De gidi gebelik testi de...

Napalım acıcık katlancaklar sonuçta hayırlı bi iş yapıyos dimi amaaa :nazar:

katlanırlar canım niye katlanmasınlar ama siz yinede bi uyarın asın kapıya, idskolarda vardı ya içerideki yüksek ses geçici bir süre duyma bozukluğuna yol açabilir :roflol: :roflol:

Ayyy kıyamam ben sanaaaa..şaka yaptım ben sana :teselli: :1hug: hemende ağlarmışşşşş... tamam hadi bayramda harçlık vercem tamam..vereliniortak

öpeyim ablacım uzat elini:içelim:
tabi maaşı aldık dağıtacak yer arıyozkaydirigubbakcemile3

toprağım gelecek misin bayramda izmire:dance:

Yok hemşo yaa geçenlerde bizimkiler burdaydıı..bi de bu bayram tatil filan yok biliyon..bende hakkımı kurban a saklayayım diyorum..zaten genelde öyle yapıyoz bi bayram burda bi bayram izmirde yiz..

Yok hemşo yaa geçenlerde bizimkiler burdaydıı..bi de bu bayram tatil filan yok biliyon..bende hakkımı kurban a saklayayım diyorum..zaten genelde öyle yapıyoz bi bayram burda bi bayram izmirde yiz..

he valla toprağım,biz de de çarşamba iş başı:1no2:

:roflol: :roflol: :roflol:aman bunalıma falan girersin,1 yaş var aramızda,30 um bende ama araya sıkıştırıver beni nolurki,30 um diye benim harçlık almaya hakkım yokmu :çok üzgünüm:

yaşasın....ver elini öpeyim senin de ablacımmm....sermayeyi doğrulttuk desenealkisalkisalkisalkisalkisalkis

selam ben geldimm sier senmi dagıtıyon haşlıkları bende 24 üm bana da verin hemde hepinizden istiyom ben:))

yaşasın....ver elini öpeyim senin de ablacımmm....sermayeyi doğrulttuk desenealkisalkisalkisalkisalkisalkis

selam ben geldimm sier senmi dagıtıyon haşlıkları bende 24 üm bana da verin hemde hepinizden istiyom ben:))

heyyytttttt noluyoz,sizde çok uyanık çıktınız haa :mymeka: bizim memlekette küçükler verir harçlığı,öpem kızlar Şeniz :roflol: :roflol:

X