De gidi gebelik testi de...

bütün ödevlerini yap öle git canımm memleketekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben yapacam canım benim ama bu ikili çalışma biliyon, ben çalışacam derim o itiraz eder...
kıss benimkinin öğrenciliği de böyleymişşş,hiç ödev yapmazmışş,tembel tenekem benimopuyorumnanaktan

bak siercim herkes tam gaz çalışmada sende tam gaz devam ediyon dimi çalışmalara yani artık bu ay müjdeleri patlatalım arka arkaya

Ahh canım reglim bugün bitti daha..ama bekleyinn benideeeeeeeee geliyommm tüm hızlaaaa :jeyyar: bu ay acayip enerjikim bal-tarçın-çörekotu-incir suyu derken beni kimsem durduramazzz heyyyttt..

Ahh canım reglim bugün bitti daha..ama bekleyinn benideeeeeeeee geliyommm tüm hızlaaaa :jeyyar: bu ay acayip enerjikim bal-tarçın-çörekotu-incir suyu derken beni kimsem durduramazzz heyyyttt..

üff,Allah eniştemin yardımcısı ola :dance:

:roflol: :roflol: hamile kalayım derken kocasız kalayım deme,sakinleş biraz kuzum sakinleş,ürkütme adamı

Bişey olmass onada mesir macunları felan yaptım o da onları yiyecek kaydirigubbakcemile3 çokk kötüyüümmmmmmm kötükedihüso

hah,o zaman tamam,valla çok övüyorlar şu mesir macununu manisada,sen bi dene gülüm ,tecrübelerini anlat bana

Buarada kendimi türk filmlerindeki kötü kadın karakterlerine benzettim puhahahha :roflol:
Elimde sigara felann ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…