisalkisalkisalkisalkisalkis

selam ben geldimm sier senmi dagıtıyon haşlıkları bende 24 üm bana da verin hemde hepinizden istiyom ben:))

heyyytttttt noluyoz,sizde çok uyanık çıktınız haa :mymeka: bizim memlekette küçükler verir harçlığı,öpem kızlar Şeniz :roflol: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…